Apátsági Rege Cukrászda Tihany

Apátsági Rege Cukrászda Tihany
Apátsági Rege Cukrászda TihanyApátsági Rege Cukrászda Tihany
Apátsági Rege Cukrászda TihanyApátsági Rege Cukrászda Tihany

Apátsági Rege Cukrászda Tihany bemutatkozása

A Tihanyi Apátság lábánál található cukrászdában a félsziget legszebb panorámájával várjuk vendégeinket egész évben, immáron több, mint 60 éve. Levendulás specialitásainkat, ikonikus süteményeinket és mentes desszertjeinket a legnagyobb odafigyeléssel, saját látványműhelyünkben készítjük, minőségi alapanyagok felhasználásával.

Pilger Vendégház Tihany - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Apátsági Rege Cukrászda Tihany vélemények

Gyenge 2021. július 3.családjával járt itt
A kilátás pazar, szemet gyönyörködtető. Azonban a 3 szelet megrendelt sütemény közül egy ehetetlen volt (Rákóczi túrós), a másik kettő émelyítően tömény, édes. Miután a férjem jelezte, hogy s túrós ehetetlen, több napos lehet, a pincér sajnálatát kifejezve távozott asztalunktol, majd visszatért az 5600! ! ! !
Kiváló 2021. június 27.gyerekekkel járt itt
Különleges a hely, a panoráma pazar. Toszkána jellegű, amit én egyébként is imádok. A személyzet kimért, de szerintem ezen a helyen így kell viselkedniük. A pizza, a sütemény, a fagyi, a limonádé mind mind finom volt, lehet, hogy drága egy sima cukrászdához képest, de könyörgöm ez nem egy sima cukrászda:)
A családom összes tagját elbűvölte, pedig jártunk már egy pár helyen a nagyvilágban.
Gyenge 2020. augusztus 20.egyedül járt itt
A kilátáson kívül ez a hely egy nulla mégpedig a gusztustalan személyzet miatt. Kritikán aluli a kiszolgálás. Olvastam a google értékeléseket és aki jókat írt a szemèlyzetről az sztm a panoráma miatt sokkot kapott.
2020. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A látvány miatt érdemes,sőt ajánlom hogy aki teheti térjen be ide. Az árak egy kicsit el vannak méretezve. Némely sütemény annyira csömör hogy szinte már ehetetlen. Ilyen a Balatoni Vitorla elnevezésű sütemény is ami tömör csoki. Viszont a Levendulás Krémes és a Tihanyi krémes isteni finom. De azért nem érnek majdnem 1000 Ft.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. június 19.családjával járt itt
Közel 50 éve jártam a tihanyi Rege cukrászdában, csak arra emlékszem, hogy kicsit drága volt egy diáklánynak. . . Most sem olcsó hely, de nagyon különleges. Elhelyezkedése valami fantasztikus az Apátság alatt, balatoni panorámája elbűvölő. Ehhez méltó a minőség, a kiszolgálás. . . szabályosan körülrajongtak a felszolgálók.
Kiváló 2020. január 5.barátokkal járt itt
Tihany mindig is a legszebb balatoni hely számomra, és igyekszem új helyeket felfedezni. A cukrászda az apátság melletti udvarban van, barátságos környezetben. Pár éve felújították, jól áll a modern környezet néhány régi bútorral. A hűtőpultban levő sütik nagyon guszták voltak, nehéz volt választani.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - BelsőApátsági Rege Cukrászda Tihany - BelsőApátsági Rege Cukrászda Tihany - Étel/italApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső kép
Kiváló 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Sokadjára tértünk vissza a csodálatos panorámával rendelkező cukrászdába, ahol a kilátás és a környezet megalapozza a minőségi süteményélményt. A kirendelt édességek nagyon finomak voltak, a limonádét gondolom csak kissé túlárazottnak fél liter egy ezres körül, vagyis drágább, mint egy szép szelet süti, de legalább zúzott jéggel, gyümölccsel érkezett.
Nem csalódtunk, vissza fogunk térni.
2017. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Teljesen véletlenül kerültünk ide, aztán még a bejutás is nehéz volt. Az ajtónál álló úr azt mondta, hogy sorban kell állni az asztalért és ott bent majd kb 40 perc lesz, mire kiszolgálnak. Tíz perc után bejutottunk és öt perc múlva jött egy pincérfiú.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - Étel/italApátsági Rege Cukrászda Tihany - Étel/italApátsági Rege Cukrászda Tihany - Étel/italApátsági Rege Cukrászda Tihany - Étel/italApátsági Rege Cukrászda Tihany - Étel/italApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső képApátsági Rege Cukrászda Tihany - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2017. május 31.családjával járt itt
2017 májusában voltunk a tihanyi Rege cukrászdában, ahol mesésen finom levendulás krémest, és egyéb levendulás süteményeket kóstoltunk, valamint kávéztunk. A kilátás csodás, a terasz hangulata lenyűgöző, órákig el lehetne nézelődni. A kiszolgálás nem hagy kívánnivalót maga után, az ízek utánozhatatlanok.
Apátsági Rege Cukrászda Tihany - Étel/ital
Apátsági Rege Cukrászda Tihany a térképen
8237 TihanyKossuth Lajos u. 22.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • reggelizési lehetőség
H-P
Szo-V