Sződliget

Sződliget
Sződliget - Sződligeti ParkszínpadSződliget - Sződligeti Mesetó
SződligetSződliget

Sződliget bemutatása

Sződliget község Pest megyében, Budapesttől 30 km-re található.
Nevezetességei: római katolikus templom, református templom, evangélikus templom, Petőfi-szobor, horgásztó, Bagolyvár, krikett pálya, yacht kikötő.

Evés, ivás Szôdligeten (4)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Sződliget és környéke legfrissebb értékelései

2023.11.25barátokkal
Nagyon tetszett a hely, finom volt a csokis-narancsos szelet. Könnyű és gyümölcsös. Nem elhanyagolható szempont, hogy hatalmas parkolóval rendelkezik, így vitték is a süteményeket tálcaszám ottjártunkkor. Kedves kiszolgálás, karácsonyi hangulat és tiszta mosdó, így szívesen visszatérünk!
2022.07.17családjával
2xrendeltem,elsö jo volt ,2.pizza ,az osztályon aluli ,nyers tészta íztelen ,fő ételek finomak,leves is ,pizzát kar erőltetni az nem jó
2022.05.12a párjával
Számomra ez egy nosztalgia-hely. Innen 50-100 méterre volt Árpi bácsi lovardája, ahol igazán megtanultam lovagolni, évekig jártunk ide barátokkal, és ez a hely, ahol a cukrászda van most, bolt is volt, rövid idegi étterem is, jó pacallal, a hölgy emlékezik is ezekre az időkre. Most megnéztem az...

Sződliget és környéke kedvelt szállásai

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
03.01-06.16.

Sződligeti látnivalók (3)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Sződliget és környékén

Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
8 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 21.900 Ft/fő/éj ártól
187 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
70 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.840 Ft/fő/éj ártól
133 értékelés