Mahagóni Étterem Tata

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Mahagóni Étterem Tata vélemények

Kiváló 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
A hely hangulatos, kényelmes, gyors kiszolgálás, készséges és mosolygós pincérek. Az ár-értékarány jó, az ételek valóban méretes adagok és finomak. A maradék ételt kérés nélkül becsomagolták. A választék nagy, de kérésre segítenek eligazodni! :-) Mindenki talál magának kedvére valót.
Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Kedves, mosolygós gyors pincérlányok. Mindenre odafigyeltek.
Háziasan ízletes fogások ill. hatalmas adagok és baráti árak jellemzik az étterem étlapját. A választék elég nagy. A pizzáról nem spórolták le a feltétet és olyan sem láttam még étteremben, hogy kacsacombot kérve, kettő darab landol a tányéron.
Még visszatérünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Ár-érték arány szuper! Nagy, "emberi" adagok, a férfiak is jóllaknak vele az biztos, fele nálam általában csomagolás és még otthonra is jut!! Finom ételek, barátságos, gyors kiszolgálás!! Bő kínálat, csak ajánlani tudom!! Desszertek is nagy adagok, alig bírjuk legyűrni..:) Imádom! Rendszeres visszatérők vagyunk náluk!!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. január 22.a párjával járt itt
A hely kívűl belűl àtlagos. Lehetne mit csinàlni mèg vele,egy kis felújítás,odafigyelés ràfèrne. A felszolgàló hölgyek csinosak,egyen szemüveg,egyen fekete poló,hamar jöttek. Nem kellett sokat vàrni a kajàra,nagyon finom,bőséges a vàlasztèk,mi nem pizzàt ettünk (abból is bőséges és finom a repertoàr).
Átlagos 2015. május 26.gyerekekkel járt itt
Nem telik el hónap, hogy ne látogatnánk el az étterembe, de most előfordulhat, hogy lesz egy kis szünet. Az eddigi színvonalból a felszolgálás maradt a régi, de a környezetre lehet hogy vissza kellene forgatni egy kicsit.
Kiváló 2015. április 8.gyerekekkel járt itt
Tata központjához közel, pár perc sétányira a történelmi városközponttól és mintegy 200-300 m-re az Öreg-Tóhoz egy régi vízimalom mellett található az étterem. Belül hangulatos, családias légkör fogadja a betérőket. Akinek nem jut hely, az a téliesíthető teraszon/kerthelyiségben/ foglalhat helyet a meleget adó gázsugárzók alatt.
Kiváló 2015. február 27.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen, a városközpontban található, bőséges adagok, amelyhez képest alacsonyak az árak. Többször jártunk már itt, baráti társasággal pizzázni, a párommal romantikázni. A pizzájuk, és a főtt ételeik is nagyon finomak. Nyáron nagyon hangulatos a külső teraszuk. Napi menü is kapható,igen kedvezményes áron, valamint házhoz is szállítanak.
2014. október 22.a párjával járt itt
Ottjártamkor pizzéria lévén a pizzát kóstoltam meg, nagyon elégedett voltam vele (Baka pizza).
A kiszolgálás udvarias és figyelmes, a 2 pizzát 20-30 perc alatt kihozták. Az árakkal és a végösszeggel elégedett voltam!
A toalett rossz állapotban volt: nem volt világítás, wc papír és az ajtót nem lehetett becsukni! Kéztörlő és szappan viszont volt. . .
Kiváló 2014. szeptember 19.családjával járt itt
A városközpontban található az étterem. Nagyon finom ételekkel várja a vendégeket. A kiszolgálás udvarias és figyelmes, a választék is gazdag. Akár ebédre vagy vacsorára, de egy finom pizzára is betérhetünk ide. Az ételt gyorsan kihozzák és az adagok is nagyok. Nem utolsósorban nagyon elfogadhatóak az árak. Egy kis hibája, hogy kicsi a parkolója. Érdemes egyszer kipróbálni!
Kiváló 2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Hangulatos hely, kedves személyzet, nagyon finom ételek, nagy adagok, jó áron. Csak ajánlani tudom!
Mahagóni Étterem Tata a térképen
2890 TataAdy Endre út 28.
• SZÉP Kártya elfogadás
H-Sze