Fülemüle Csárda Villánykövesd

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Fülemüle Csárda Villánykövesd vélemények

Kiváló 2016. július 28.a párjával járt itt
Párommal tértünk be egy péntek délután egy megkésett ebédre. Kevesen voltak bent, bár sok asztal "foglalt" volt. Mi is foglaltunk, biztos ami biztos. Az ételek szerintem megfelelő adagok voltak és finomak is, bár a tésztával tálalt süllő esetén sok volt a tészta, kicsi a hal. A szarvast csak ajánlani tudom!
Fülemüle Csárda Villánykövesd - Étel/italFülemüle Csárda Villánykövesd - Étel/italFülemüle Csárda Villánykövesd - Étel/ital
Kiváló 2016. július 28.családjával járt itt
Először véletlenül tértünk be a csárdába, nem bántuk meg. Később tudatosan választottuk ismét ezt az éttermet. Nagyon tágas hely, jó parkolási lehetősséggel. Tiszta, rendezett. Gyors,pontos és nagyon figyelmes kiszolgálás. Hatalmas adagok, nagyon finom elkészítés, ízléses tálalással. A részletekre is figyelnek.
Kiváló 2016. június 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes, hangulatos hely. Mindig tele van, ezért érdemes elöre helyet foglalni. Roppant udvarias, barátságos, gyors pincérek. Nagyon finom, hatalmas adagok. Különleges ételek megfizethetö áron. Májgombóc leves nagyon finom. Harcsapaprikás, csülök csak igazán jóevöknek ajánlott :-). Finom sörök, borok, házi limonádé is nagyon finom. Kisgyereknek etetöszek, baba tányér biztosított. Udvarban játszótér.
Kiváló 2015. október 7.a párjával járt itt
A Vörösbor Fesztiválra érkeztünk az elmúlt hétvégén Villányba. A szállásadónktól érdeklődtünk, hogy hol található a környék legjobb étterme. Ő a Fülemülét ajánlotta. Valóban remek helyre találtunk. Csoda szép környezetben, hangulatos étterem. Nagyon kedves fogadtatás, udvarias, előzékeny, gyors kiszolgálás.
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Ajánlásra mentünk ide, és nem bántuk meg! 2 nap alatt 2x voltunk! isteni finom ételek, nagy adagok baráti áron. nagyon érdekes és szép a berendezés. Ettünk májgombóc levest, valamint szarvast áfonyamártással, diós krumplinudlival, csülköt káposztával és krumplival, valamint mézes gyümölcsös csirkét és cigánypecsenyét. . hozzá finom villányi borok. . ajánlom mindenkinek
Kiváló 2015. szeptember 26.barátokkal járt itt
Villányi szállásadónk ajánlotta, hogy egy kellemes sétával egybekötve, látogassunk el a Csárdába! Nem bántuk, hogy megfogadtuk tanácsát. Kellemes sétával szép időben, találtunk egy nagyon kellemes, barátságos, tiszta Csárdát. A konyhája, hát: az aztán maga volt a csúcs! Még szerencse, hogy CSAK 1 adag májgombóclevest kértünk, mert alig tudtuk párommal megenni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 3.családjával járt itt
Anyósom szülinapját ünnepeltük a csárdában, régóta ismertük a helyet, többször jártunk itt, gondoltuk ha már van e jeles alkalom, igazán színvonalas helyen ünnepeljük meg. Már a belépéskor figyelemmel, kedvesen fogadtak, a majdnem teltház ellenére több asztalválasztási lehetőségünk is volt.
Kiváló 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
A csárdára az ittjartam. hu oldalon találtam. Villányban jártunk, kerestünk egy jó éttermet. Nagyon jól választottunk! Az esti vacsora után másnap ebédre is visszatértünk! A vacsorára felszolgált 1 személyre szóló csülkös bableves füstölt oldalassal kettőnknek is bőséges volt. Utána a csülök az CSÜLÖK volt!
Kiváló 2014. július 12.a párjával járt itt
Nem tudnám megmondani, hogy hányszor jártam már itt. Családommal, párommal, barátokkal, kollégákkal. . Az étlap rendkívül sokoldalú, minden különleges kívánságot kielégítő. Aki ebből az ételsorból nem tud választani, annak javaslom, hogy gondolkodjon el, hol is lehet a hiba valójában? !
Kiváló 2014. március 31.a párjával járt itt
Évek óta megbízható minőség. Figyelmes, udvarias kiszolgálás. Az ételek kiválóak, bőségesek, házias ízvilág. Sajnos a mi egyik kedvencünk (gomba leves) lekerült az étlapról.Remek hangulat és programok jellemzik ezt a falu végi csárdát.Rendezvényeknek is kiváló, nagy tere is van.Itt még nem csalódtunk.