Kovács-Kert Étterem Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád
Kovács-Kert Étterem VisegrádKovács-Kert Étterem Visegrád
Kovács-Kert Étterem VisegrádKovács-Kert Étterem Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád bemutatkozása

A város központjában található éttermünkben házias ízekkel, gyors, figyelmes kiszolgálással várjuk kedves vendégeinket.
Az étterem alkalmas családi és baráti találkozók, ünnepségek lebonyolítására.
Ha Visegrádon egy csendes, hangulatos helyre szeretne beülni, térjen be hozzánk!

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2015. május 29.barátokkal járt itt
Kellemes hangulat, nagyszerű ár-érték arány, nagyon finom ételek, osztályon felüli kiszolgálás!!
Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2015. május 11.a párjával járt itt
Már másodszor járunk Visegrádon, s mindig más étterembe mentünk, hogy változatosság legyen. Utolsó délutánra maradt a Kovács-kert, melyről eddig csak jókat olvastam és én sem csalódtam. A mellékhelyiség tiszta, a pincérek maximálisan előzékenyek, a kiszolgálás gyors, az étel nagyon finom, s tényleg nem drága.
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönjük az értékelést, szeretettel várjuk Önöket is, ha erre járnak ismét!
2015. május 12., Kovács Gábor, tulajdonos
Átlagos 2015. május 1.a párjával járt itt
Izleses hely, gyors udvarias kiszolgalas. A halaszle atlagos, a tegnapelotti kenyer amit hozza adnak annyira nem. A haltalon levo 4 halbol 2 kifejezetten finom, ketto kifejezetten nem, a hozza adott mirelit mexikoi mix zoldseg elszomorito. Az adagok megfeleloen nagyok. A palacsintat mikroztak. Betudhatjuk ezt a szezon elotti idoszaknak?
Kiváló 2014. október 26.családjával járt itt
A Duna parton lèvő egyik ètteremből jöttünk fel,ahol fèl óra utàn sem jöttek oda hozzànk az ètlappal ès olyan elhanyagolt àllapotban volt,hogy örültem,hogy nem rendeltünk ott ètelt. A Kovàcs-kertben nagyon baràtsàgosan fogadott minket a fiatal pincèr fiú,màr ez nagyon szimpatikus volt.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
2014. augusztus elején voltunk kirándulni Visegrádon. Megkérdeztünk valakit,hogy hol találunk egy jó éttermet és a Kovács kert éttermet ajánlották. Nem is csalódtunk,mert tényleg nagyon jó étterem. Nagyon kellemes,otthonos hely,ami minden igényt kielégít,épp úgy a kisgyerekesek,mint a dohányzók részéről.
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönjük szépen az értékelést! Mindig igyekszünk a maximumot adni minden vendégünknek. Több más kedvezmény mellett a motorral érkezőknek is kedvezményt adunk, hisz a "MOTOROSOK JÓ EMBEREK"!
Szeretettel várjuk Önöket máskor is! Természetesen a kedvezmény ismét "él"!
2014. szeptember 8., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. Az idén már kétszer pihentünk Visegrádon, több alkalommal is igénybe vettük az vendégszeretetüket. Jól főznek, és a kiszolgálás gyors, udvarias. Az árak meg nincsenek elszállva. Ha legközelebb Visegrádon járunk, akkor is mindenképpen betérünk a Kovács-Kert-be.
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönjük! Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
2014. szeptember 8., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Visegrádi kirándulás alkalmával tértünk be ide a családdal, sokan ajánlották őket, és nem is csalódtunk.
Az ételek kifogástalanok, az adagok bőségesek, szintúgy a választék is: aki itt nem talál magának ételt, az magára vessen.
A személyzet rendkívül kedves és segítőkész, a kiszolgálás gyors, az árak nagyon barátságosak. Mindenkinek ajánlom!
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönjük szépen! Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
2014. augusztus 26., Kovács Gábor, tulajdonos
Gyenge 2014. június 30.a párjával járt itt
Az étterem igényes, hangulatos, jó helyen van, a kiszolgálással nem volt probléma, de az ételek minősége borzalmas. Már az feltűnő volt, hogy 5-10 percbe sem telt és megkaptuk a rendelt ételeket, de aztán hamar ki is derült, hogy miért: A csülkös bableves konkrétan valami porleves volt, a gumi állagú cigánypecsenye pedig nem tudom minek készült eredetileg, de finoman szólva sem volt se friss, se ízletes.
Kovács-Kert Étterem válasza
Tisztelt Értékelő! Ha én egy étteremben étkezek és nem vagyok valamivel megelégedve, akkor én ott a helyszínen szólok. Minden vendégtől meg kérdezzük, hogy, hogy ízlett, rendben volt e minden? Ilyen jellegű reklamáció nem érkezett hozzám és a tányérokat legnagyobb részben üresen hozzák le a pincérek.
2014. augusztus 26., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
Április végén vacsoráztam itt a feleségemmel szolid kellemes hely, remek ételek és a kiszolgálás fantasztikus! Ajánlom mindenkinek ezt a helyet aki a régi ételek elfeledett ízharmóniáját szeretné átélni. Tiszta, elegáns a belső rész a külső teraszhoz kicsit hideg volt számunkra. Köszönjük az élményt
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönjük szépen az értékelést! Szeretettel és tisztelettel várjuk Önöket is ismét, ha erre járnak!
2014. június 24., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2014. május 21.a párjával járt itt
Kellemes és hangulatos étterem, ami jól megközelíthető. A frissen sült húsok és zöldségek nagyon ízletesek voltak. A köretek nem mindig voltak frissen készítve. A adagok mennyiségével meg voltunk elégedve, jól laktunk. A terasz kellemes, jó levegőjű. A benti rész tiszta és rendezett.
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönöm szépen az értékelést és a véleményt! Sajnos nem tudok minden tálalásnál oda figyelni, de ígérem, hogy ezen túl meg próbálok még jobban oda figyelni, hogy ilyen probléma sem legyen! Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
2014. május 27., Kovács Gábor, tulajdonos
Kovács-Kert Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév u. 4.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus