Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. augusztus 3.a párjával járt itt
Nem először voltam idén júliusban ebben a szállodában, és ez is bizonyítja, hogy remek hely, ahova az ember visszajár. Mindenkinek azt ajánlanám, hogy szánja rá azt a kis plusz költséget, és dunai panorámás szobát foglaljon. Egyszerűen csodálatos a panoráma. A szálloda személyzete nagyon készséges.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Vendéglátás
Kiváló 2013. augusztus 1.a párjával járt itt
nagyon régóta szerettem volna eljutni ebbe a csodás szállodába hosz oly régóta nézegettem már és annyi jót hallottam róla
nos 2013 februárjában végre eljött az ideje
az ut maga is csodálatos volt mig elértünk a szállodáig szerpentin kanyargós utak nagyon jó volt
a szálloda maga nagyon megsimult a tájban de a szobába lépve csodálatos volt a kilátás--nekünk a szoba kissé kicsinek tűnt és a fürdőszoba nekem a retró hangulatot tükrözte-ezen kissé meg is lepődtem.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2013. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Mi imádjuk a tengert, évek óta külföldre megyünk nyaralni. Ebben az évben úgy döntöttünk, hogy Magyarországon keresünk szállást. Egyértelműen a panoráma fogott meg, amikor választásra került sor. Nem bántuk meg! ! ! Minden adott volt a tökéletes kikapcsolódáshoz: figyelmes személyzet, kényelmes légkondicionált szoba, bőséges és ízletes ételkínálat, gyönyörű panoráma. Kell ennél több? Nekünk nem, mi biztos, hogy újra visszatérünk! :)
Kiváló 2013. július 31.a párjával járt itt
Egy pár éve fedeztük fel újra a szállodát. Tekintettel arra, hogy egy évben csak kevés szabadidő jut számunkra, ezért roppant fontos, hogy azt nyugodt pihenéssel tudjuk tölteni. Ez a szálloda erre a célra tökéletes. A személyzet nem tolakodó, de amikor kell jelen vannak, 100%-osan biztosítják a tökéletes nyugalmat és kikapcsolódást.
Kiváló 2013. július 30.a párjával járt itt
Forró nyári napon érkeztünk ebbe a páratlan szépségű hotelbe,amit már nagyon vártunk annak ellenére hogy tudtuk hogy teltház lesz. Gyors fogadtatás,a szobánk idő előtt kész,minden flottul ment. A wellness belül kissé fülledt,de jó hangulatú jól felszerelt,még a jégkutat is pillanatok alatt megjavitották.
2013. július 29.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat töltöttük a hotelben, ahol rendkívül figyelmes, kedves személyzet fogadott bennünket. Dunára néző standard szobában laktunk, ami kicsinek bizonyult, így minden a cuccunkkal volt tele. Klíma ezekben a szobákban nincs, ami nagy csalódást okozott. A hotel minősítéséhez képest kevés a választék az étteremben.
Kiváló 2013. július 29.a párjával járt itt
Itt jártunk 2013. 07. 16-tól 07. 23-ig. A 339-es szobában laktunk, ami egy Dunára néző superior szoba lenyűgöző kilátással. A szálloda munkatársai rendkívül figyelmesek és szolgálatkészek. A viszonylag nagy férőhely ellenére a hangulat szinte családias. Az ellátás kitűnő, a strand és a fedett medencék nagyon szépek.
Kiváló 2013. július 27.gyerekekkel járt itt
Kiváló szálloda, kiváló szolgáltatás, előzékeny, udvarias dolgozókkal.
Már harmadszor jártam itt, mindig másik unokámmal.
A szálloda földrajzi fekvése gyönyörű, a vár közelsége még emeli a programok sokszínűségét.
A szobák tiszták, a személyzet előzékeny ,segítőkész. A szálló nagy előnye, hogy külső-belső medencével rendelkezik. Az ellátás is jó.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép
2013. július 27.a párjával járt itt
Párommal töltöttem el 4 napot ebben a pazar hotelben. Minden tökéletes volt. Mivel nyáron voltunk, a kültéri medence sokat dobott az élményen. Volt gyermekmedence, pezsgőfürdő, meleg- és hideg medence. Mindenki megtalálhatta a magának valót. A szálló tiszta, a szoba véleményünk szerint maximum 3 csillagot érdemelne.
Kiváló 2013. július 27.a párjával járt itt
A szálloda csodálatos helyre épült, a kilátás gyönyörű!
A személyzet előzékeny, kedvesek voltak. Az ételek minősége és mennyisége kifogástalan. A wellness részleg minden igényt kielégítő. Bár a parkolóhelyek száma kicsit kevésnek tűnt, de ebből is látszik, mennyien választották ezt a csodás panorámát. Csak ajánlani tudom mindenkinek!