Szalajka Fogadó Szilvásvárad ★★★

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
Szalajka Fogadó SzilvásváradSzalajka Fogadó Szilvásvárad
Szalajka Fogadó SzilvásváradSzalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad bemutatkozása

A Szalajka Fogadó és Étterem Szilvásváradon, a Bükk-hegység nyugati peremén álló hegyvidéki üdülőfalu központjában található.

A Szalajka Fogadó legnépszerűbb csomagjai

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
34.105 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Júniusi áreső (min. 2 éj)
Júniusi áreső
61.218 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
06.01-30.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

Átlagos 2019. július 20.a párjával járt itt
3 éjszaka a Szalajka Fogadóban. Szakács nem tud főzni, kispórolva az ételből minden, köret nagyon kis adag volt , pisztránghoz 7 gerezd krumpli. A szakács olyan erővel klopfolta a húst mintha kalapáccsal szöget vert volna be a falba. A konyha felett volt a szobánk. Csomaghoz tartozó juttatást külön kérni kellett.
Átlagos 2018. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
A hely gyönyörű viszont a tisztaság nem első osztályú. Szörnyű!
A jakuzzimedence körbe tiszta poros és piszkos. Az ételek és a kiszolgálás szuper.
Keressenek új takarítóbrigádot.
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Külső képSzalajka Fogadó Szilvásvárad - Medence/kertSzalajka Fogadó Szilvásvárad - Medence/kertSzalajka Fogadó Szilvásvárad - Belső
Átlagos 2018. július 21.a párjával járt itt
Sajnos a csomagban ígért pisztráng vacsora, a ház borából egy palack, valamint a távozáskor beigért úti csomagot sem kaptam meg. Számlát sem állítottak ki.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 21.a párjával járt itt
Központi helyen lévő panzió,remek konyhával figyelmes személyzettel. A 2. ik emeleten voltunk amit nem tudok jó szívvel ajánlani mert- kényelmetlen lépcsők,a szobák egy turistaházban elmennek de egy 3* -os helyen égő: csak alvásra valók rendkívül keskenyek mozogni csak meggörnyedve és lapjával lehet ,a hőszigetelés szinte nulla ( igaz hogy a klíma ingyen van és működik)Ülő alkalmatosság egy sámlin kívül nincs.
Átlagos 2018. január 25.a párjával járt itt
Családi ajánlás elfogadása után nagy várakozással telve érkeztünk a Fogadóban. A fogadtatás igazán szívélyes volt. Kissé meglepett a szoba puritán, a helyi hagyományokat, jellegzetességet nélkülöző kissé moteles berendezése. Hiányoltam a fogadókra jellemző családias, hangulatos miliőt.
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - BelsőSzalajka Fogadó Szilvásvárad - Belső
Átlagos 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Jó helyen lévő fogadó, kedves személyzet, felújításra szoruló szoba, kétes tisztaság. A szoba nagy, de nálunk rossz volt a redőny, szakadt a szúnyogháló, a zuhanyrózsa feje törött, csakúgy a fali tartója, a kabin helyenként penész foltos. A szoba ajtajának kilincse a leesés határán.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Átlagos 2015. július 18.a párjával járt itt
Az ételek minőségén kívül sajnos semmi őszinte pozitívumot nem tudok írni a szállodáról. Az értékeléseket visszaolvasva olyan érzésem van, mintha annak idején, amikor kialakították még teljesem rendben volt, azóta csak amortizálódik és nem tesznek ellen semmit.
Átlagos 2013. október 15.a párjával járt itt
Talán kezdeném azzal hogy a köszönés az alapnak kéne lennie a recepcióstól előre! A wifi szolgáltatás úgy hirdetik hogy a fogadó egész területén használható, ennek ellenére csak az ebédlőben működik!
Gyenge 2017. október 10.a párjával járt itt
Közvetlen egy falun átvezető forgalmas és zajos út mellett van a szálló. Kihalófélben lévő virágokkal teli cserép éktelenkedik a bejárat előtt. Az ágy rendkívül kényelmes volt, de a szoba berendezése kopott és nem volt semmi otthonossága vagy hangulata. A honlapon lévő képek nagyon félrevezetőek! !
Gyenge 2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A képek alapján nagyon rendezett, kellemes helynek vártam, ahol nyugodtan eltölthetünk egy hetet a családdal. Viszont sorozatos apró és nagyobb hiányosságok után már szinte szabadulni szerettünk volna onnan. Összességében az egész szálló szervezetlen, és egy hozzá nem értő, amatőr, vagy csak szimplán nemtörődöm vezetésről árulkodik.
Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen
3300 SzilvásváradEgri út 2.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1200 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád