Halászcsárda Étterem Szolnok

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Halászcsárda Étterem Szolnok vélemények

Kiváló 2017. május 26.barátokkal járt itt
Egy igen fárasztó nap után tértünk be erre a helyre, amit az interneten néztünk ki. Rendkívüli figyelmes, udvarias kiszolgálásban volt részünk. A pincér rendkívül előzékeny, kedves volt! A társaságból ketten hezitáltunk, hogy elég lenne nekünk a zóna halászlé! A pincér azt javasolta, hogy jobban járunk (anyagilag) ha egy adagot elfeleztetünk, erre is van lehetőség.
Halászcsárda Étterem Szolnok - Belső
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 78 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1122 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 23.a párjával járt itt
Évek óta csak autóból, buszból néztem ezt a helyet, arra gondolva, hogy milyen szerencsétlen elhelyezkedésű, hiszen a Tisza-híd felhajtójában van tulajdonképpen. Csakhogy Szolnokon sajnos kevés jó étterem van, és mostanában elkezdték ezt a Halászcsárdát ajánlgatni az ottani barátaink, hogy érdemes kipróbálni.
Kiváló 2016. július 14.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu értékelések alapján gondoltuk, hogy ezt a helyet nem szabad kihagyni, ha már eltöltünk pár napot Szolnokon. Nem is csalódtunk. Amit először megnézek, az a tisztaság az étteremben. . . Itt minden rendben volt. Nagyon finom halászlét ettünk és a pincér kedves rábeszélésére bulyáki pálinka és búzasör is kóstolásra került.
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Nem csak halakban tökéletes, hanem egyéb ételeik is finomak. Menüztetnek hétköznaponként. . . az ízek itt is magukért beszélnek. Nagyon népszerű hely, de mindig van szabad asztal. Kisebb összejövetelek lebonyolítását is vállalják. Szolnok belvárosában a Tisza híd tövében, a Rózsakert mellett.
Kiváló 2014. október 1.családjával járt itt
Különleges választék,különleges ízekkel.
Mi a családdal egy ballagást ünnepeltünk ott.
Már az étlap is meglepetést okozott: nagy választék,különlegeségekkel. ( még békacomb is volt az étlapon) Pestos csirkemellet választva nem csalódtam. A pincér kedves, figyelmes volt, a kiszolgálás kissé lassú, de tele volt a hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet.
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
A világ legjobb halászlevét itt ettem! 20 év után tértem be párommal a Halászcsárdába! Nem csalódtam! Jó érzés volt, hogy a pincér emlékezett rám (20 éve még tanuló volt! ), és ilyen kiszolgálásban részesültünk.
Kiváló 2014. június 18. járt itt
Az ételek és a kiszolgálás minősége is egyaránt kifogástalan. A felszolgálók rendkívül kedvesek, figyelmesek és udvariasak. Bátran ajánlom a helyet aķár egy könnyed ebédre, vacsorára, akár rendezvény helyszínének.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. február 23.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlóra mentünk, és ebédidőben ép Szolnok közelében jártunk. Már előtte megnéztem, hogy hol érdemes megállni egy jó ebédért, és mivel szeretjük a halételeket, a Halászcsárdára esett a választásunk. Kicsit nehezen találtuk meg, alig látszik a cégér. Vasárnap és ebéd idő lévén, ép hogy kaptunk asztalt, mert szinte mindegyik foglalt volt.
2016. január 18.a párjával járt itt
Halászlevet,harcsapaprikást,rántott pontyot,somlóit ettünk. a halakon érezni lehetett,hogy frissek,nagyon örültem neki,de ezt el is várja az ember,főleg a Tisza mellett. :) szép,igényesen szeletelt rántott pontyot kaptunk. narancskarika+szárított petrezselyemzöld viszont nem kellene rá :) a harcsapaprikás is finom volt a csuszával,bár kicsit nagyobb darabokban még gusztább lenne.
Halászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/italHalászcsárda Étterem Szolnok - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2015. szeptember 13., kollégákkal járt itt
A szomszédos Kassai Sörkert nem túl pozitív élményei után a csupán tőle pár lépésre lévő Szolnoki Halászcsárda felé vettük az irányt, s reméltük, innen már sikerül elégedetten és jóllakottan távoznunk. Összességében nem is voltunk csalódottak, bár a szolnoki átlagos vendéglátós árfekvéshez képest itt elég vastagon fogott a ceruza, amely nem minden étel tekintetében volt indokolt.
Halászcsárda Étterem Szolnok - Külső képHalászcsárda Étterem Szolnok - Külső képHalászcsárda Étterem Szolnok - Külső képHalászcsárda Étterem Szolnok - Külső kép