Mahagóni Étterem Tata

Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Mahagóni Étterem Tata vélemények

Gyenge 2017. június 27.a párjával járt itt
Mikor elutazom valahova mindig szétnézek, hogy hova érdemes menni. Hát olvastam több helyen is rosszat az étteremről és hát csak elmentünk. . . . de nem kellet volna. Első nap töltött csirkemellet ettem. De igen régi olajba süthették. . . a töltelék is csak oda égett olaj ízű volt, a hús meg vastag és fűszerezetlen.
Gyenge 2017. április 18.egyedül járt itt
babgulyást rendeltem, tele volt fokhagymával, a zöldség fővetlen, a sót kifelejtették belőle, a felszolgáló a magánál 15 évest lazán letegezte. . . . . . Az üres ásványvízes üvegek majdnem 1 óráig az asztalon voltak nem vették észre, a babgulyáshoz szólni kellett, hogy erős paprikát hozzanak. . . . . az étterem nem volna rossz, de a kiszolgálás pocsék. . . . . .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 5., kollégákkal járt itt
Amikor először jártam itt, ebédidőben voltam, menüt ettünk a kollégákkal. Több mint 1! ! ! órába telt, mire végeztünk, s az idő nagy részét a várakozással töltöttük: vártunk a pincérre, vártunk a levesre, vártunk a főételre, vártunk az evőeszközre, vártunk a savanyúságra. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
Többször jártunk már a Mahagóni étteremben és még soha nem csalódtunk. Az étteremnek van egy (hideg időben fűtött) terasza, ahova igazán hangulatos kiülni bármilyen évszakban. Az ételek nagyon finomak és bőségesek és gyorsan elkészülnek. Az étlap bőséges, a levesektől elkezdve a frissensülteken keresztül a pizzáig minden van.
Mahagóni Étterem Tata - Étel/italMahagóni Étterem Tata - Étel/ital
Gyenge 2016. október 14.a párjával járt itt
A párommal épp úton voltunk, és gondoltuk már jó lenne valami finomat ebédelni. Tata magasságában jártunk, de még csak 11 óra volt. . mivel ilyenkor nyit a legtöbb étterem, gondoltuk választunk valami újat. Mivel itt még nem jártunk, így beültünk. Nagyon rendezett, tiszta hely és a kiszolgálás nagyon gyors és kedves.
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Először csak beültünk egy üdítőre, közben tájékozódtunk.
Kedves, udvarias kiszolgálás, délutánra foglaltunk asztalt,
szerencsére. Nagy a választék, bőséges és finom ételek.
Egy kis negatívum, az ételeket hamarabb kaptuk meg, mint az
evőeszközöket. Ajánlom mindenkinek, aki Tatán jár keresse fel
az éttermet.
2016. augusztus 31.családjával járt itt
Családi kirándulásunk alkalmával kerestük fel az éttermet. Egyszerű, tiszta, barátságos vendéglő. Nagy a választék, finomak az ételek. A kiszolgálás gyors volt, pedig tele volt az étterem. A berendezés átlagos, de tisztaság volt mindenhol. Kellemes napot töltöttünk a városban és mindezt megfűszerezte az ebéd. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Tatán jár.
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Családostól vacsoráztunk az étteremben. A kiszolgálás gyors volt, a pincérek figyelmesek. Az adagok megfelelőek. A választék hatalmas, akár a hagyományos ételt helyezi valaki előtérbe, akár pizzázni szeretne. A hely rendezett, tiszta. Evés után egy séta a Cseke tónál, vagy az Öreg tó mentén. . . mindkettő közel van. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki Tatán jár.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Évekig jártam az étterembe 1-2 havonta szóval ismertek a pincérek. Mindig kaptak vastagon borravalót. Egyik alkalommal kikértem a pincér véleményét a desszerttel kapcsolatban melyiket ajánlaná ismertetve hogy nem fogyasztok tejszínhabot. Ajánlott valamilyen palacsintát na azon kb 20 cm-en állt a tejszínhab majd odajött megkérdezni van valami probléma az étellel?
Kiváló 2016. július 6.családjával járt itt
Kiváló. Az árak elég barátságosak. Az étterem szép és hangulatos. A kiszolgálás gyors és jó. Az étel pedig hihetetlen. Gyertek ide ha jót akartok enni olcsón.
Mahagóni Étterem Tata a térképen
2890 TataAdy Endre út 28.
• SZÉP Kártya elfogadás
H-Sze