Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Portobello Hotel Esztergom

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. december 8.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt. A recepción mindenki nagyon kedves, máshol már kevésbé voltak udvariasak. A szoba egyszerű, de gyönyörű tisztaság volt mindenhol. A fürdő gyönyörű, tágas és tiszta. A konyha viszont nagyon gyatra egy négy csillagos hotelhez képest, az árához képest pedig kifejezetten rossz. A kínálat szegényes volt.
Velence Resort & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük építő jellegű észrevételeit. Általánosságban elmondhatjuk, hogy Vendégeink elégedetten távoznak éttermünkből. Mind beszállító partnereink, mind a felhasznált alapanyagok kiválasztására, s az ételek elkészítésére is nagy figyelmet fordítunk.
2015. december 14., Velence Resort & Spa
Gyenge 2015. november 8.barátokkal járt itt
Már az nevetséges, hogy a recepción azzal kezdik, hogy előre 50%-ot fizess be a teljes árból. A vendégeknek bizalmat kell adni, nem bizalmatlanságot kelteni, ez pedig az utóbbi. A recepción erőszakosan rád teszik a szoba - wellness belépőt, arra lehetőséget sem adnak, hogy magadra feltedd. A szobában koszos a fal és a szőnyeg.
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt Vendégünk!

Sajnálom, hogy csalódottan távoztak szállodánkból.
Minden kollégámmal azon dolgozunk, hogy szolgáltatásaink megfelelő színvonalat képviseljenek, és vendégeink elégedetten távozzanak szállodánkból, majd visszatérjenek a jövőben.
2015. november 13., Velence Resort & Spa, igazgató
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Ősszel jártam itt férjemmel egy hosszú-hétvégén. Nagyon jól éreztük magunkat, a wellness részleg szuper, a nagy szálloda személyzete gyors, segítőkész. Az ételek finomak, minden igényt kielégítenek! Biztosan felkeressük újra a szállodát, de már olyan időben, amikor a tóban is lehet fürdeni!!
2015. október 26.barátokkal járt itt
Kifogásolnám a az ágyak állapotát!sajnos a szőnyegen kellett töltenem az éjszalákat,sőt orvosi ellátásra szorulok mivel a hátam meghuzodott a matrac milyensége miatt.amit a recepcios egy legyintéssel elintézett!
Ettől független egy csodás emlék
Fantasztikus ellátás
Látvány.köszönet érte
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 18.családjával járt itt
Második alkalommal választottuk a Velence Hotel wellness részlegét 1 napos fürdőzésre. Eredetileg a siófoki Galérius Fürdőbe szerettünk volna menni, de az zárva volt. Így gondoltuk hazafelé betérünk Velencére. A hotel személyzete nagyon kedves volt, annak ellenére, hogy nem szállóvendégek voltunk, megengedték, hogy a bőröndjeinket a csomagmegőrzőbe tegyük.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 13.családjával járt itt
Szülinapomra kaptam ezt a wellness hétvégét. Figyelemmel kísértem a szálloda építését, és már régóta vágytam ide. Nem csalódtam. Csupa modern, szép minden. Fényűző tényleg. Ételek ízletesek, spécik. A Velencei-tó partján fekszik a hotel. Fűtött folyosóval van összekötve a fürdővel.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő
Kiváló 2015. október 8.kollégákkal járt itt
Egy 5 napos Tanári továbbképzés helyszíne volt, a tanulás után jólesett a szálloda szolgáltatásait élvezni. A személyzet gyors, szakszerű kiszolgálása tényleg segített abban bennünket, hogy kellőképpen ellazuljunk. A wellness nyitvatartási ideje rendkívül korrekt, baráti. A medence választék a család minden tagjának tartogat valami meglepetést.
Velence Resort & Spa Velence - Belső
Gyenge 2015. október 5.gyerekekkel járt itt
2 és 5 éves fiainkkal rengeteget utazunk bel-és külföldön egyaránt. 1. a recepció kritikán aluli. A hölgy és férfi kollégája egyaránt nem tudott a vendégekkel mit kezdeni. Megérkezésünkkor kb. 20 percet vártuk a férfira, egy pár volt előttünk, a recepciós közölte,hogy a szobánkat még takarítják. Lementünk ebédelni kb.
Kiváló 2015. szeptember 5.a párjával járt itt
Visszatérő vendégei vagyunk a szállodának, már az első alkalommal elvarázsolt a szálloda fekvése, szolgáltatásai, a személyzet vendégbarát magatartása és persze nem utolsó sorban a finom, változatos ételeket felkínáló ellátás!!! Mindennel elégedettek voltunk. Köszönjük!!!
2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Jó időben a hotel elhelyezkedése ideális, a Velencei tó és a spa felváltva használható. A gyerekeknek nagyon sok program van, animátorok, gyerekfelügyelet, játszószoba. A félpanzió választéka kielégítő.Összességében ajánlom, negatívum a superior plus szobában lévő pótágy tábori ágyra hasonlító kinézete.