Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2017. június 16.a párjával járt itt
Aki szereti a kényeztetést és a finom, változatos és bőséges ellátást, annak ide érdemes eljönnie. Közel a vízpart, remek kirándulási lehetőségek közel és távol. A nyugodt kikapcsolódás garantált. A szállóvendégeknek plusz szolgáltatásként ingyenes kishajózás és kastélylátogatás.
Kiváló 2017. június 11.a párjával járt itt
Párommal 3 éjszakát töltöttünk a hotelban. Eddigi legjobb sőt egyszerűen csodálatos kirándulasunk volt. Az ellátás és az egész környezet csodás, az ételek nagyon finomak és változatosak. A wellnes rész fantasztikus. Biztos vagyok benne hogy visszatérünk még ide.
2017. május 29.barátokkal járt itt
Minden nagyon szuper volt.Vegetáriánus ételt is találtam magamnak. Tisztaság rendben.Személyzet is kedves segítőkész volt mindenben annak ellenére ,hogy szinte telt ház volt. Nagyon jól éreztük ismét itt magunkat.Köszönet érte.
Kiváló 2017. május 26.barátokkal járt itt
Visszajáró vendég vagyok,már háromszor jártam itt - családdal, barátokkal. Voltam itt télen,tavasszal,mindig jól éreztük magunkat,mivel van kinti, benti medence is. Reggeli előtt úszni is tudtunk, mivel már korán kinyitják a fürdőrészt. Az ételkínálatuk jó, mindenki választhat kedvére. Nagyon jók voltak az akciós szolgáltatások:déli tészta, esti ital.
2017. április 28.a párjával járt itt
szoba tágas,rendezett ,kényelmes.pozitív hogy külön toalett van.a terasz szobához tökéletes.negatív:két külön ágyat nem lehetett összetolni.étterem kiváló.parti sétány már kora tavasszal is szép és kellemes érzést kelt az emberben.étterem mind ,ital ,étel,felszolgálás vonatkozásában kiváló szintet súrolja.
Kiváló 2017. április 10.a párjával járt itt
Remek elhelyezkedésű hotel. A személyzet bűbàjos, nagyon kedves volt mindenki. A hotelszoba tiszta, kényelmes, nagyon jó elrendezésű. Az étterem rendben van, minden finom volt. A fürdő megfelelt az elvárásainkank, a kilàtàs onnan is pazar. Annyi negatívum volt, hogy szaunaszeánszra nem sok esély volt bejutni, alkalmanként kb 10 főnek lehetett és napi 3 alkalom nem sok. Összességében szuper hely.
2017. április 10.a párjával járt itt
Közel van Budapesthez,remek a konyha még annak ellenére is,hogy az egyik levest előzték,de tudom , hogy ez szubjektív érzet ezért ez nem gond. Finomak és jók voltak a koktélok. Remek akció egy bizonyos időben kedvezménnyel adni. Az étterem zsúfolt volt szinte állandóan. Bizonyos embereket akik nem tudnak viselkedni és öltözködni nem kellene beengedni az étterembe. stb. most már nem érek rá.
Kiváló 2017. március 10.a párjával járt itt
Kifejezetten bababarát szálloda, a kicsiknek tervezett programokkal rossz idő esetén is megfelelő, ugyanakkor a kisgyerek nélkül érkezők számára is biztosított a nyugodt pihenés, a megfelelően kialakított wellnessnek köszönhetően. A kinti medencék,a sok napozó ágy, a tó közelsége még vonzóbbá teszik a szállodát. Mi már többször visszatértünk ide.
2017. február 17.a párjával járt itt
Remek a wellness részleg, jó volt a masszázs! Az étterem változatos ételekkel, vacsorával várja a vendégeket. Negatívum, hogy a terasz ajtó zárja nem működött jól. Alig lehetett kinyitni, ha kinyílt nem lehetett becsukni.
Köszönjük!
Kiváló 2016. december 29.gyerekekkel járt itt
Remek pihenési, kikapcsolódási lehetőség, kedves és előzékeny személyzettel, kényelmes szobákkal, sokféle animációs programmal, gyermekfelügyelettel. Hátrány hogy több szolgáltatásért külön árat számolnak fel (parkolás, baba használati tárgyak stb.)