Szalajka Fogadó Szilvásvárad ★★★

Szalajka Fogadó Szilvásvárad
Szalajka Fogadó SzilvásváradSzalajka Fogadó Szilvásvárad
Szalajka Fogadó SzilvásváradSzalajka Fogadó Szilvásvárad

Szalajka Fogadó Szilvásvárad bemutatkozása

A Szalajka Fogadó és Étterem Szilvásváradon, a Bükk-hegység nyugati peremén álló hegyvidéki üdülőfalu központjában található.

A Szalajka Fogadó legnépszerűbb csomagjai

Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
34.105 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Júniusi áreső (min. 2 éj)
Júniusi áreső
61.218 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
06.01-30.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Szalajka Fogadó Szilvásvárad vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. augusztus 23.a párjával járt itt
A fogadó épülete, környezete és szobái szépek és rendezettek.
A személyzet kedves, tájékozott és segítőkész. Az ételek finomak voltak, de kicsit többet vártunk a választott vacsorára, mint gondoltuk. A környék látnivalói a fogadó közvetlen közelében vannak és tényleg gyönyörű a környezet. . .
Egyedül az időjárásban volt hiba, minden mással meg voltunk elégedve. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2013. december 17.a párjával járt itt
Igazán hangulatos, kellemes fogadó. A szoba, fürdőszoba az igényeknek megfelelő, télen is remekül fűtött volt. Az étterem nagyon hangulatos, kedves, gyors kiszolgálással. A reggeli kicsit "szegényes", de a vacsora nagyon finom volt. A wellness részleg is igazán hangulatos, bár este 9-10-ig igazán nyitva lehetne még, illetve a pezsgőfürdő nagyon hideg volt, így nem lehetett élvezni a hidromasszázs funkciót.
2013. szeptember 29.a párjával járt itt
Szilvásvárad a leggyönyörűbb hely ahol eddig jártam, ajánlom mindenkinek! A fogadó kellemes, hangulatos, otthonos. A szobát szép tisztán kaptuk, törölközőkkel, minihűtővel, tévével, minden újszerűnek tűnt, a tévé is modern volt és az ablakok jól szigeteltek voltak.
2013. július 6.a párjával járt itt
A szolgáltatás színvonala minden igényt kielégített. A szoba, a fogadó berendezései és kényelme a kategóriának megfelelő színvonalú volt. Külön kiemelnénk a fiatal személyzet szívélyességét, udvariasságát és kedvességét, amellyel maximálisan meg voltunk elégedve.
2013. április 26.gyerekekkel járt itt
2012-ben az őszi szünetet töltöttük itt 2 gyerkőccel (3 és 14 éves), kedves korrekt a személyzet, a szállással és a kiszolgálással is meg voltunk elégedve! Sokat kirándultunk, feltöltődtünk, hangulatos hely kisgyerekeseknek de házaspároknak is szívesen ajánlom!
a környéken sok a látnivaló, ősember barlang, szalajka völgy, szépasszony völgy, kisvasút, pisztrángos!
Átlagos 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Napi takarítás nincs. A törölközőt, a zuhanykilépőt magam cseréltem. Éjjel 11 órakor a személyzet az udvaron beszélget, nevetgél, a férjem kiszól, hogy befejeznék? A válasz nem! Csukja be az ablakot, ha zavarja! Soha többet!
Átlagos 2022. március 5.a párjával járt itt
A Szalajka Fogadó szép kellemes hely. Azzal nem értek egyet, hogy a felső szintet olyankor miért adják ki amikor téli időszak van, Ugyanis a hatalmas nagy fürdőszobába egyáltalán semmi fűtési - szárítási lehetőség nem volt. Wellness részlegnek hirdették aminek meg is felet, csak a vizes fürdőruhákat nem sikerült megszárítani a szobai légkondival.
Átlagos 2021. október 18.a párjával járt itt
A reggeli és a vacsora kiváló volt, a személyzet és a kiszolgálás is nagyszerű volt. Tisztaság volt mindenhol. A szoba szép nagy és kényelmes volt, a fürdőszobával egyetemben. A wifi gyenge volt a szobában, az ágy nagyon puha volt, és nem volt kispárna, a nagypárna pedig rossz minőségű volt.
Átlagos 2020. június 29.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen helyezkedik el. A recepciós hölgyek nagyon segítőkészek, mosolyogva segítenek, le a kalappal! A reggeli nagyon rendben van, az ebéd átlagos. (Félpanzió) Bár itt ettem életem legjobb gombalevesét. (Vallató leves) Sajnos két alkalommal nem azt kaptuk, amit rendeltünk: egyszer rántott, töltött csirkemell helyett, natúr rántott csirkemellet, egyszer pedig a párolt vajas zöldköret helyett hasábburgonyát?
Átlagos 2019. október 11.a párjával járt itt
A személyzet lekezelő, mogorva. A wellness részleg pocsék. A szaunák nem mindig voltak bekapcsolva, használhatatlan. Nem egy szállodában voltunk már, de ott mindig működött a wellness, nem voltak kikapcsolva a szaunák sehol sem. Még jó, hogy nem ez volt az elsődleges szempont a szállás választásánál.
Szalajka Fogadó Szilvásvárad a térképen
3300 SzilvásváradEgri út 2.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: 1200 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád