Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2016. február 27.csoporttal járt itt
Nagyobb társasággal érkeztünk, több családdal külön érkezési időpontokban. Kedves mosolygós fiatal Hölgyek fogadtak. Előre egyeztettünk a korábbi érkezésről, de sajnos nem sikerült elkészülniük a szobánkkal. Segítettek, kaptunk másikat. Az étteremben ebédeltünk, étlapról rendeltünk 6 főnek, 1 családtag ebédjét elfelejtették, szóltunk, pótolták.
Velence Resort & Spa válasza
Kedves Vendégünk!
Szíves elnézését kérem, amennyiben bármelyik kollégám nem megfelelő hangnemben kommunikált. Folyamatosan tréningezzük munkatársainkat a legmagasabb szintű kommunikáció érdekében. Bízom benne, hogy a történtek ellenére nem veszítettük el bizalmukat és visszatérnek hozzánk.
2016. március 7., Velence Resort & Spa, igazgató
2016. január 4.gyerekekkel járt itt
A Hotel Velence Resort & SPA szálloda a szaunaparkjával szerintem verhetetlen! Fantasztikus széles skálán biztosítja mindenkinek a számára megfelelő SPA élményt. Nagyon tetszett a medence, hogy ki volt világítva. Az kevésbé hogy az öltöző és mellékhelyiség a medence mellett hideg volt.
2015. október 26.barátokkal járt itt
Kifogásolnám a az ágyak állapotát!sajnos a szőnyegen kellett töltenem az éjszalákat,sőt orvosi ellátásra szorulok mivel a hátam meghuzodott a matrac milyensége miatt.amit a recepcios egy legyintéssel elintézett!
Ettől független egy csodás emlék
Fantasztikus ellátás
Látvány.köszönet érte
2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Jó időben a hotel elhelyezkedése ideális, a Velencei tó és a spa felváltva használható. A gyerekeknek nagyon sok program van, animátorok, gyerekfelügyelet, játszószoba. A félpanzió választéka kielégítő.Összességében ajánlom, negatívum a superior plus szobában lévő pótágy tábori ágyra hasonlító kinézete.
2015. június 26.családjával járt itt
Másfél éves gyerkőccel voltunk itt 3 napot. A fő szempont, amiért erre a szállodára esett a választásunk, a hely bababarát mivolta. Így is rengeteg dolgot pakoltunk a kocsiba, de felár nélkül biztosítottak baba "felszerelést" (kiságy, etetőszék a szobába, csúszásgátló a kádba, kiskád. . .
2015. április 9.gyerekekkel járt itt
Néhány kellemes napot töltöttünk a szállodában férjemmel és 3,5 éves fiunkkal. A szálloda nagyon szép, igényes, csodás helyen fekszik. Tiszta, minden rendben volt. A személyzet néhány tagja fapofa, semmi mosoly, ez kicsit zavaró volt. . . A legkedvesebbek a takarítónők voltak, mosolygósak, segítőkészek, aranyosak.
2015. február 18.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron voltunk 1 hetet a kisfiammal és a férjemmel a szállodában. A hotel könnyen megközelíthető, a Velencei-tó partján terül el közvetlenül. A szálloda nagyon szép, kívül-belül. Színvonalas, modern praktikus berendezéssel. A park csodás, kényelmes, a játszótér jó ötlet. Viszont ezen kívül Velencén SEMMIT!
2015. február 1.családjával járt itt
Elsősorban azoknak ajánlanám, akik gyerekekkel együtt szeretnének eltölteni pár kellemes napot. A valószínűleg diákok adta animátorok kiváló munkát végeztek. A kicsiket aktívan foglalkoztatták, így jutott pár kellemes óra a felnőttek számára is. Ezt feltétlen kiemelném. Az ételek tekintetében lehetne nagyobb a választék, viszont amit adtak az finom volt.
2015. január 3.gyerekekkel járt itt
Valószínű a fiatal személyzet tapasztalatlanságának tudható be a fejetlenség,ami sajnos az egész szállodára jellemző volt. A programok összeszervezésének hiánya pl. étkezéssel,a recepció tájékozatlan,az étkeztetés a két szálon fut,de egyik nem tudja,hogy mit csinál a másik:az egyik terem megtelik,átküldenek a másikba,ott pedig becsukják az ajtót,hogy ők mára bezárnak!
2015. január 2.családjával járt itt
Nagyon jó 4 napunk volt a kisunokánkkal, személyzet udvarias,az étterem szép kényelmes tiszta, az ételek finomak és változatosak, ,a wellnes minden igényt kielégit,nagyon kellemes a viz,jók az élményelemek,kár hogy a kinti úszómedence vize hideg ,a játszóház remek, minden nagyon tetszett, a szoba 3 főre szükös volt,Mi is és az unokánk is jóléreztük magunkat!