Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Hotel Visegrád Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak - hétköznapi wellness pihenés (min. 2 éj)
Örökifjak - hétköznapi wellness pihenés
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A palota játékokra utaztunk Visegrádra,és ebben a szállodában szálltunk meg. Ami egy nagyon szép,közel a játékokhoz és remek vizekkel van fel szerelve. Finomak az ételek,a kiszolgálás remek,segítőkészek. Második vacsoránk pedig reneszánsz korhű ruhákban,Mátyás király kedvenc ételeivel volt fel szolgálva. Az egyszerűen fenséges volt. Mindenkinek ajánlani tudom,szuper hely.
Kiváló 2016. augusztus 17.családjával járt itt
Szuper programok,nagyon finom ételek,szép hotel,kedves személyzet,csak ajánlani tudom. A reneszánsz vacsora volt a nyaralás csúcspontja.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. július 4.a párjával járt itt
3nap 2éjszakát töltöttünk itt a párommal.
Éppen felújították a wellness részt, amit már előtte emailban jeleztek, és a fizetéskor kaptunk egy bont is a következő ottani szállásból, igazán figyelmes dolog volt. A szoba egy kicsit lelakott volt, kopottas szőnyeg és bútorok.
Az étterem kiváló volt, és a hotel elhelyezkekdése is nagyon jó.
2016. május 20.a párjával járt itt
Én már írtam pár sor hogy csalódtam a hotel visegrádba de viszont van még is csak egy kis pozitívum ! A szerdai napon busszal visznek fel szálló vendégeket a Salamon toronyba és ezen mi is részt vehetünk meg az utána lévő reneszànsz vacsoràn. Na viszont ez mindent vitt,ez hatalmas élmény volt ès nagyon nagyon finom volt az étel amit feltálaltak! Szóval ezt nagyon szépen köszönjük !
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Majális csomagajánlat keretében érkeztem a szállodába 1 éjszakára 6 éves kisfiammal és szüleimmel. Rendkívül jól szervezett programot kínáltak a 2 napra, mindenki szívélyesen fogadott minket, a kisbuszaikkal flottul ment a transzfer minden programhely között. A lovagi torna, a Salamon-torony tárlatvezetés, és este a Királyi Palota megtekintése exkluzív élményt adott.
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Májusban jártunk itt a párommal ès igazából már 3szor próbáltam ide helyett foglalni de mindig telt ház volt! Most végre sikerült de valahogy nem azt kaptuk amire számítottam! Igaz minden ugy nézz ki mint a kèpeken de a valóságban kisebb.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Barátságos hotel,jó helyen közel a Dunához,kedves személyzet,kinti-benti wellness éjjel 11-ig nyitva tartó. Szeptemberben voltunk itt a párommal a szezonnak vége,csak hétvégére kezd újra pezsegni a város,tökéletes a pihenésre,kikapcsolódásra. Első nap séta,lazulás,pihi,szauna,esti vacsora étlapról választható,halk élőzene, senki nem marad éhen akkora adag+választék.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Pénteken már úgy érkeztünk, mintha haza vártak volna minket. Nagyon kedves a személyzet, a tulajdonos pedig szinte szárnyai alá vett minket. Nagy séták a városban, a hajókázás kifejezetten tetszett a dupla naplementével (erről érdemes kérdezni a személyzetet, bár maguktól is biztosan szívesen mondják, nem érdemes kihagyni) :)
A reneszánsz étterem külön élmény volt, az ételek finomak, a látvány pedig önmagáért beszél.
2016. május 6.családjával járt itt
A hely kívülről és belülről is nagyon szép, bár a szobák elég kicsik, de ha nem vagy nagyobb 175cm-nél akkor megúszhatod hogy ne fejeld le a plafont mikor reggel felkelsz. Nos a wellness részleggel nem volt problémánk, minden úgy néz ki a valóságban is mint a képeken, és még van egy kis fitnesz terem, amelyben mondjuk ha leesel a futópadról koppansz egy kicsit a falnak, legalábbis húgomat elég nehezen tudtuk kikaparni a fal és a futópad közül.
Hotel Visegrád Visegrád - SzobákHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - VendéglátásHotel Visegrád Visegrád - Vendéglátás
Kiváló 2016. május 6.gyerekekkel járt itt
Január utolsó hétvégéjét töltöttük itt el nagy családdal, mert 2 születésnap közel esik egymáshoz. A szállodafoglalást nem én intéztem, így számomra is meglepetés volt a helyszín. Nem is igazán tudok negatívumot mondani róla, mindent rendben találtunk. 16 fős csapattal mentünk, egészen kicsiktől az idősebb korosztályig.
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár