Fülemüle Csárda Villánykövesd

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Fülemüle Csárda Villánykövesd vélemények

Kiváló 2014. március 16.gyerekekkel járt itt
Meg se tudom számolni, hányszor voltam már a Fülemüle csárdában. Minden esetben ugyanazt tapasztaltam, bármikor tévedtem be az elmúlt 2 évtized folyamán. Az étel mindig fantasztikusan finom, a kiszolgálás nagyon kellemes, udvarias. A programok amiket szerveznek nagyon jók. A családias környezet, finom desszertek csuda jók. Ha arra járok mindig betérek!
Kiváló 2014. február 25.barátokkal járt itt
Többször jártam már ott,remek ételeket és finom villányi borokat ittam.Mindezek mellé kedves fogadtatást és ragyogó kiszolgálát is kaptam.Minden kívánságunkat teljesítették,unokáim néha extra kéréseit is az ételek vonatkozásában.Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a kedves,hangulatos csárdát. Visszatérő
2014. február 18.barátokkal járt itt
A Fülemüle csárdát régi formájában nagyon szerettük. Kandalló, pattogó tűz, bevett magyar ízek, minden varázslás nélkül. Ma, lassan már három vagy ki tudja, tán négy éve új tulajdonos kezében a hely kibővült, talán mutatósabb is lett, gasztronómiailag egyértelműen többet nyújt, de az intimitás elveszett.
Fülemüle Csárda Villánykövesd - BelsőFülemüle Csárda Villánykövesd - Étel/ital
Kiváló 2013. október 25.gyerekekkel járt itt
Családommal jártam a szép októberi napsütésben Villányban. Betértünk az Agancsos pincészetbe egy rövid bor-, és mustkóstolóra. A pincesoron pedig remek borlekvárokkal kínáltak bennünket. Az egyik ilyen helyen ajánlották figyelmünkbe a Fülemüle Éttermet, a Pécsre vezető út mellett.
Kiváló 2013. augusztus 11.barátokkal járt itt
Kellemes 3 napot töltöttünk a villányi vidéken, melyek fénypontja a baranya megyei ismerősök ajánlásaként választott étterem. Az ételek ízvilága, látványa, minősége valódi "gasztrocsoda".
Az étterem hangulata, az alkalmazottak csendes csapatmunkája, a precíz kiszolgálás, a gyönyörű terítékek, mindhárom nap az összes étele egy *****-s csárdáról adtak tanúbizonyosságot. Ilyen kényeztetéssel még nem találkoztuk az országban. Gratulálunk!