Várkanyar Vendéglő Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Várkanyar Vendéglő Tata vélemények

Gyenge 2018. augusztus 14.a párjával járt itt
Már többször is jártunk ebben az étteremben,ott le is írtam a tapasztalataimat azok összességében pozitívak voltak. Sajnos most ilyet nem tudok írni. A leves amit rendeltünk Csorizós levesnek hívják amikor legutoljára ettük 7 decis nagy adag volt csipetkével tejföllel, és buggyantott tojással, házi kenyérrel jó minőségű alapanyagokból elkészítve finom volt.
2018. július 14.barátokkal járt itt
Barátainkkal voltunk kirándulni Tatán és a Vár megtekintése után ide tértünk be egy ebédre. A kerthelyiség és a belső helyiségek nagyon tetszettek/kívülről úgy tudom hamarosan felújítják, ami ráfér a homlokzatra/ Hát nagy választék nincs az étlapon, de azért mindenki talált valamit. Az ételek nagyon szépen voltak tálalva és finomak is voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 9.gyerekekkel járt itt
Vasárnap családdal, a feleségemmel és 2pici gyermekemmel elmentünk kirándulni. A Tatai Öregtavat jártuk körbe. Ebédidő végén tértünk be a helyre, ahol alig volt szabad asztal de kerítettek gyorsan egy olyat ahová a babakocsi is oda fért annélkül, hogy bárki mást zavart volna.
Kiváló 2018. január 28.gyerekekkel járt itt
Budapestről mentünk le anyósom születésnapját ünnepelni, visszatérő vendégek vagyunk párrommal már voltunk itt. Nagyon hangulatos hely a belső kialakítás igazi "várkerti" hangulatot idéz. Többféle egytálételt rendeltünk, az ételek, íze minősége, mennyisége tökéletes volt, amit a pincérek szépen szervírozva szolgáltak fel.
Kiváló 2017. szeptember 24.családjával járt itt
Hétvégén újból ellátogattunk Tatára ebbe a kedves vendéglőbe. Szívélyes fogadtatásban részesültünk,nagyon jó helyen kaptunk asztalt. Az ételek fennségesek voltak, különleges csapolt sörük van,sőt még sörpárlat is,amit érdemes megkóstolni. A pincér nagyon ügyesen kifilézte a durbincsot,élmény volt nézni. Újból megyünk.
Kiváló 2017. március 18.a párjával járt itt
Rendszeresen járunk a Várkanyar Vendéglőbe.
Nagyon szép, ízlésesen berendezett és tiszta az étterem. A személyzet felkészült, barátságos és kommunikatív, nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy a vendég jól érezze magát.
Most borvacsorán vettünk részt, különleges és ízletes ételsort kaptunk és Sebestyén Csaba kiváló borait kóstoltuk.
Az étterem borkínálata alapból is parádés és változatos.
Átlagos 2017. március 17.barátokkal járt itt
Szombat kora délután, jó kis séta után toppantunk be a Várkanyar vendéglőbe. Mivel ebédidőn túl, vacsora időn innen voltunk, rögtön kaptunk helyet. Kivülről elég semmit mondó (először el is mentünk mellette), belül kellemes, de semmi extra. A kiszolgálás gyors, udvarias, az extra kéréseinket is szó nélkül teljesítették.
2017. február 8.a párjával járt itt
Párommal itt ünnepeltük az évfordulónkat. A kiszolgálás nagyszerű, figyelmességük határtalan. A környezet is nagyon hangulatos, a falon lévő kicsi vár ötletes, szívemhez közel álló megoldás. Az ételekkel nem voltunk teljesen megelégedve. Hal ételeik elfogytak, mast kellett kérnünk. A kacsa nagyon száraznak bizonyult, viszont a köret istenire sikerült.
Kiváló 2017. február 2.barátokkal járt itt
Barátokkal vacsoráztunk itt múlt hét szombaton - már sokadjára és végig kóstoltunk egy terjedelmes borsort. Az ételek finomak voltak és elegendő mennyiségűek. A borok mind nagyon szépek. A kiszolgálás tökéletes, a pincérek mind nagyon udvariasok és hozzáértők. Az étterem a szerényebb adagok, kicsit különlegesebb, nem rendhagyó ételek kiváló minőségben elvet követi.
Kiváló 2016. október 26.gyerekekkel járt itt
Esküvői vacsoránkat családi körben fogyasztottuk el a vendéglőben. . Tatabányáról érkeztünk a szomszédos Tatára és elsősorban a kiváló értékelések alapján találtuk, választottuk a helyet. Nem csalódtunk! Udvarias és profi felszolgálásban volt részünk. Kedves és nagyon figyelmes személyzet jellemzi az éttermet.