Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2018. március 17.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen fekszik a szálloda. A szobánkból is láttuk a tavat. Nagyon megnyugtató volt. Férjem szülinapjára utaztunk oda 3 napra. Néhány nappal korábban megbeszéltem a szállodával, hogy a születésnap estéjén, a vacsoránál legyen torta gyertyával, tűzijátékkal. Na és cukormentes legyen, mert cukrosak vagyunk.
Velence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - Környék
Kiváló 2018. március 14.gyerekekkel járt itt
Családommal és a testvérem családjával voltunk kirándulni és ők is nagyon jól érezték magukat. Tetszett a szálloda, a szobákhoz a csipek már eleve nem kellett kulcsot keresgetni.
A gyerekeknek a dzsungel játszóház és az Elefani és az Elefülöp megőrzés is bejött. a welneszről meg nem is beszélek. A mi gyermekeink vízicsibék.
2018. február 28.gyerekekkel járt itt
Pozitív: szolgáltatások sokszìnűsége, reggeli és a vacsora is finom volt kiemelném a marhàt a puliszkával az isteni volt, kedves volt a galagonya bohóc és a koncert, mindkét gyerekre volt megfelelő méretű köntös
Negatív: ebédidőben az étkezde àrai nagyon el voltak szállva, drága volt hogy a 2 éjszaka 100ezer forintos árába előtte és utána is külön kellett fizetni a wellnessért
Átlagos 2018. február 28.a párjával járt itt
Recepción kérték a kinyomtatott foglalást! Átadtam, ez nem jó mondta a langaléta fiatal férfi. Enélkül nem adnak szobát, hiába foglaltuk le és fizettük be már 4 hónappal ezelőtt. Ott van a gépben nyomtassák ki: azt nem úgy van, de miért nem? Mert nem találják ezen a néven, ketten vagyunk nézzék meg mindkettőn.
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt Polgár Pál! Számunkra kiemelten fontos vendégeink visszajelzése, köszönjük, hogy Ön is megosztotta velünk észrevételeit. Mindenekelőtt ezúton is szíves elnézésüket kérjük, ha bármely kollégánk kommunikációja nem volt megfelelő; munkatársainkat folyamatosan tréningezzük, hogy ne fordulhasson elő ilyen eset.
2018. március 1., Velence Resort & Spa
2018. január 29.gyerekekkel járt itt
Családi hosszúhétvégét tötltöttünk el a hotelben, 2felnőtt 3gyermek. Az étkezés teljesen rendben volt, a reggelinén kisebb fennakadások voltak tapasztalhatók. A welnes részleg jó, csupán a nagyobb gyermekek hiányolják a csúszdákat, ha ez is lenne tökéletes lenne. A gyermek részleg: játszóház,játéksziget, animátorok mind jó volt.
Kiváló 2018. január 19.gyerekekkel járt itt
Kifogástalan minden, de a karpánt nagyon zavaró kényelmetlen, célszerűbb lenne szilikonból, vagy olyan anyagból ami nem vágja az ember kezét vagy más, igényesebb megoldást kitalálni.
Kiváló 2018. január 7.gyerekekkel járt itt
Utolsó pillanatban döntöttük el, hogy itt szilveszterezünk, nem bántuk meg, a kislányunk is nagyon élvezte a változatos programokat! Máskor is megyünk!
2018. január 7.gyerekekkel járt itt
Kellemes kikapcsolódást kínált a családunk számára a két éjszakás kiruccanás.
Ötéves kisfiunk úszástanulásához is remek medencéket találtunk. Játékos megoldások segítették a jó szórakozást. Finom ételeket és borokat fogyasztottunk. Vidám és stílusos szórakozást kínál a hotel minden korosztály számára.
2018. január 6.gyerekekkel járt itt
A hotel nyugodt környezetben található, a Velencei tó partján.
A wellness részleg mellett hatalmas gyermek játszó részleg van, ami gyerekes családoknak a legjobb választás!
Superior szobában szálltunk meg, ami 2 gyermekkel elég szűkös.
Kiváló 2018. január 3.gyerekekkel járt itt
Először voltunk gyerekekkel (3,8) Szilveszterezni szállodában. Nagyon nagy élmény volt számukra is és mi felnőttek is nagyon jól éreztük magunkat. Gyerek disco nagyon jó ötlet, köszönjük ezt a remek Szilveszteri hangulatot. Horváth család Pécs