Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. november 11.gyerekekkel járt itt
Életünk legfontosabb és legszebb napjait töltöttük a Silvanus Hotelben, Visegrádon 2013 szeptemberében, ugyanis az esküvőnk helyszínéül ezt a csodás hotelt választottuk. Az esküvő előtti, és utáni napok a pihenésről, relaxációról szóltak. Igénybe vettük a szálloda szépészeti és pihentető szolgáltatásait is.
Kiváló 2013. november 8.a párjával járt itt
5 csodálatos napot töltöttünk itt el a párommal. Nem szoktam bejegyzéseket irogatni, de nem tudom kifejezni máshogy köszönetemet. Sok helyen jártam már országszerte, de biztosan állíthatom, hogy ez volt eddigi legbarátságosabb, legkomfortosabb, legtökéletesebb(és még sorolhatnám a pozitív jelzőket) szálloda.
Kiváló 2013. november 6.gyerekekkel járt itt
Egy honappal ezelott voltunk itt ket kisgyermekkel,apartmanhazban szalltunk meg,felpanzios ellatassal. Mind a kiszolgalas,az etterem kinalata es szinvonala mind a kishaz, a wellness reszleg es a kornyezete kifogastalan volt es maximalisan gyermekbarat a hotel,a reszlegei es az ott dolgozok is! A higenia is hibatlan!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2013. november 3.gyerekekkel járt itt
A Silvanus hotel rendkívüli természeti adottságokkal rendelkező környezetben van. A kilátás a Duna-kanyarra felejthetetlen élmény! Udvarias kiszolgálás, szépen berendezett szobák, és üdítő wellness fogadott minket. A helynek megfelelő, ragyogó programokat nyújt a szálloda.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2013. november 3.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, a szobából való kilátása a Dunakanyarra fantasztikus, amit az ősz színei még inkább fokoztak. A vár gyalog könnyen, és gyorsan megközelíthető. A szoba, az étterem és a szálloda tisztaságával, a személyzet segítőkészségével meg voltunk elégedve.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
2013. október 28.a párjával járt itt
A hotel földrajzi elhelyezkedése tökéletes, a helyi látnivalók gyalogosan kisebb túrával könnyen megközelíthetők. A szálloda nagyon tiszta, a személyzet udvarias. Az ételek tökéletesek voltak, pazar volt a választék, változatos a menüsor, a mi vegetariánus igényeinknek teljesen megfelelt. A wellness részleg megfelelő, de nem túl nagy.
Kiváló 2013. október 26.a párjával járt itt
Három nap az októberi nyárban az ország legszebb panorámájú szállodájában! Profi, udvarias csapat biztosította a nyugalmat, a kulináris élvezetet. A wellness fiatal recepciós lányai egy percre sem felejtettek el mosolyogni, sürögtek, forogtak. A szoba tágas, kényelmes, csodálatos panorámával(a sötételőt hiányoltuk).
Kiváló 2013. október 26.családjával járt itt
Családdal voltunk, jól éreztük magunkat. A szálloda személyzete kivaló, az étteremé átlagos. A hely gyönyörű! A szállodának sok a szolgáltatása. A kültéri medencéből csodálatos kilátás nyik a Duna-kanyarra. Közel a visegrádi vár, lehet sétahajózni érezni a város történelmi hangulatát. Bátran ajánljuk mindenkinek!
Kiváló 2013. október 21.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése páratlan. A panoráma lifitből és a wellness részből csoidálatos kilátás nyílik a Dunakanyarra. A wellness rész elsőre nagyon kicsinek tűnt, és annak is bizonyult a szombati délutáni csúcsban. Egyébként kényelmes volt. Egy aktív nap után jól esett a szauna, viszont egész napot nem tudnék itt eltölteni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2013. október 20.a párjával járt itt
Párommal töltöttem 3 napot a hotel Silvanusban,ahol megfizethetö áron minöségi ellátásban volt részünk.

Csodálatos környezet,csodálatos szálloda,kedves és figyelmes személyzettel. Szobánkból a kilátás gyönyörű,konyha remek,böséges és választékos ételek,mindenkinek csak ajánlani tudom a Duna Kanyar legszebb fekvésű szállodáját.