Don Salvatore Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Don Salvatore Tata vélemények

Átlagos 2024. január 7.gyerekekkel járt itt
Az év végét most Komáromba töltöttük és út közben megáltunk Tatán az Öreg -tó partján található Don Salvatore Pizzériában. Ahogy beléptünk megcsapott bennünket egy kis olaszos vendéglátás. Kellemes és hangulatos pizzériáról van szó. Kedves kiszolgállással és sok-sok rerilkviával a falon.
Don Salvatore Tata - Étel/italDon Salvatore Tata - Étel/italDon Salvatore Tata - Étel/italDon Salvatore Tata - Étel/italDon Salvatore Tata - Étel/italDon Salvatore Tata - Étel/italDon Salvatore Tata - Étel/italDon Salvatore Tata - Étel/italDon Salvatore Tata - Étlap/itallapDon Salvatore Tata - Étlap/itallapDon Salvatore Tata - Étlap/itallapDon Salvatore Tata - Étlap/itallapDon Salvatore Tata - Étlap/itallapDon Salvatore Tata - BelsőDon Salvatore Tata - Külső képDon Salvatore Tata - Külső kép
Szörnyű 2021. október 3.barátokkal járt itt
Helyi lakosként eddig is úgy tekintettem a helyre, mint üde színfoltjára a városnak. Életunt leánykák a bárpultnál, idegtépően hosszú kiszolgálás, amibe a betérő vendég észre vételezése alaphangon is 45 percet vesz igénybe, hát még az ételek felszolgálása.
Gyenge 2019. július 23.családjával járt itt
Se vidámság,se jó kedv, se kedvesség,se tisztaság,nem volt. Szombat délbe akartunk Tatán ebédelni, de mivel a szemben lévő étterem ahova szoktunk járni megtelt, így gondoltuk eszünk valami olaszos ételt. Nem volt telt ház ennek ellenére oda se jöttek az asztalhoz megkérdezni, hogy mit akarunk, nekünk kellett az étlapot elhozni,én már az első körben eljöttem, volna, de a többiek éhesek voltak így lebeszéltek róla.
Szörnyű 2019. február 2.egyedül járt itt
A szalámis pizzától mindenkit óva intek!!!!
Nem javaslom ezt a helyet!Sajnos olyan büdös volt a szalámi,hogy ehetetlen volt az étel!
Szörnyű 2018. november 21.a párjával járt itt
Későnyári déli melegben, hosszú autóút közben jó lenne inni valamit, gyorsan – és nem drágán – bekapni egy falatot, na meg egy kicsit helyrehozni magunkat a mosdóban. Azért, mert a környezet sem mellékes, Tatán álltunk meg, még a tónál. Nem volt nagy választék.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon rég jártam itt és gondoltam nézzünk be újra pizzázni,ha már éhesek vagyunk. Hétfő dél volt szinte tele volt a hely
azert 1-2 asztal volt ,segítőkész fiatal pincér hölgy sietett felvenni a rendelést. a tulaj és népes csaladja mindig jelen van,ők is foglalnak egy két asztalt,de ugy gondolom nincs ezzel baj;)
2 pizza ,sört és üdítőt kértünk ,a pizza jo nagy volt ,vékoyn tesztas finom is.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. december 20., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon jó hangulatu kedves étterem barátságos személyzettel finom ételekkel. Jól éreztük magunkat.
Gyenge 2017. június 7.a párjával járt itt
Kedvesemmel, és barátainkkal ültünk be a helyre, eredetileg enni és inni. 2 whiskey cola (csak mert nem volt vodkájuk), 2 fröccs volt az italrendelésünk. kb. : 15 perc elteltével, jött a kisasszony és közölte, hogy nincs jég (! ! ! ) Én már ekkor léptem volna tovább, de a lányok mondták, maradjunk. . .
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem kívülről egy hamburgerező hatását kelti (szúnyoghálós ablakok, műanyag székek és asztalok a teraszon), azonban amikor bemegy az ember, "megcsapja" az igazi, olasz hangulat. Az ételekből nincs különösebben nagy választék, de aki éhes, az talál fogára valót, ugyanis az adagok nagyok. A konyha olasz jellegű, enyhe magyaros beütéssel.
Gyenge 2014. október 11.gyerekekkel járt itt
Családunkkal (két gyermek)jártunk itt szombat délután. Húslevest kértünk a gyerekeknek, leveskockából volt. Pizza (szardellás) finom volt, vargányás széles metélt túl sós, és üveges zöldborsó volt benne, pedig még a fagyaztott borsó is jobb az üvegestől! Limonádé igen gyatra, se íze, se . . .