Várkanyar Vendéglő Tata

2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Várkanyar Vendéglő Tata vélemények

Kiváló 2016. január 15.egyedül járt itt
Egy pénteki napon jártam Tatán, a Várkanyarban, nem véletlenül. . . Sok jó véleményt olvastam, melyek kíváncsivá tettek. Egy jóleső séta után, 12:30 körül tértem be az étterembe, melynek utcafrontja szolidan elegáns, a kiszűrődő fény hívogató. Az ajtón belépve sem ért csalódás, a belső berendezés remekül illik a környék, a vár hangulatához.
2015. november 4.gyerekekkel járt itt
A pincérek kiválóan végzik munkájukat,bár én jobban szeretem ha egy pincér szolgál ki. A hely nagyon kulturált, az ételek finomak, italok megfelelő választékban vannak,az édességek is egyediek az ételek lehetnének nagyobb adagúak, kivétel a Csorizós leves, mert az nagy adag, és nagyon finom, laktató étel, mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Egyik kedvenc éttermünk a városban, 1-2 havonta benézünk. Az ételek különlegesek és nagyon finomak. A borválaszték kitűnő, a pincérek segítőkészek, hozzáértőek és udvariasak. Nagyon szép a belső udvar, igazi mediterrán hangulatot áraszt. Tény, hogy nem a legolcsóbb étterem a városban, de az ár-érték arány tekintetében rendben van.
Kiváló 2023. július 20.a párjával járt itt
Ha erre járunk mindig itt eszünk.
Változatos az étlap, finom , jó minőségű ételek. A hagyományos ,magyaros és a " különlegesebb étel egyaránt megtalálható..
A felszolgálás pedig önmagáért beszél. :-)
Ha megfizethező áron kellemes környezetben finomat szeretnél enni ide térj be Tatán!
Szörnyű 2022. március 23.a párjával járt itt
Az étteremben Harcsapaprikást rendeltünk. Az ételben volt paprika paradicsom sült szalonna ,sok szaft csak éppen harcsa nem, mindez 3850 Ft-ért . Amikor szóvá tettük elnézést kértek...jobb helyeken legalább megpróbálják valahogy kompenzálni a vendéget. Soha nem térünk vissza ! Nem ajánljuk senkinek!
Kiváló 2021. október 23.a párjával járt itt
Néhány éve írtam már értékelést erről az étteremről és a véleményem nem igen változott. Többször jártunk már itt és ahogy régen sem most sem okozott csalódást. Az étterem nagyon hangulatos, tisztasága példás. A személyzet profi. A kiszolgálás a nagy forgalom ellenére (telt-ház volt) gyors, pontos, kedves és nagyon figyelmes de nem tolakodó.
Kiváló 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
Minden nagyon szuper volt, gratulálok a vérbeli kiszolgáláshoz, nagy for volt a 2 db 0. 33 vörös ír sör a fél literes világos helyett, gratulálok csajok osztályon felüli kiszolgálás, finom ételek, minket megnyertetek, ha arra járunk csak nálatok eszünk föleg hogy a korzóból,es a platánból álltunl fel és jöttünk el igy találtunk rátok.
Várkanyar Vendéglő Tata - Egyéb
2021. július 18.családjával járt itt
Eljegyzési ebédre foglaltunk asztalt a vendéglőben, fényképek, illetve vélemények alapján. A felszolgálás megfelelő volt. A második fogás azonban messze elmaradt az elvártól. Mint mennyiségben, mint kinézetben. Némelyik főétel a gyerek adag mennyiséget érte el. (Füstölt kacsamell, kacsamáj, ezen a főételen nagyítóval lehetett megtalálni a kacsamájat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2019. augusztus 29.a párjával járt itt
Már utazás előtt kinéztük magunknak ezt az éttermet, mint lehetőség - a pozitív értékelések és tetszetős fényképek alapján. Tatai sétálgatásaink során végül rá esett a választásunk. Nagyon szép az étterem, mi a mediterrán hangulatú rusztikus fa bútorokkal berendezett kertben foglaltunk helyet.
Várkanyar Vendéglő Tata - Külső képVárkanyar Vendéglő Tata - EgyébVárkanyar Vendéglő Tata - EgyébVárkanyar Vendéglő Tata - Étel/italVárkanyar Vendéglő Tata - Étel/italVárkanyar Vendéglő Tata - Étel/italVárkanyar Vendéglő Tata - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 9.gyerekekkel járt itt
Vasárnap családdal, a feleségemmel és 2pici gyermekemmel elmentünk kirándulni. A Tatai Öregtavat jártuk körbe. Ebédidő végén tértünk be a helyre, ahol alig volt szabad asztal de kerítettek gyorsan egy olyat ahová a babakocsi is oda fért annélkül, hogy bárki mást zavart volna.