Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 288 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
4 éjszakás szállásként foglaltam. Szokásomhoz híven előre jelezve az ételallergiát, mely válaszuk szerint természetesen nem fog a szállásnak gondot okozni. (Mint kiderült, nekünk annál inkább) Cél: romantikus kikapcsolódás kettesben. A szálló elhelyezkedése kiváló. A parkolás nagyjából megoldott. Érezhető volt a csúcshatás. A fogadó rész kellemes benyomást kelt.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Amennyire vàrtuk annyira nagy csalódàs volt! Lakosztàlyt vettünk ki,amina Dunakanyarra nèzett,a làtvàny csodàlatos volt! A nappali rèsze àtlagos,a szoba szintèn,a tv csatorna kiosztàsa érdekes,alig van normàlis csatorna!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokat hallottam róla és nagyon sok szépet ígért a Szálloda, de csalódtam benne. A wellness nagyon kicsi volt és ezért zsúfolt, kb álldogálni tudtunk az élménymedencében, jakuzziba két nap alatt egyszer jutottunk be, szaunába is sorba kellett állni. Szobában kellemetlen volt, hogy az összetolt ágyunk folyamatosan szétcsúszott, a fürdőszoba üveg ajtaja nem túl komfortos, a lefolyó el volt dugulva.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyertelmuen tularazot. Babakocsival nehéz közlekedni a szállodában. Vannak mas nehézségek is a kisgyerkes csaladokank:pl. nincs gyerek evoeszkoz. Vacsoránál a desszert olyan semmilyen.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12.
A hotel festői természeti környezetben található, ám már az érkezéskor apró bosszúságként jelentkezik a parkolási megoldás. Bár manapság egyre gyakoribb parkolási díjat felszámolni, ennek ellenére mégis cikinek tartom, hogy egy négycsillagos hotel a saját parkolójában parkolási díjat kér, nincs beépítve a szolgáltatás díjába.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Kellemes hely, gyönyörű panoráma, finom ételek, amiért az átlagos értékelést adom, az a wellness részleg. Kicsi medence, inkább gyerekeknek való, úszni alig lehet benne, jakuzzi mindig tele, azt jelenti ennyi személy számára kicsi az is. . . . Szerintem családoknak megfelelő. A szauna részleg rendben volt, de ott nem lehet ülni egész nap.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 24.
Sokat hallottam már a Hotel-ről, hogy milyen tökéletes. . . ennek ellenére sok apró részletben kellett csalódnom. A kilátás pazar (feltéve ha panorámás szobát igényel a vendég) a személyzet hibátlan ami az étkezéseket illeti. A többi helyen már előjönnek a problémák.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hét tapasztalatai alapján:
Pozitívumok: Fantasztikus panoráma, nagyszerű wellness, kényelmes szoba, ízletes levesek és desszertek, londinerek.

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jún. 5-7. alatt tartózkodtunk ott. A szobánk valóban új volt, ahogy ígérték, annyira, hogy a légkondi és a telefon még nem is működik. Ez 30 fokban elég kellemetlen is tud lenni. Az erkélyen a napfogó is hol működött, hol nem. A fürdőben a zuhanyzás közben a plafonon levő rózsából is csöpögött a víz. A külső medence nagyon kellemes, tiszta, gyönyörű panorámával.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 9.
Karácsonykor töltöttünk 4 éjszakát ebben a gyönyörű fekvésű ám tagadhatatlanul retró hangulatú szállodában,superior erdőre néző szobában. A szoba berendezése és felszereltsége megfelelt a hotel kategóriának és nem okozott csalódást. Ugyancsak dicséret illeti a nagyszerű,gazdag,kiválóan elkészített büfévacsorákat a választékos reggeli büfét,a rendkívül gyors és udvarias éttermi és recepciós személyzetet.

Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.933 - 27.983,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.978 - 16.628,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.10.31.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.12-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.02.26-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976 - 11.460,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázsfotel használattal, tea délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

VisegrádX