Apátsági Rege Cukrászda Tihany

Apátsági Rege Cukrászda Tihany
Apátsági Rege Cukrászda TihanyApátsági Rege Cukrászda Tihany
Apátsági Rege Cukrászda TihanyApátsági Rege Cukrászda Tihany

Apátsági Rege Cukrászda Tihany bemutatkozása

A Tihanyi Apátság lábánál található cukrászdában a félsziget legszebb panorámájával várjuk vendégeinket egész évben, immáron több, mint 60 éve. Levendulás specialitásainkat, ikonikus süteményeinket és mentes desszertjeinket a legnagyobb odafigyeléssel, saját látványműhelyünkben készítjük, minőségi alapanyagok felhasználásával.

Pilger Vendégház Tihany - Napi árak
2025.01.01-ig
Pilger Vendégház Tihany
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Apátsági Rege Cukrászda Tihany vélemények

Kiváló 2024. február 3.családjával járt itt
Januári kirándulás során ugrottunk be a helyre. A hely modern, tiszta, belső térből is szép kilátással. Mosdók tiszták. Teraszon foglaltunk helyet,csodálatos a panoráma a Balatonra. Felszolgálók illedelmesek , kedvesek, gyorsan kihozták a rendelésünket, jó minőségű volt a kávénk is ,a levendulás krémest ajánlom kóstolásra. Finomak voltak a sütemények is, árak átlagosak. Érdemes volt betérnünk.
Kiváló 2023. október 4.a párjával járt itt
Első alkalommal voltunk a cukrászdában, a sütemények nagyon finomak és a kiszolgálás is udvarias. A kilátás csodálatos és az asztal díszítése természetesen levendulával gyönyörű. Biztosan betérünk még, ha arra kirándulunk.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső kép
Kiváló 2023. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Itt szoktam ünnepelni a születésnapomat .08.08.
Panoráma gyönyörű.
Családdal,barátokkal.
Finom sütik,tiszta hely,aránylag kedves,gyors
kiszolgálás,
Kiváló 2023. június 19. járt itt
A Bencés Apátság tövében található a cukrászda. Nagyon sokan voltam, amikor megérkeztünk, egy kicsit várni kellett az asztalra, amit sikerül is a szélén találni. Pazar a kilátás a Balatonra. Sütit és levendulás limonádét rendeltünk. Nagyon finom volt, de kissé drága, a panorámát is hozzá számolták.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - EgyébApátsági Rege Cukrászda Tihany - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 19.családjával járt itt
Aki Tihanyban jár, annak egyszer érdemes ide látogatnia. Bár az árak elég borsosak, a látvány ami a kávézó teraszán ülve elénk tárul, egyszerűen gyönyörű. A terasz összes asztala panorámás, így minden vendég zavartalanul élvezheti a kilátást, miközben fogyaszt.
Kiváló 2022. augusztus 15.családjával járt itt
csodás a kilátás, jó a hangulat, kedvesek az emberek, finom minden, amit kipróbáltam, nagyon gusztusos, jó a minőség és az árak is.Szép helyen van,elégedett voltam vele másoknak is ajánlom, persze, sokat gondolok erre, majd máskor is szeretnék oda elmenni
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 11.a párjával járt itt
Isteni finom sütemények csodás panorámával - máshogy nem is lehet jellemezni a cukrászdát. A gin tonicot és a limonádékat kóstoltuk még meg, szintén nagyon finomak voltak. Mindenkinek ajánlom a helyet, ha a környéken jár. :)
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - EgyébApátsági Rege Cukrászda Tihany - EgyébApátsági Rege Cukrászda Tihany - EgyébApátsági Rege Cukrászda Tihany - Egyéb
Kiváló 2021. június 27.gyerekekkel járt itt
Különleges a hely, a panoráma pazar. Toszkána jellegű, amit én egyébként is imádok. A személyzet kimért, de szerintem ezen a helyen így kell viselkedniük. A pizza, a sütemény, a fagyi, a limonádé mind mind finom volt, lehet, hogy drága egy sima cukrászdához képest, de könyörgöm ez nem egy sima cukrászda:)
A családom összes tagját elbűvölte, pedig jártunk már egy pár helyen a nagyvilágban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. június 19.családjával járt itt
Közel 50 éve jártam a tihanyi Rege cukrászdában, csak arra emlékszem, hogy kicsit drága volt egy diáklánynak. . . Most sem olcsó hely, de nagyon különleges. Elhelyezkedése valami fantasztikus az Apátság alatt, balatoni panorámája elbűvölő. Ehhez méltó a minőség, a kiszolgálás. . . szabályosan körülrajongtak a felszolgálók.
Kiváló 2020. január 5.barátokkal járt itt
Tihany mindig is a legszebb balatoni hely számomra, és igyekszem új helyeket felfedezni. A cukrászda az apátság melletti udvarban van, barátságos környezetben. Pár éve felújították, jól áll a modern környezet néhány régi bútorral. A hűtőpultban levő sütik nagyon guszták voltak, nehéz volt választani.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - BelsőApátsági Rege Cukrászda Tihany - BelsőApátsági Rege Cukrászda Tihany - Étel/italApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső kép
Apátsági Rege Cukrászda Tihany a térképen
8237 TihanyKossuth Lajos u. 22.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • reggelizési lehetőség
H-P
Szo-V