Kovács-Kert Étterem Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád
Kovács-Kert Étterem VisegrádKovács-Kert Étterem Visegrád
Kovács-Kert Étterem VisegrádKovács-Kert Étterem Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád bemutatkozása

A város központjában található éttermünkben házias ízekkel, gyors, figyelmes kiszolgálással várjuk kedves vendégeinket.
Az étterem alkalmas családi és baráti találkozók, ünnepségek lebonyolítására.
Ha Visegrádon egy csendes, hangulatos helyre szeretne beülni, térjen be hozzánk!

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Kovács-Kert Étterem Visegrád vélemények

Szörnyű 2015. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Csak kaját ne adnának, a többi oké. Kedves személyzet, tiszta, kultúrált mosdók, szép környezet - csak kár hogy nem antikvárium üzemel benne, mert főzni azt nem tudnak. Igaz, legalább nem pocsékolnak el drága alapanyagokat, stabil, megbízható alsópolcos sajátmárkásokból dolgoznak.
Kovács-Kert Étterem válasza
Tisztelt Értékelő! Ha én az étlap ajánlatából meg tudom állapítani, hogy nem várhatok jó ételeket, (mint azt már Ön előre meg is állapította) akkor ott nem is rendelek, hanem tovább állok.
De ha mégis rendelek és nem ízlik, akkor az első falat után vissza küldeném és ebben az esetben a pincér biztos nem számolta volna fel az ételeket.
2015. szeptember 29., Kovács Gábor, tulajdonos
Gyenge 2020. augusztus 23.családjával járt itt
Minden évben kirandulunk erre, és már régóta terveztük, hogy betérünk ide. Kár volt! Halászlét, sült halat és rántott velőt kértünk. A kiszolgálás átlagos volt, a 2 hölgy kedves volt, a férfi pincér kissé unott. Ő hozta ki a 3 ásványvizet, amit ki sem öntött, csak kihozts a 3 üveget, oszt jó napot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. július 23.gyerekekkel járt itt
2015. 07. 18-án a család nyakába kapta a lábát és elindult hajókázni a Dunán. Visegrád mellett döntöttünk, nem szegte kedvünk a 38 fok sem. Az étterem nagyon messze volt a kikötőtől, ahová gyalog mentünk, ami jó fél óra séta volt. Az étterem teraszán egy nagyon kedves pincérfiú fogadott minket, ám az ételek szörnyűek voltak.
Gyenge 2014. június 30.a párjával járt itt
Az étterem igényes, hangulatos, jó helyen van, a kiszolgálással nem volt probléma, de az ételek minősége borzalmas. Már az feltűnő volt, hogy 5-10 percbe sem telt és megkaptuk a rendelt ételeket, de aztán hamar ki is derült, hogy miért: A csülkös bableves konkrétan valami porleves volt, a gumi állagú cigánypecsenye pedig nem tudom minek készült eredetileg, de finoman szólva sem volt se friss, se ízletes.
Kovács-Kert Étterem válasza
Tisztelt Értékelő! Ha én egy étteremben étkezek és nem vagyok valamivel megelégedve, akkor én ott a helyszínen szólok. Minden vendégtől meg kérdezzük, hogy, hogy ízlett, rendben volt e minden? Ilyen jellegű reklamáció nem érkezett hozzám és a tányérokat legnagyobb részben üresen hozzák le a pincérek.
2014. augusztus 26., Kovács Gábor, tulajdonos
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 1.gyerekekkel járt itt
Központi helyen lévő étterem. A berendezés a 80-as éveket idézi. Az ételek korrekt módon elkészítve, semmi extra. Az abrosz nagyon koszos, a mellékhelyiségre szintén ráfér a takarítás. A kiszolgálás figyelmes, kedves. A színvonalat mutatja a CBA-s ketchup. Ár-érték arányban rendben van.
Átlagos 2016. december 6.a párjával járt itt
4.helyezett visegrádi étteremhez képest kicsivel többet vártam. Átlagos ételeket kaptunk nem annyira olcsón. A kiszolgálás viszont megfelelt, hangulatos étterem a centrumban.
Átlagos 2015. május 1.a párjával járt itt
Izleses hely, gyors udvarias kiszolgalas. A halaszle atlagos, a tegnapelotti kenyer amit hozza adnak annyira nem. A haltalon levo 4 halbol 2 kifejezetten finom, ketto kifejezetten nem, a hozza adott mirelit mexikoi mix zoldseg elszomorito. Az adagok megfeleloen nagyok. A palacsintat mikroztak. Betudhatjuk ezt a szezon elotti idoszaknak?
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. július 2.egyedül járt itt
Előzetesen sok jó véleményt olvastam erről a visegrádi étteremről. Most már én is csatlakozom hozzájuk. Tényleg jó hely! Ami a legfontosabb: az ételek kiválóak, frissen készülnek. Az adagok bőségesek. (Nekem a kis adag is bőven elég volt. )
A kiszolgálás figyelmes, udvarias (és nem csupán udvariaskodó).
2017. március 5.családjával járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk Visegrádon a családdal. Férjemnek pont erre a hétvégére esett a születésnapja. Előre - értékelések alapján - választottam ki az éttermet és telefonon egyeztettem velük. Lefoglaltam az asztalt és kértem, hogy szerezzenek be egy tortát. Küldeni akartam előleget is, de mondták, hogy nem szükséges.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. május 20.barátokkal járt itt
Egy hajókirándulás kapcsán tértünk be az étterembe. A hely pozitív érzést keltett bennünk, a terasz részen ültünk le. Nagyon hangulatos, kellemes a légköre. Kétszemélyes haltálat kértünk, amiben kicsit csalódtunk. A hal finom volt, de a köret, rizs, sült krumpli, és párolt zöldség, nem elég két embernek.
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönöm a véleményét! Sajnos nem tudok minden tálalásnál oda figyelni, de ígérem, hogy még jobban oda fogok ezentúl figyelni és a szakácsoknak is szólok, hogy ilyen probléma sem legyen ezentúl! Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
2014. május 27., Kovács Gábor, tulajdonos
Kovács-Kert Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév u. 4.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus