Tópart Bisztró Tapolca

Tópart Bisztró Tapolca
Tópart Bisztró TapolcaTópart Bisztró Tapolca
Tópart Bisztró TapolcaTópart Bisztró Tapolca

Tópart Bisztró Tapolca bemutatkozása

Éttermünk a csodálatos Malom-tó partján hangulatos környezetben várja régi és új vendégeit!
Asztalfoglalás telefonon.
Szép kártyát, hitelkártyát ,étkezési utalványt elfogadunk.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Tópart Bisztró Tapolca vélemények

2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Ezen a nyáron is többször jártam az étteremben, pontosabban a Malomtó vizén ringatózó sziget-teraszon. Az étterem nyári hangulata így kiváló, az étkezés alatt a tavacska mediterrán jellegű környezetét élvezhettük. Az étlap választéka nem nagy, de az ételek minősége jó volt, minden kívánságunkat teljesítették.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 16.gyerekekkel járt itt
Két étterem van a malomtó partján és, az itteni értékelések alapján inkább ezt választottam ki családi ebéd elfogyasztására, és nem is csalódtam. Összességében minden rendben volt.
Az étlap egyszerű, de mindenki tud választani, mi halat ettünk, azt tudom is ajánlani.
A kiszolgálás teljesen renben volt, sőt talán jobb is mint ami elvárható.
A környezet pedig nagyon szép! !
2016. október 7.gyerekekkel járt itt
Az elterjedt hírű pisztrángfesztivál miatt kerültünk le ebbe a kisvárosba. Elég kellemes hely, bár nem sok minden van itt. Lementünk hát a tó partra hogy együnk egy jó pisztrángot férjemmel és a két gyerkőccel. Hatalmas tömeg volt, két étterem közül ezt választottuk. Várni kellett ugyan az asztalra, de végülis megérte.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Az étterem évről évre változik. Az idén a tavalyi menüt sírtam vissza kicsit, mert a BBQ oldalas nagyon finom volt. Az idén ez kimaradt.
A kezdeti lelkesedés után a pincérek sokáig elfelejtették felvenni a rendelést, de addig elringatóztunk az úszó stégen álló asztalunknál.

A kaja egyébként jó, az árak a helyhez igazodnak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 29.családjával járt itt
A remek elhelyezkedés és terasz miatt választottuk a Tóparti Bisztrót. A választék lehetne nagyobb, de azért így is tudtunk választani. Rizottót ettem, jól volt elkészítve, a családtagjaim rántott sajtot és pörköltet, valamint natúr csirkét választottak. A tálalással nem volt baj, az ízekkel sem, az adagokkal sem.
Átlagos 2016. július 16.családjával járt itt
A helyszín szép a kis tóparton. A pizza közepes volt, a cigánypecsenye pedig kissé fűszerezetlen. A fiatal felszolgálók pedig picit tágan értelmezték a szabadszájúságot egymás között.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. november 24.családjával járt itt
Ebédelni mentünk. Nekünk szerencsénk volt,egy nagyon ügyes,lelkes pincért kaptunk. Finom volt a rosé,jó volt a mézes-mandulás pisztráng,nagyon-nagyon bőséges adagok. Ár-érték arányban megfelelő volt,nem csalódtunk. Egy próbát mindenképpen megér,a lelkes fiatalember mindent megtett,hogy jó szívvel távozzunk. Nem tudok rosszat írni. . .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Nincs túl nagy étterem kínálat a tó körül. Itt volt szabad hely, ezért esett erre a választás. Pizzát és frissen sültet is ettünk. Nem volt nagy szám, teljesen átlagos, ehető. Az árak a helyi viszonyok között elfogadhatók. A napernyőkre vigyázni kell, a szél könnyen felborítja őket és jól kupán vágja a kedves vendéget.
2014. december 10.a párjával járt itt
A barlangi csónakázás után ültünk be ebbe az étterembe. Már borzasztóan éhesek voltunk, sajnos - noha rajtunk kívül csak egy párocska üldögélt - nem jött ki senki megkérdezni, hogy mit szeretnénk, mire végre kiért a pincér, utána elég lassan érkezett meg a kívánt étel.
Gyenge 2014. augusztus 20. járt itt
Keruljétek a helyet! Sokat vártunk a pincérre, limonade helyett kb tesco gazdaságos citromos üdítőital jött, a mellékhelyiség olyan büdös, mint egy útmenti toytoy. Ezek után inkább nem ettünk, de egyébként is csak 25 perc után kérdezték meg, h mit ennénk.
Tópart Bisztró Tapolca a térképen
8300 TapolcaArany János u. 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus