Várkanyar Vendéglő Tata

Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Várkanyar Vendéglő Tata vélemények

Gyenge 2018. augusztus 14.a párjával járt itt
Már többször is jártunk ebben az étteremben,ott le is írtam a tapasztalataimat azok összességében pozitívak voltak. Sajnos most ilyet nem tudok írni. A leves amit rendeltünk Csorizós levesnek hívják amikor legutoljára ettük 7 decis nagy adag volt csipetkével tejföllel, és buggyantott tojással, házi kenyérrel jó minőségű alapanyagokból elkészítve finom volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2019. június 16.családjával járt itt
Szombat délután,kora este rekkenő hőség odakint,ennek ellenére mi a teraszra foglaltunk asztalt még hetekkel előtte ,sebaj. Én sok éve már jártam itt es gondoltam nézzük meg mi változott azóta. Nagyon jó helyen van a város központi helyén a várnál . Neve innen van ugye. . Belépve az étterem nagyon jó hűvös volt ,mégiscsak ott kellett volna ülni.
Várkanyar Vendéglő Tata - Étel/ital
Kiváló 2017. február 2.barátokkal járt itt
Barátokkal vacsoráztunk itt múlt hét szombaton - már sokadjára és végig kóstoltunk egy terjedelmes borsort. Az ételek finomak voltak és elegendő mennyiségűek. A borok mind nagyon szépek. A kiszolgálás tökéletes, a pincérek mind nagyon udvariasok és hozzáértők. Az étterem a szerényebb adagok, kicsit különlegesebb, nem rendhagyó ételek kiváló minőségben elvet követi.
Kiváló 2022. augusztus 7.a párjával járt itt
Hihetetlenül színvonalas a kiszolgálás. Az elfogyasztott ételek mind nagyon finomak és kiváló minőségűek voltak, a tálalás is rendkívül esztétikus volt. Itt a vendég nem csak egy finom ételt kap, kicsit kiszakadhat a hétköznapokból, és azt az érzést kapja, hogy ő van a középpontban és megérdemli, hogy a kitüntetett figyelmet.
Várkanyar Vendéglő Tata - EgyébVárkanyar Vendéglő Tata - EgyébVárkanyar Vendéglő Tata - Egyéb
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 31.a párjával járt itt
Több oldalon is ajánlották e helyet, így igyekeztünk a közelében leparkolni. Kívülről majdnem elmentünk mellette, de belépve már tudtuk jó helyen járunk. A vár mása a falon, pont itt kaptunk helyet. A kiszolgálás, mint a nagykönyvben! Figyelnek rá, hogy a hölgy vendég kap előbb, melyik oldalról kapja stb. szóval nem csak úgy kihozzák.
Átlagos 2020. szeptember 20.barátokkal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos, kedvesek és szolgálatkész volt a személyzet. Az ételek minősége tálalása első osztályú és finom ! Ellenben a főételekre elég sokat kellett várnunk, akik utánunk jöttek már a desszertnél tartottak mikor nekünk kihozták az ételeket .
2018. július 14.barátokkal járt itt
Barátainkkal voltunk kirándulni Tatán és a Vár megtekintése után ide tértünk be egy ebédre. A kerthelyiség és a belső helyiségek nagyon tetszettek/kívülről úgy tudom hamarosan felújítják, ami ráfér a homlokzatra/ Hát nagy választék nincs az étlapon, de azért mindenki talált valamit. Az ételek nagyon szépen voltak tálalva és finomak is voltak.
Kiváló 2017. március 18.a párjával járt itt
Rendszeresen járunk a Várkanyar Vendéglőbe.
Nagyon szép, ízlésesen berendezett és tiszta az étterem. A személyzet felkészült, barátságos és kommunikatív, nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy a vendég jól érezze magát.
Most borvacsorán vettünk részt, különleges és ízletes ételsort kaptunk és Sebestyén Csaba kiváló borait kóstoltuk.
Az étterem borkínálata alapból is parádés és változatos.
Kiváló 2016. október 26.gyerekekkel járt itt
Esküvői vacsoránkat családi körben fogyasztottuk el a vendéglőben. . Tatabányáról érkeztünk a szomszédos Tatára és elsősorban a kiváló értékelések alapján találtuk, választottuk a helyet. Nem csalódtunk! Udvarias és profi felszolgálásban volt részünk. Kedves és nagyon figyelmes személyzet jellemzi az éttermet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 22.családjával járt itt
Èn is csak jókat írhatok az előttem szólók màr mindent tökèletesen leírtak! Ès minden igaz,csak azèrt nem jàrunk ide sűrűn ,mert nekem egy kicsit dràga hely ,de ha különleges èlmènyeket szeretnènek,különleges alkalomra akkor ez az a hely! ! ! !