Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2014. október 15.gyerekekkel járt itt
Ma értünk haza ebből a gyermekparadicsomból. Az új dzsungel játszóház tényleg nagyon ötletes és a gyermekek kedvence. A medencék is és a kinti játszótér is szuper. Felnőttek szempontjából a karórás csip kényelmes és nagyon jó. Sajnos a beígért W ifi a nullával volt egyenlő.
2014. augusztus 4.a párjával járt itt
Pozitív vélemény: szépen kialakított part ( parkosítás, fekvés, napágyak, tisztaság stb). A wellness részleg szerintem minden igényt kielégít, de főleg a gyerekes családoknak kiváló. Az ételek finomak, széles a választék. Egyéb megjegyzés: megérkezésünkkor lehetett volna egy kicsit bővebben tájékoztatást adni a recepción.
2014. június 28.a párjával járt itt
4nap 3éjt töltöttünk a párommal 2014 júniusban a szállodában. Rengeteg pozitív dolgot tapasztaltunk de sajnos pár negatívumot is. Az egész szálloda, a szobák,a wellness rész,tópart minden nagyon gyönyörű és tiszta volt. A szoba és a fürdőszoba kényelmes és jól felszerelt(hajszárító,törlőkendő,ruhaszárító. . .
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt Vendégünk!

Örülök, hogy kellemesen telt pihenésük szállodánkban. Biztosíthatom, hogy az ajánlatban a csomag tartalmaként szereplő gyümölcsbekészítés nem került külön felszámolásra, a vonatkozó pénzügyi szabályokat betartva külön soron szerepelt a számlán, de a fizetendő végösszeg természetesen megegyezik az ajánlatban szereplő végösszeggel.
2014. július 8., Velence Resort & Spa, igazgató
2014. május 6.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves udvarias és mosolygós, ami ritkaság mostanság. A családommal 3 szobában voltunk, a mi szobánkban a szőnyeg nagyon foltos volt. A másik szobákban tiszták voltak. A szobák kényelmesek, elég tágasak is gyönyörű kilátással a tóra. A szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve.
2014. március 13.a párjával járt itt
parommal harom nap ket ejjszakat toltotunk el. megerkezesunkor , nagyon kellemes hely fogadott. A szoba modern tiszta, csendes volt, kave tea bekeszítve, vizforraloval felszerelt szoba fogadott. megerkezes utan felfedezo utra indultunk, Avellnesz egy kicsit messze volt a szobatol de a vellnesz karpotolt, Nagyon jo es szinvonalas a furdo.
2014. február 11.barátokkal járt itt
A szálloda moder, tiszta. A wellness részleg elég nagy, de mivel külsős vendégeket is fogad így a szauna részleg nagyon túlterhelt. Így a kikapcsolódás nem volt felhőtlen. A reggelinél elfogyott a zsömle amit nem pótoltak. Ilyet még sehol sem tapasztaltam. Ezek az apró problémák nem tudták elrontani a hangulatunkat.
Összessegében kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában.
2014. január 29.a párjával járt itt
2014. január 20-22-ig voltunk a szálloda vendégei. Az ellátással és az elhelyezéssel meg voltunk elégedve és a wellness részleg is kiváló. Nagyon tettszett, hogy rengeteg nyugágy van a wellness részlegben. Ami viszont elszomorító, hogy a meghibásodásokat a szállodában nem javítják. Például a lépcsőház (Főépület)folyosóján a bejárati ajtótok repedt.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagy előnye, hogy közel van a fővároshoz. A szálloda hatalmas, ennek hátránya talán a szoba berendezés végtelen igénytelensége. Rétegelt lemez székek, helyenként letöredezve, a legolcsóbb laminált lap ágyak, gyűrött , silány függöny ( superior szoba! ), csúnyácska padlószőnyeg.
2013. november 14.gyerekekkel járt itt
Az első nap megvezettek és a kisebb szobát kaptunk a lefoglaltnál, de a drágább árat fizettem ki előre. De másnap korrigáltattam, nem kaptunk semmi kárpótlást csak elnézést kérést :( Egyébként rendben van a szálloda. A masszázsok gyengék főleg a talp, inkább simogatás mint masszírozás. Az alacarton kevés a rendelhető étel.
Velence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - SzobákVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Külső kép
2013. április 23.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el három napot a szállodában. Nagyon sokat pihentünk. Kényelmes és tiszta a szoba, a légkondi is hasznos volt. A medence vize nagyon jó volt, tiszta és megfelelő hőmérsékletű. A félpanziós ellátás egy csoda volt. Nagyon finomak az ételek és különlegességeket is lehet találni.