Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád Visegrád

A Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Visegrád Visegrád - Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Magyaros örömök Visegrádon (min. 2 éj)
Magyaros örömök Visegrádon
Hotel Visegrád Visegrád - Pünkösd (min. 3 éj)
Hotel Visegrád Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kiváló 2016. március 8.barátokkal járt itt
Február 3. hétvégéjén jártunk itt utólagos Valentin napot tartani. 2család mi és a barátaink. Nagyon tetszett a személyzet kedves,a kiszolgálás profi a welness a hosszú nyitvatartással kíváló volt. Semmi negatív élmény nem volt bennünk szivesen válasszuk legközelebb is ezt a szállodát!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Kiváló 2016. március 6.a párjával járt itt
Barátságos hotel,jó helyen közel a Dunához,kedves személyzet,kinti-benti wellness éjjel 11-ig nyitva tartó. Szeptemberben voltunk itt a párommal a szezonnak vége,csak hétvégére kezd újra pezsegni a város,tökéletes a pihenésre,kikapcsolódásra. Első nap séta,lazulás,pihi,szauna,esti vacsora étlapról választható,halk élőzene, senki nem marad éhen akkora adag+választék.
Kiváló 2015. október 15.barátokkal járt itt
Tavaly októberben jártunk itt és idén is megyünk 8 fős baráti társaságunkkal...:) Egyszerűen imádjuk ezt a helyet. Jók a szobák, finomak az ételek, a wellness is nagyon tetszik, sokáig van nyitva. Vizes törölközőinket annyiszor cserélték, ahányszor akartuk, ez is nagyon tetszett..:) Pár nap és újra ott lehetünk:)
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Ez a hotel tökéletes. Nincs semmi negatív dolog, amit mondhatnék. A szobánk tökéletes volt, mind felszereltségre, mind kényelemre és tisztaságra is. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész. A szálloda által kínált programok nagyon tetszettek. Külön transzferbusz vitt a Salamon toronyba.
2015. július 29.a párjával járt itt
Először jártunk itt a párommal, hát mit mondjak, nem voltam nagyon elégedett mindennel. Júliusban 3 éjszakát töltöttünk itt el, és sajnos a szállodai belső medencéket éppen felújították, fúrtak és zörögtek ez idő alatt. A kinti medencék meg olyan hidegek voltak, hogy nem tudtunk fürödni benne.
Hotel Visegrád Visegrád - KörnyékHotel Visegrád Visegrád - Külső képHotel Visegrád Visegrád - Szórakozás/SportHotel Visegrád Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2015. május 1.a párjával járt itt
Már többször jártunk a hotelban. Igaz, hogy Visegrádon több neves szálloda is van( azokban is jártunk) annak ellenére Visegrádon EZ A LEGJOBB hotel. A személyzet segítőkész, kedves, mindenki figyelmes. Az ételek változatosak és nagyon finomak. Egyik alkalommal ottjártunkkor a hotel éttermében esküvő volt, de így is kifogástalan szervezésben zajlott a vendégek vacsoráztatása.
Kiváló 2015. március 9.a párjával járt itt
Szállásfoglalás 1 perc, módosítás 1 perc, szervezett program kitűnő, a reneszánsz étteremben a királyi lakoma tényleg lakoma volt (bőséges és finom), a korai érkezés/késői elhagyás teljesen rugalmas, szálló vendégeknek a fogyasztásból kedvezmény, tisztaság mindenhol, a személyzet kedves, segítőkész, ár-érték arányban csillagos ötös, mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2015. március 6.barátokkal járt itt
Február utolsó hétvégéjén 2 éjszakát töltöttünk a szállodában 2 barátnőmmel. A szálloda szép és tiszta, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A szállodában felszolgált ételek mennyisége és minősége tökéletes, ha valami elfogyott azonnal pótolták. Mi is kipróbáltuk a reneszánsz vacsorát, ahol "királyi" módon éreztük magunkat.
Kiváló 2015. február 16.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk, romantikus Valentin napi hétvégét töltöttünk el a párommal. Fantasztikus és egyedi élmény volt a Reneszánsz vacsora, elmondhatatlanul finom ételek és italok kíséretében. A hotel nagyon szép, modern és tiszta volt. Nagyon tetszett hogy a medencében is lehetett koktélokat fogyasztani.
Kiváló 2015. január 27.családjával járt itt
Modern, kényelmes, tágas szobák, szép kilátás, nem volt semmi gond a pár nap alatt. Igen jó vacsorák, különösen a máshol szervezett reneszánsz vacsora és előtte lovagi torna emlékezetes. A lányunk angol barátja azóta is azt emlegeti, hogy olyan finom vadragulevest még életében nem evett, mint itt.
Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádRév utca 15
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár