Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. október 10.a párjával járt itt
A párommal töltöttem el 3napot. Az a véleményem megfizethető áron kaptunk minőségi kiszolgálást,a személyzet rugalmas a recepción készségesen tájékoztattak,problémáinkat azonnal orvosolták. Az étteremben bőséges volt a választék. A szoba kifogástalan,a fürdőszoba pazar! Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
Már több alkalommal jártunk ebben a szállodában és mindig örömmel térünk vissza. Több féle szobában voltunk már, a Dunára néző szobánk, kisebb volt, de két személynek tökéltesen elégséges. A látvány leírhatatlan. Az ország legszebb panorámájú szállodája. A személyzet udvarias és segítőkész. A szálloda ragyog a tisztaságtól.
Kiváló 2013. október 2.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk ott, kellemes volt. A személyzet figyelmes és segítőkész. Szuper kilátás, kellemes hangulat. A wellness részlegen kicsit többre számítottunk de arra sincs panasz. Szép és tiszta minden. Az ételek finomak és nagy a választék. A szoba nagy és kényelmes, Dunára néző panorámás kilátással.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2013. szeptember 29.a párjával járt itt
Fantasztikus panoráma, kivételesen szép és tágas szobák, kedves személyzet. Nagy hiba, hogy reggel lefoglalják az összes napágyat, majd délig alig fekszenek rajta. Ez nem megengedhető! De legnagyobb probléma az étkezés. A reggeli kontinentális, de a vacsora nem színvonalas. Egysíkú, ötlettelen, ízben pocsék, sok hagymás és szaftos étel.
2013. szeptember 25.a párjával járt itt
Több alkalommal voltunk itt a párommal. Személyzet kedves, figyelmes. Ellátás és wellness jónak mondható. Szép környéken van. Gyönyörű a szállodából a kilátás, több izben inkább ősszel voltunk ott. Szivesen kirándultunk a környéken. Külön figyelmet igényel az éttermi dolgozók figyelmessége.
Átlagos 2013. szeptember 10.családjával járt itt
A hétvégén jártunk ebben a hotelben a családommal. Azt hiszem mi túl magas elvárással mentünk erre a helyre. Már régóta kinéztük ezt a helyet, de csak most jutottunk el ide. A személyzet nagyon kedves és barátságos volt, az ételek szerintem nem voltak olyan minőségűek mint amilyennek kellene lennie egy ilyen helyen.
Kiváló 2013. szeptember 6.a párjával járt itt
A hétvégén voltunk a párommal a Silvanusban. Nagyon megvagyunk elégedve, remek kikapcsolódás, páratlan panoráma, udvarias személyzet. Az ételek, italok finomak és bőségesek voltak. A welness teljesen megfelelt az igényeinknek. A környék gyönyörű, kirándulásra alkalmas. Nagyon jól éreztük magunkat, biztos hogy még visszatérő vendégek leszünk!
Kiváló 2013. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű kilátás, tiszta pazar környezet, első osztályú kiszolgalas! Egyetlen pici hiba, hogy bar mennyisegre volt elegendo etel, de minosegre es valasztekot tekintve nem! Altalaban 3 fajta fo etel, de nem mindig megfelelo minosegu ( pl: 4csillagos szallodaban elore panirozott husok) Furdo, tepidarium kifogastalan!
Kiváló 2013. szeptember 1.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen lévő, remek panorámával rendelkező szálloda. Itt tartózkodásunk során minden kifogástalan volt, remek a wellness, a ételek, a személyzet figyelmessége.
Tényleg igazi kikapcsolódás volt a 3 itt töltött nap.
Bár nem szokásom ugyanoda többször visszatérni, de azt hiszem kivételt teszek, nagyon szívesen visszatérnék ide ismét.
2013. augusztus 31.családjával járt itt
Felejthetetlen pár napot sikerült eltölteni a Duna Kanyar állítom legszebb fekvésű szállodájában, Visegrádon. A természet közelsége, a szálloda fekvése, kilátás a Duna kanyarulatára ez minden egy helyen elérhető és élvezhető volt. Emellett szolgáltatások, sport, wellness és kirándulási lehetőség tette még emlékezetesebbé az ott tartózkodásunkat.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert