Fülemüle Csárda Villánykövesd

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Fülemüle Csárda Villánykövesd vélemények

Kiváló 2016. július 30.a párjával járt itt
A Siklósi várban egy kedves Hölgy ajánlotta az éttermet, Köszönjük! Az étterem abszolút megfelelt a magas elvárásainknak. :) Gondolkodtunk, együnk-e vacsorát. . de ez volt az utolsó esténk és szerettük volna kipróbálni az éttermet. Csak egy könnyű vacsira. . mikor megláttuk a gulyást "gazdagon zöldségekkel" felcsillant a szemünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 3.családjával járt itt
Anyósom szülinapját ünnepeltük a csárdában, régóta ismertük a helyet, többször jártunk itt, gondoltuk ha már van e jeles alkalom, igazán színvonalas helyen ünnepeljük meg. Már a belépéskor figyelemmel, kedvesen fogadtak, a majdnem teltház ellenére több asztalválasztási lehetőségünk is volt.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Eddig kétszer jártunk itt, családdal. Közös vélemény alapján megállapítottuk, hogy ez a legjobb csárda ahol eddig jártunk. Minden étellel tökéletesen elégedettek voltunk, a pincérek nagyon profik voltak, az ételt gyorsan megkaptuk. Az adagok nagyok, árakkal egyáltalán nincsenek "elszállva". Nagyon kellemes hangulatú hely, csak ajánlani tudom mindenkinek aki arra jár.
Fülemüle Csárda Villánykövesd - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 7.a párjával járt itt
A csárdára az ittjartam. hu oldalon találtam. Villányban jártunk, kerestünk egy jó éttermet. Nagyon jól választottunk! Az esti vacsora után másnap ebédre is visszatértünk! A vacsorára felszolgált 1 személyre szóló csülkös bableves füstölt oldalassal kettőnknek is bőséges volt. Utána a csülök az CSÜLÖK volt!
Kiváló 2014. július 12.a párjával járt itt
Nem tudnám megmondani, hogy hányszor jártam már itt. Családommal, párommal, barátokkal, kollégákkal. . Az étlap rendkívül sokoldalú, minden különleges kívánságot kielégítő. Aki ebből az ételsorból nem tud választani, annak javaslom, hogy gondolkodjon el, hol is lehet a hiba valójában? !
2014. február 18.barátokkal járt itt
A Fülemüle csárdát régi formájában nagyon szerettük. Kandalló, pattogó tűz, bevett magyar ízek, minden varázslás nélkül. Ma, lassan már három vagy ki tudja, tán négy éve új tulajdonos kezében a hely kibővült, talán mutatósabb is lett, gasztronómiailag egyértelműen többet nyújt, de az intimitás elveszett.
Fülemüle Csárda Villánykövesd - BelsőFülemüle Csárda Villánykövesd - Étel/ital
Kiváló 2013. augusztus 11.barátokkal járt itt
Kellemes 3 napot töltöttünk a villányi vidéken, melyek fénypontja a baranya megyei ismerősök ajánlásaként választott étterem. Az ételek ízvilága, látványa, minősége valódi "gasztrocsoda".
Az étterem hangulata, az alkalmazottak csendes csapatmunkája, a precíz kiszolgálás, a gyönyörű terítékek, mindhárom nap az összes étele egy *****-s csárdáról adtak tanúbizonyosságot. Ilyen kényeztetéssel még nem találkoztuk az országban. Gratulálunk!
Kiváló 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
A párommal érkeztünk vacsorára, halaszlét ettünk. Nagyon rég ettem már ilyen finomat. A kiszolgálás gyors, nagyon kedvesek.
Kiváló 2020. január 26.a párjával járt itt
Ismerősök ajánlása alapján először, de minden bizonnyal nem utoljára jártunk a csárdában. Igényes környezet, kellemes zene és figyelmes személyzet fogadott bennünket. Az ételek finomak voltak, az adagok nagyok. Nagyon jól éreztük magunkat. Aki egy nem mindennapos helyen szeretne finomat enni, ráadásul szereti a svábos ételeket, annak csak ajánlani tudom.
Átlagos 2019. november 19., üzleti partnerrel járt itt
Üzleti ebédre mentünk 4-en, mert ajánlották a helyet, de lehet, hogy nem volt a legjobb választás. 10 percet vártunk amig a pincér elöször odajött. és újabb 10 percet amig az italokat kihozta és felvette a rendelést. A levest közös tálban hozta ki, anélkül, hogy megkérdezett volna minket, ami egy családi ebédnél természetes, de egy üzleti ebédnél kényelmetlen.