Kovács-Kert Étterem Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád
Kovács-Kert Étterem VisegrádKovács-Kert Étterem Visegrád
Kovács-Kert Étterem VisegrádKovács-Kert Étterem Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád bemutatkozása

A város központjában található éttermünkben házias ízekkel, gyors, figyelmes kiszolgálással várjuk kedves vendégeinket.
Az étterem alkalmas családi és baráti találkozók, ünnepségek lebonyolítására.
Ha Visegrádon egy csendes, hangulatos helyre szeretne beülni, térjen be hozzánk!

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Kovács-Kert Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2016. május 15.egyedül járt itt
Szívből ajánlom! Udvarias , gyors kiszolgálás, bőséges adag, remek ízek! A hangulat csak azért 4-es mert egyedül ettem. 😀
Kovács-Kert Étterem Visegrád - Étel/ital
Kovács-Kert Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Szeretettel várjuk Önt és családját, ismerőseit ismét!!!
2016. május 24., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Párommal néhány napot töltöttünk Visegrádon. Az első napi sétánk alkalmával jutottunk el a Kovács-Kert Étterembe. Az út mellett lévő tábla, melyen az étterem kínálata látható már csábító, bőséges választék, kedvező árak és az étterem arculata is. A pincérek kedvesek és segítőkészek. A kiszolgálás gyors, gördülékeny és udvarias.
Kovács-Kert Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük, hogy nálunk jártak és rendben volt minden! Máskor is szeretettel várjuk Önöket!
2016. május 12., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2016. április 19.gyerekekkel járt itt
A helyről: Visegrádon a legforgalmasabb helyen található, a Rév utca elején. Parkolni nem mindig lehet helyben, de mellette nagy, ingyenes lehetőség található. A hely terasza tágas, délben nyitáskor szépen besüt a nap. Kiszolgálás, étel: a kiszolgálás remek, az ételválaszték nagy, sokféle halas étellel.
Kovács-Kert Étterem Visegrád - Étel/italKovács-Kert Étterem Visegrád - Étel/ital
Kovács-Kert Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük és szeretettel várjuk Önöket ismét!!!
2016. május 12., Kovács Gábor, tulajdonos
Kiváló 2015. december 11.a párjával járt itt
Egy csodálatos élményt nyújtó étterem.Már a fogadtatás is nagyon kedves családias.Szuper hangulatos,tiszta kellemes környezet.Fantasztikus ízek,ételek,és extra kedves kiszolgálás.Mindenkinek csak ajánlani tudom ha Visegrádon jár ott egyen.Nagyon szépen köszönöm az élményt.Üdvözlettel.
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Szeretettel várjuk vissza Önöket!
Kiváló 2015. december 1.barátokkal járt itt
Kiváló kiszolgálás szép tiszta hely minőségi alapanyagból dolgoznak! Precíze kedvessek segítő készek! Csak ajànlani tudom mindenkinek! Kiváló étterem!!!
Kovács-Kert Étterem válasza
Köszönjük az értékelést! Szívesen várjuk Önöket is vissza!
Kiváló 2015. november 7.a párjával járt itt
Spontán délutáni kirándulás alkalmával tértem be barátnőm társaságában. A választás több a közelben fellelhető étterem közül azért a Kovács-Kertre esett mert az utcafronton kihelyezett menüsor jó reményekkel kecsegtetett. A lécet saját magának magasra rakta, de már a leves elfogyasztása után tudtam, jó választás volt.
Kovács-Kert Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést! Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Kirándulás után tértünk be, mert tetszett a választék és megfizethetőek voltak az árak. Nem csalódtunk sem a kiszolgálás, sem az ételek minőségében. A hús megfelelően volt átsütve, a saláta friss volt, és mindez gyorsan el is készült. A kiszolgálás udvarias volt. Remélem, lesz még alkalmunk kipróbálni más fogásokat is.
Kovács-Kert Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Szeretettel várjuk Önöket máskor is!
Szörnyű 2015. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Csak kaját ne adnának, a többi oké. Kedves személyzet, tiszta, kultúrált mosdók, szép környezet - csak kár hogy nem antikvárium üzemel benne, mert főzni azt nem tudnak. Igaz, legalább nem pocsékolnak el drága alapanyagokat, stabil, megbízható alsópolcos sajátmárkásokból dolgoznak.
Kovács-Kert Étterem válasza
Tisztelt Értékelő! Ha én az étlap ajánlatából meg tudom állapítani, hogy nem várhatok jó ételeket, (mint azt már Ön előre meg is állapította) akkor ott nem is rendelek, hanem tovább állok.
De ha mégis rendelek és nem ízlik, akkor az első falat után vissza küldeném és ebben az esetben a pincér biztos nem számolta volna fel az ételeket.
2015. szeptember 29., Kovács Gábor, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. július 23.gyerekekkel járt itt
2015. 07. 18-án a család nyakába kapta a lábát és elindult hajókázni a Dunán. Visegrád mellett döntöttünk, nem szegte kedvünk a 38 fok sem. Az étterem nagyon messze volt a kikötőtől, ahová gyalog mentünk, ami jó fél óra séta volt. Az étterem teraszán egy nagyon kedves pincérfiú fogadott minket, ám az ételek szörnyűek voltak.
Kiváló 2015. május 30.családjával járt itt
Tiszta, nyugodt, kellemes hely. Figyelnek az emberek kènyelmère. Jó a kiszolgálás, finomak az ètelek.
Kovács-Kert Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév u. 4.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus