Kovács-Kert Étterem Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád
Kovács-Kert Étterem VisegrádKovács-Kert Étterem Visegrád
Kovács-Kert Étterem VisegrádKovács-Kert Étterem Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád bemutatkozása

A város központjában található éttermünkben házias ízekkel, gyors, figyelmes kiszolgálással várjuk kedves vendégeinket.
Az étterem alkalmas családi és baráti találkozók, ünnepségek lebonyolítására.
Ha Visegrádon egy csendes, hangulatos helyre szeretne beülni, térjen be hozzánk!

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2022. szeptember 16.a párjával járt itt
Nagyon finom ételeket kaptunk most a héten.
A kiszolgálás figyelmes volt.
Tetszett a házias jelleg,a beszélgetés.
Legközelebb is jövünk.
Minden jót kivánunk Kovács kert
Kiváló 2021. március 8.gyerekekkel járt itt
2020 nyarán nyaraltunk a Dunakanyarban, amikor is többször betértünk ebbe az étterembe. Végtelenül kedves, figyelmes kiszolgálás, ízletes ételek, és hangulatos hely várja az ide betérő vendégeket. Csak ajánlani tudom. Rosszul evő kicsi lányunk is jóízűen fogyasztott.
Kovács-Kert Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük, hogy elmondta a véleményét! Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
2021. március 25., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2020. július 30.családjával járt itt
Barátságos fogadtatàs, udvarias kiszolgálás nagyon finom ételek, ár érék arány nagyon jó, ajánlani tudom mindenkinek, visszatérünk!
Kovács-Kert Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2018. szeptember 22.a párjával járt itt
Nem először jártunk Visegrádon, de mindig ezt az éttermet választottuk. Kiválóak az ételek,minőséget és mennyiséget tekintve. A két felszolgáló a kedvességével és közvetlenségével még tovább emeli az étterem színvonalát. Sok sikert kívánunk további munkájukhoz!Bármikor erre járunk, biztos, hogy idejövünk!
Kovács-Kert Étterem Visegrád - EgyébKovács-Kert Étterem Visegrád - Étel/italKovács-Kert Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2018. május 17.a párjával járt itt
Aki nem szeretne időzni az étkezéssel az is nyugodtan keresse fel az éttermet, mert gyors és udvarias a kiszolgálás. Az étlap nagyon gazdag, nagy a kínálat. A frissen sültek is hamar elkészülnek. Az adagok megfelelőek, az ételek szépen tálaltak és rendkívül finomak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 14.gyerekekkel járt itt
Nem véletlenül értékelik a legjobb étteremnek Visegrádon. Családi kirándulásunk előtt olvastam az oldalon az értékeléseket, terveztük, hogy eljövünk ide is. Első este csak séta közben láttuk az étterem épületét, kívülről is nagyon hangulatos és stílusos. Másnap ebédeltünk ott, nagyon szép, barátságos környezetben.
Kovács-Kert Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
Tisztelettel:
2018. február 21., Kovács Gábor, tulajdonos
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 13.barátokkal járt itt
Baráti társasággal tértünk be egy kirándulás után megfáradva, éhesen, és nem kellett csalódnunk! Az ételek finomak, bőségesek, családias-baráti hangulatu terek. . . Nagyon kellemes és jó hangulatu estét töltöttünk az étteremben! Amit külön kiemelnék: az aznap este felszolgáló fiatal pincér humora, segítőkészsége illetve kiváló, gyors és precíz vendégközpontu munkája!
Kovács-Kert Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést! Szeretettel várjuk Önöket ismét máskor is!
2018. január 16., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2017. augusztus 23.családjával járt itt
5 fős baráti társasággal tértünk be ide. 9 éve jártunk már itt, most sem csalódtunk. Mint előzőleg, most is a teraszt választottuk. A kis kerti helyiség barátságos, a benti helyiségek is szépen kialakítottak. Az étel bőséges volt és finom. Mindannyian meg voltunk elégedve. A kiszolgálás nagyon barátságos.
Kiváló 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Finom, házias ételekkel, gyors, udvarias kiszolgálással és tisztasággal Visegrád egyik legjobb étterme.
A felszolgáló hölgy barátságos, közvetlen, nem szokványosan erőltetett udvariasságú. Igazi "békebeli" hangulatot és ételeket kaphat az, aki ide betér.
Nagyon elégedetten távoztunk, ha ismét Visegrádon járunk, nem hagyjuk ki ez az éttermet.
Kiváló 2017. július 29.családjával járt itt
Kirándulásunk utolsó napján jutottunk el a Kovács kert étterembe. Nagyon elégedettek voltunk, mind az ételekkel, mind a kiszolgálással! Más éttermekhez viszonyítva az étlap kínálata bőséges. Főleg halakból. Sajnáljuk, hogy az utolsó napon tértünk be ide, és már nem volt alkalmunk visszatérni, és megkóstolni a többi finomságot! Csak ajánlani tudjuk!
Kovács-Kert Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév u. 4.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus