Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. július 22.a párjával járt itt
A kilátás miatt választottuk ezt a szállodát és nem is csalódtunk. A személyzet előzékeny, kedves volt. A reggeli és a vacsora kínálat kifogástalan, nem csak a szokásos magyaros ételek voltak, mindenki talált kedvére valót. A wellness részleg minden igényt kielégítő.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
2013. július 22.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű helyen volt, a kilátás pazar leginkább a medence széléről. Az ételek kitűnőek voltak, széles kínálattal. Wellness részleggel is meg voltunk elégedve. A szoba elég régimódi, a fürdőszoba egy beépített kabin volt, de legnagyobb megdöbbenésünkre légkondi sem volt a szobában (ami szerintünk egy 4*-os szállodában alapnak kéne lennie), így az éjszakák elviselhetetlenek voltak.
Kiváló 2013. július 21.a párjával járt itt
A szálloda földrajzi fekvését kihasználva, egyedülálló kilátással rendelkezik a Duna-kanyarra, ezért is kértünk Dunára néző lakosztályt. A személyzet szimpatikus és közvetlen. A reggeli és a vacsora választék változatos, nagyon finom. A Wellness részleg minden igényt kielégített és teljesen ki tudtuk pihenni magunkat elfelejtve a hétköznapi gondokat. Teljesen biztos, hogy nem az utolsó látogatásunk volt ez az alkalom.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2013. július 21.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű a kilátás, szuper tiszta a víz! Kellemesen lehet az időt eltölteni akár egész nap a wellness részen, koktél, szendvics, grill, minden tökéletes.
Az étkezés terén hiányzik a gyümölcsök bővebb választéka és lehetne élőzene.
A fitness rész ketté van választva, külön kis szobában futópad+szobakerékpár, és külön teremben van a súlyzós edzőrész. Ez szerencsésebb lenne összevonva.
Kiváló 2013. július 20.gyerekekkel járt itt
Remekül éreztük magunkat. A szálloda valóban olyan, mint azt előzőleg a képeken láthattuk. A reggeli és a vacsora bőséges, minden igényt kielégítő. A fürdő részleg tiszta. Sajnos egyik medencéhez sem tartozik csúszda, valószínűleg nem fért el sehol- ami nagy kár, mert úgy teljes lett volna a kép, így volt egy pici hiányérzetem.
Kiváló 2013. július 5.a párjával járt itt
Látszik, hogy a szálloda nem az utóbbi 10 évben épült, de ez egy csöppet sem zavart. Tisztaság volt, a személyzet rendkívül kedves volt és figyelmes a kilátás pedig ahogy a címben is írtam egyszerűen pazar. A benti wellnessben kicsit fülledt volt a levegő, de jó időben úgyis mindenki a kinti élménymedencéből nézi a panorámát!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2013. július 3.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor épp nem volt olyan szoba amit foglaltunk, habozás nélkül egy magasabb szintű szobát ajánlottak fel, mert abból volt még szabad. A legfelső emeleten kaptunk egy erdei szobát, a kilátás gyönyörű. A személyzet minden tagja végtelenül kedves ember. Odafigyelnek és készségesen segítenek, a portástól a pincérekig mindenki.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Szobák
Kiváló 2013. június 30.gyerekekkel járt itt
Találó a kifejezés, hogy a szálloda retro hangulatú, és ha nagyon kritikus akarok lenni, akkor megemlítem, hogy a törölközők és a köntösök már elhasználódottak, de tiszták. A wellness szellőzése sem volt tökéletes. Mégis visszajöttem és visszavágyom. A szoba és a szálloda tiszta, az ágy a legkényelmesebb, amiben eddig aludtam, az ételek finomak, a panoráma csodálatos.
Kiváló 2013. június 28.családjával járt itt
Családommal négy napot töltöttünk el a silvanusban június. 17-től. Egyszerűen pazar élményben volt részünk! ! ! A személyzet barátságos ,az ételek nagyon ízletesek és bőséges volt a választék ,a panorámás kinti welness medence az ország legszebbje-és ez nem túlzás! koktélozás a medencében tengerparti hangulatot adott a latinos zenével. . . szóval ide biztos visszatérünk még a nyáron! ! ! !
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2013. június 25.családjával járt itt
2013. 05. 25-én Orsi lányom és párja Rav esküvőjének volt helyszíne
ez a csodálatos szálloda. A nagy nap hangulatát, színvonalát nem csak a család, barátok szeretete tette örök élménnyé, hanem a minket kiszolgáló személyzet maximális figyelme, kedvessége.
Tudósok állítják,hogy a föld szíve itt található, úgy éreztük, együtt dobban a miénkkel!
Köszönet még egyszer mindenért, visszatérünk még.