2,8

Hotel Árpád Tatabánya - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Árpád Tatabánya

Tatabányai Gyémánt Fürdő Tatabánya vélemények

Átlagos 2023. november 26.egyedül járt itt
Szépen rendben tartott, tiszta zuhanyzókkal, kellemes környezet egész nyáron az uszoda!
Szeptemberben még 5 csillagot adtam volna. A mostani helyzet: kellemes az uszoda hőmérséklete, jó érzés bent lenni, viszont vizes fürdőruhában 20 métert a fagyban kell eljutni a zuhanyzóhoz, WC-hez, emberkínzó megoldás lett...
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2021. július 29.gyerekekkel járt itt
Évek óta jarunk már mert ez van közel. . . . de csak ezért. . de most igazán kiábrandító volt. . Már nem fogadjak el a tatabánya kártyat csak a lakcím kártyát ! de ezt nem igazán reklámozzák igy egyszer közel 8 e ft fizettünk 2 személyre amikor egyik személy diak volt! ennyiből Bpesten vagy külfüldön szuper szinvonalon mártozunk!
Kihagyható 2019. június 19.gyerekekkel járt itt
A fürdő elég nagy területen fekszik, ami pozitívum. Megfelelő számú és méretű medencékkel rendelkezik, nagy a zöld terület és ami külön említést érdemel, hogy van egy szép nagy homokos játszótér. Ennyi előnye van, ez után csak hátránya. Az óriáscsúszdákért külön fizetni kell (a bentieket lehet használni a belépőjeggyel), az úszási lehetőségért szintén külön fizetni kell.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
A régi cseri strand utodja. A környezet gyönyörű,ezt a legpozitívabb benne igazaból. Többször voltunk a nyáron (télen nem megyek mert utálom a zárt klorszagú teret)családdal,barátnővel. Ebből egyszer éreztem jol magam egy hetfői napon amikor nem volt tömegnyomor. Hetvegen elvből nem megyek. .
Átlagos 2017. február 13.gyerekekkel járt itt
A fürdő minden bizonnyal valaha nagyon jó lehetett. Sajnos a mi tapasztalataink nem voltak jók. Mérhetetlenül piszkos. A személyzet arrogáns. a vízi mentő háttal a gyerekmedencének, akitől akár egy elefánt is belefulladhatott volna a vízbe. Étterem zárva. A pozitívumok: szuper medencék, működő kijáró a kinti medencébe, szuper játszóház, ha a kicsik elpillednek a vízben.
Átlagos 2016. június 15.családjával járt itt
Sokat változott az ára és a minősége is a nyitás óta a strandnak. Eleinte még megpróbálták külön jegyért árulni az élmény és strandfürdőt, elszeparálva, ma már csak élményfürdő jeggyel lehet mindenhová eljutni, azt is megemelték úgy, hogy közben a színvonal csökkent.
Érdekes 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
A fürdő jól megközelíthető,parkoló nagy. A fürdő előnye hogy egész évben látogatható. 3 szinten lehet kikapcsolódni. Saját nagy játszóház a kicsiknek nagyon jó. A medencék nagyok és a víz hõmérséglete is kellemes. Tiszta kultúrált fürdőzés! Benti csúzda és élményelemek a medencékben. Nyáron hatalmas,akkor sok medence van kint is. Mi télen-nyáron sokszor járunk gyerekekkel Budapestről.
Tatabányai Gyémánt Fürdő Tatabánya - Tatabányai Gyémánt Fürdő Tatabánya - Tatabányai Gyémánt Fürdő Tatabánya - Tatabányai Gyémánt Fürdő Tatabánya -
Időpazarlás 2016. június 1.a párjával járt itt
Hétköznap jártunk a fürdőben ezért bőven volt helyünk, minden működő élményelemet kitudtunk próbálni. Ott jártunkkor a tisztasággal sem volt gond. De ezzel a pozitívumok sorának vége is! Az étterem csak péntektől vasárnapig üzemel, így aki enni szeretne vigyen magával ennivalót.
Kihagyható 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Régebben jártunk a fürdőbe . Nyáron hétvégenként a túlzsúfoltság jellemzi, parkolni nem lehet, a közterületesek büntetnek. Átlagos Tatabányai család nem engedheti meg magának hogy a gyerekeik nyáron többször elmenjenek fürödni, mert olyan drága, hogy nem tudnák kifizetni, míg annak idején a Cseri strandra akár minden nap ki tudott menni a gyerek, de akár a család is.
Érdekes 2016. április 1.családjával járt itt
Már nem első alkalommal mentünk a Gyémánt Fürdőbe, de mindig jó tapasztalataink voltak. Legutóbb vasárnap nyitásra mentünk oda, medencéket szinte a magunkénak érezhettük. Kellemes hely, a pezsgőfürdő az én személyes kedvencem! A medencék tiszták, körülötte is mindig "elsöprik" a kifolyt vizet, odafigyelnek az emberekre.