Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Hotel Visegrád Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak - hétköznapi wellness pihenés (min. 2 éj)
Örökifjak - hétköznapi wellness pihenés
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kiváló 2015. február 16.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk, romantikus Valentin napi hétvégét töltöttünk el a párommal. Fantasztikus és egyedi élmény volt a Reneszánsz vacsora, elmondhatatlanul finom ételek és italok kíséretében. A hotel nagyon szép, modern és tiszta volt. Nagyon tetszett hogy a medencében is lehetett koktélokat fogyasztani.
Kiváló 2015. január 27.családjával járt itt
Modern, kényelmes, tágas szobák, szép kilátás, nem volt semmi gond a pár nap alatt. Igen jó vacsorák, különösen a máshol szervezett reneszánsz vacsora és előtte lovagi torna emlékezetes. A lányunk angol barátja azóta is azt emlegeti, hogy olyan finom vadragulevest még életében nem evett, mint itt.
Kiváló 2015. január 24.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk ezen a kellemes helyen feleségemmel. A személyzet minden tagjával elégedettek voltunk. Tetszett a wellness rész bár a sószobaés tepidárium nem üzemelt. Nekünk nagyon kemény volt az ágy, de kárpótolt mindenért a kis létszám. Egész nap fürödtünk és nem kellett kerülgetni senkit sem.
Hotel Visegrád Visegrád - SzobákHotel Visegrád Visegrád - WellnessHotel Visegrád Visegrád - Külső képHotel Visegrád Visegrád - VendéglátásHotel Visegrád Visegrád - Vendéglátás
Kiváló 2015. január 11.családjával járt itt
A személyzet rendkivűl üdvarias volt.Remek programokról gondoskodtak.Összeségében jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.Főleg tavasszal,s nyáron lesz nagy élmény.Mindenkinek tudom ajánlani,ki nyugodt,rendes körülmények között kiván pihenni,kirándulni.Bármilyen kivánságra fogadókészek voltak.
Átlagos 2014. december 29.a párjával járt itt
Karácsony után voltunk 1 éjszakát, utólag bántam(az időpontot), mert abszolút telt ház volt. Foglalásnál/ajánlatkérésnél gondolom ezért nem kérdezték, milyen szobát szeretnénk, tetőtérit kaptunk, ami kényelmes, tiszta volt nagy részt. (Ha lehetne választani, most már a másik szárnyban kérnék utólag, a 'superior' részben, amit annyira dicsérnek más kommentekben.
Kiváló 2014. december 27.a párjával járt itt
2014 Karácsonyát töltöttük itt. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. A személyzet kedves és segitőkész sőt udvarias! A szoba tágas és patyolat tiszta, a Dunai kilátás gyönyörü. A wellness részleg tiszta, tágas. Az ételek kifogástalanok, főleg a levesek! , bőséges a választék a reggelinél és a vacsoránál is.
Kiváló 2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünetben töltöttünk el 3 éjszakát a hotelben. A programok miatt választottuk a Hotel Visegrádot és nem csalódtunk! A Telghárthy rétre szervezett túra a lángos-partival szuper volt! A palotaház, a vár majd utána a reneszánsz étteremben a vacsora szenzációs. Minden program szakszerű idegen/túravezetéssel, de a hotel személyzete is kiemelkedően kedves, figyelmes.
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Minden nagyon szép volt, csodálatos időt fogtunk ki áprilisban, ezért még a medence melletti üvegajtót is kinyitották. Az ételek finomak és bőségesek, nem találtam kivetni valót a szálláshelyen. Ajánlom mindenkinek! A reneszánsz vacsora nagyon jó ötlet volt, élveztük. A fellegvárra láttam rá minden reggel, amikor felébredtem, nagyon szép!
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Profizmus minden téren. A 25. házassági évfordulónkat töltöttük itt az előző hétvégén a "Tavaszi felfrissülés" program keretében. A szállás tökéletes, a wellness részek patyolat tiszták, az ételek fejedelmiek, a kiszolgálás figyelmes, a programok (lovagi torna,királyi lakoma. . . ) profin megszervezve. . Szóval tökéletes volt.
Hotel Visegrád Visegrád - SzobákHotel Visegrád Visegrád - Medence/kertHotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - Környék
2014. június 5.a párjával járt itt
Sziasztok! Mi a férjemmel tavaly jártunk a Hotel Visegrádban!
Ezt mindenkinek csak ajánlani tudom! A kiszolgálás jó,kaja nagyon finom, helyszín kitűnő!!
Tényleg ha egy jó helyet keresel Kikapcsolódásra, ott a helyetek :) Ami nagy élménnyel töltött el minket az a várjáték,és a Reneszanszi vacsora!!
Hotel Visegrád Visegrád - Medence/kert
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár