Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg ★★★★

2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg vélemények

Kiváló 2022. február 10.csoporttal járt itt
Nagyon különleges élményben volt részünk a vidéki disznóvágás program csomag által. Gyerek koromat idézte. Nagyon ízletes ételeket készít a szakács és olyan sokféle étel volt, amit sajnos nem tudtunk végig kóstolni, a véges kapacitásunk miatt. Szinte folyamatos volt az ellátás.
Kiváló 2022. február 6.barátokkal járt itt
2022 februárban már harmadszor vettünk részt a disznóvágás programon. Semmit nem változott, most is ugyanolyan jó program, mint az előző években. A szálloda szép, tiszta, a személyzet kedves, udvarias. Az ételek nagyon finomak. Az első este, (ami a disznóölés előtti este) is kétféle leves, többféle főétel, és kétféle desszert volt.
Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Külső képFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Külső képFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - KörnyékFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - EgyébFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Szórakozás/SportFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - EgyébFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - EgyébFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - EgyébFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - EgyébFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - BelsőFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - BelsőFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Külső képFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - EgyébFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - EgyébFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Szórakozás/SportFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Szobák
Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
A birtokhoz nagy terület tartozik, gondozott parkkal, benne szarvasok, juhok, kecskék, nyulak. A kastélyszálló szépen felújított. Kedvesen fogadtak minket. A szobánk tágas, korhű bútorokkal berendezett volt. A wellness részlege gyönyörűen felújított. Van egy kinti jacuzzi is, ami nagyon hangulatos jól esett ázni benne a hidegben.
Kiváló 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Nyári csomag ajánlatot vettünk igénybe 3 kisgyerekkel (1, 4, 7). A teljes ellátás igazi kényelmet jelent kisgyerekeseknek, tekintve, hogy a helyi strandra sem kell minden kulacsot elvinni. Az idő nem volt végig strandolásra alkalmas, de a szervezett gyerekprogramok és a kitűnő ételek miatt az sem volt zavaró, hogy a wellness részleg szerény szolgáltatásokat nyújt.
Kiváló 2019. március 24.családjával járt itt
2019 márciusában disznóölésen voltunk a családdal. Családias, vendég központú Hotel. Nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás, a szálloda, kiváló volt, a személyzet mosolygós, udvarias, az ételek nagyon finomak. A disznótoros pazar, a zenészek csak még fokozták a jó hangulatot. Az odavezető út lehetne jobb is, vesekő zúzó. Máskor is visszajövünk ide!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2019. január 22.családjával járt itt
Igazi vendégszeretet,kicsit turista csalogató érzés, de nem baj.
A szoba " mű " antikolt bútorokkal berendezett, de lakható.
Sajnos a fürdőszoba fűtés mentes volt, ami több mint kellemetlen.
Erzsike, a masszőr komoly konkurencia lenne pesti kollégáinak.
Az ellátás minden negatív élményt elfújt, kifogástalan és bőséges, nem beszélve a disznóvágás élményéről.
Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - SzobákFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - VendéglátásFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - BelsőFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Külső képFenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Környék
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2017. április 21.családjával járt itt
Egy igazi falusi disznótor. Egy igazi kastélyban. Több alkalommal voltunk családostól. Kiváló a kúlső apartman. A program fergeteges. Olyan finom ételeket nem ettem eddig sehol. (És nem is fogok) a fogadtatást tanitani kellene más helyeken. Igazi vendéglátós hoźzáállás. Kevés van ilyen. Aki teheti menjen el. Az árért maximális szolgáltatás.
Kiváló 2016. május 31.barátokkal járt itt
Fantasztikus! Csak ennyit mondhatok. A személyzet közvetlen, barátságos. Isteni ízek. Jó hangulat. Kell ennél több?
Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Külső kép
Kiváló 2016. február 27.barátokkal járt itt
Minden tökéletes! A hely, a kiszolgálás, a személyzet a programok! A tetőtéri szobák kicsit kényelmetlenek de ez sem befolyásolja hogy nagyon jól érezze magát az ember. Mi visszatérünk!
Fenyőharaszt Kastélyszálló Verseg - Külső kép
Átlagos 2015. szeptember 30.barátokkal járt itt
Nagyon szép, csendes helyen elhelyezkedő kastélyhotel. A személyzet nagyon udvarias és vendégbarát. A kastélyszálló parkja elhnyagoltnak tünt, pedig nagy zöld, fás terület tartozott hozzá. A kaja elsőosztályú, hazai ízekkel megvalósított, nagyon finom és friss ételek. A wellnes részleg nagyon bizarr, nagyon sok minden egy helyen, zsúfoltság érzetét kelti.