Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2014. június 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a személyzet hozzáállása,mindig kedvesek és szolgálatkészek voltak. Remélem lesz lehetőségem még sokszor igénybe venni a vendégszeretetüket. Mivel gyerekekkel voltunk és igazából nem voltunk felkészülve a rágcsálni valókkal- tudom, hogy helytelen, de csak nagyi vagyok- nem tudtam pl ropit vásárolni, vagy valami mást.
Kiváló 2014. június 12.gyerekekkel járt itt
Üdvözlet! A szállás elfoglalásánál sajnos a parkolás okozott gondot. Nem a szálloda hibájából, de a kedves vendégek össze-vissza parkoltak. Sokan két autó helyén, esetlegesen még keresztben is álltak. Sokkal több autó elfért volna, ha valaki ügyel arra, hogy a parkolóban szabályosan álljanak le az autóikkal.
Kiváló 2014. június 11.gyerekekkel járt itt
Szuper hely Mindekinek ajánlom ! A szoba minősége kiváló, habár az erkély tisztaságával nem voltunk teljesen elégedettek, mintha ez kimaradt volna a takarításból (már másodszor voltunk és ua. volt a helyzet az előző alkalommal is :()
Az éttermi kínálat várakozáson felüli volt, azt gondolom erről jápár hasonló kategóriájú szálloda példát vehetne.
Kiváló 2014. június 7.a párjával járt itt
Nagyon szép volt a két éjszaka amit eltöltöttünk Velencén. Nagyon jó volt a kiszolgálás, az ételek finomak voltak. Szívesen töltenénk újabb éjszakát a szállodában. A kilátás a szobából a Velencei-tóra megkoronázta a napjainkat. A wellnes részleg is nagyon szép, igényes. A személyzet kedvessége nagyon fontos volt számunkra. Mindenkinek ajánlani tudom a szállodát!
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Mi visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Idén nyáron megint tervezzük a pihenést náluk. 8 éves kislányom "kedvenc szállodája" ahogy Ő hívja! Azt gondolom,ez mindent elmond. :) Csodálatos szálloda,jó környezetben,kedves személyzettel. Szívből ajánlom mindenkinek aki igazi pihenésre vágyik.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk kettesben,de egyébként nagyon gyermekbarát a szálloda. Szuper volt a wellness részleg,valamint a svédasztal.Szeretnénk még visszatérni!Igazán ki lehet kapcsolódni,a csendes környezetben ki lehet pihenni az egész éves fáradalmainkat.A panoráma csodálatos volt az erkélyről.
Kiváló 2014. május 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon élveztük a 3 napot, amit itt tölthettünk. Gyönyörű a szálloda, gyönyörű a tó, remek a gasztronómia. Kedves, de kicsit távolságtartó a személyzet. . . bár egy párnak ez nem hátrány, gyerekkel lévőkkel viszont lehet közvetlenebbnek lenni, szerintem nem lesz sértődés :) A fürdő részleg a gyerekeknek egy csúcs élmény, a wellness elmaradt, arra visszatérünk majd a párommal kettesben.
Kiváló 2014. május 15.kollégákkal járt itt
Egy konferencián vettem részt a napokban a Hotel Velence Resort & Spaban. Nagyon szép szálloda, jó az elhelyezkedése is. Imádtam a gyönyörű panorámát, a szobák finom berendezését és az ételeket is. A személyzet minden tagja kivételesen kedves, segítőkész és minden körülmények között udvarias volt.
Kiváló 2014. május 8.kollégákkal járt itt
Sajnos csak 3 napot töltöttünk a szállodában egy konferencia keretében. A szálloda szép, tiszta, jól megközelíthető (konkrétan az állomás mellett található). A szoba kényelmes volt, és ami a legfontosabb csodálatos kilátásunk volt a velencei tóra. Svédasztalos étkezések voltak, melyek választéka megfelelő volt.
Kiváló 2014. május 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az étkezés 5* érdemel, nagyon finomak az ételek széles választékban! A wellness részleg kitűnő, tiszta medencék, zavartalanul fürödhettünk, pihenhettünk. Kis gyerekeink kipróbálhatták a tepidáriumot és a sószobát, de e kedvencük a jégkút volt.