Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca

4,7
városi Barlang közül
Barlang
Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca
Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont TapolcaTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca

Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca bemutatkozása

A fogadóépületében kiállítás mutatja be a karsztvidékek csodálatos világát. 10 terem különleges látnivalói kalauzolnak minket a titokzatos barlangok világában. A gyerekeket kúszóbarlang várja, míg a felnőttek érzékelési képességét „kőtapogató” teszi próbára. Ősföldrajzi festmények engednek bepillantást letűnt korok élővilágába.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca vélemények

2082
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 23.egyedül járt itt
Tulajdonképpen egészen különleges dolog ez a földalatti csónakázás. Régen is az volt, nem tudom, lányom még pici volt, úgy emlékszem, amikor először jártunk itt. Most is eszembe jutott, hogy alá kéne szállni, mint Orfeusz. . . kissé bizonytalanná tett élemedett korom, már nem vagyok akkora mozgásművész, nehéz olykor leülni meg felállni, de azért legyőztem az aggályaimat.
Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - BelsőTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - EgyébTapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 30.családjával járt itt
Maga a hely gyönyörű! Kedvesen beszéltek velünk! Nagyon élveztük a csónakázást. A hőmérséklet kiváló, főleg a nyári melegben!
Kihagyható 2022. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Azt tudtuk, hogy a hely népszerűsége miatt a jegyvásárlás nem lesz egyszerű, ezt telefonban korrekten el is mondták, valamint a honlapon is le van írva. Ezt vállalva indultunk el. (Aki mindenképp be szeretne jutni, javaslom a jegyelővételt). A látogató központban lehetne, lehetnének érdekes dolgok.
Érdekes 2022. április 29.barátokkal járt itt
Az idegenvezető nagyon furcsán beszélt nem nagyon lehetett érteni amit mond a barlangi csónakázás nagyon jó csak nagyon nagyon rövid ideig tart mégis csodálatos élmény
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. április 16.a párjával járt itt
Sok-sok évvel ezelőtt jártunk itt. Akkor még nem volt készen ez a szép látogatóközpont és csónakázni sem lehetett, így most mindenképpen be akartunk menni. Az oldalon vásároltam meg az időpontos jegyet. Ez teljesen jól működik. Nagyon szép és érdekesek a termek, jó az idegenvezetés. A csónakázás egyedi, itt sokszor evező sem kell, olyan közel a barlang fala.
Érdekes 2021. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Július másodok hetében gondoltunk egyet a családdal és Balatonlelléről átruccantunk a Tapolcai tavasbarlangba. Már csak késő délutánra kaptunk jegyet,mert olyan sokan voltak kíváncsiak erre a nem mindennapi látogató központra. Egy bő 20-30 perces tárlatvezetés után végigcsónakáztunk a kristálytiszta vizű tavasbarlangba.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. október 6.családjával járt itt
Nagyon régen jártam itt,akkora Balaton mellett táborozó iskolásokat hoztunk a barlangba. Hatalmas változás, amit most tapasztalhattunk. A látogatóközpont minden tudásigényünket kielégíti. Látványos makettek, 3D-s filmek, felkészült idegenvezető.Ezek után evezhettünk végig a barlang bizonyos szakaszán. Mesés volt mindez.
Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca -
Kihagyhatatlan 2018. október 6.gyerekekkel járt itt
Tapolcán járva megkerülhetetlen látnivaló, a település legjelentősebb nevezetessége. Többször jártam már itt, munkatársakkal, ásványgyűjtő társakkal, legutóbb a családdal, gyerekekkel. A korábbi évekhez képest a bejárati fogadócsarnokot felújították, kibővítették, szép lett. A tavasbarlang a Balaton-felvidéki Nemzeti Park gondozása alatt áll.
Kihagyhatatlan 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
Nagyon jó lett a Tapolcai Tavasbarlang látogatóközpontja. Először is: tetszik, hogy időpontra lehet jegyet vásárolni, így nem kell hosszú órákat sorban állni, mint régen. A Látogatóközpontban egy kb. 20 perces előadást hallgathatunk végig a barlang kialakulásáról. Fiatal tárlatvezetőnk előadása végig élvezetes volt, sok-sok olyan tényt tudtunk meg tőle, ami új volt (pl.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 253 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont Tapolca a térképen
8300 TapolcaKisfaludy Sándor u. 3.
06 87 412 579; 06 30 491 00 71