Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Négy éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 4 éj)
Négy éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - November 1. - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)
November 1. - teljes előrefizetéssel
10.31-11.03.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2023. március 11.a párjával járt itt
Kedves recepciós hölgyek, gyors ügyintézés, étkezésnél nagy választék nagyon tetszett.
A szoba,fürdőszobás tágas és szépen berendezést, a terasz nagy.
Sajnos a fűtés kicsit hörgött, ezt megemlítettem távozáskor. Ez azonban nem rontotta el az ott tartózkodási k kellemes élményét.
Ajánlani tudom másoknak is!
Royal Club Hotel válasza
Kedves Jánosné! Hálásan köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt éttermünk választékával és gyorsnak találta munkatársaink ügyintézését. Sajnáljuk, hogy a fűtés kicsit zajos volt, meg fogjuk vizsgálni, hogy mi okozhatta. Örülünk, hogy kellemes pihenésben volt részük, reméljük, legközelebb is minket választanak.
2023. március 13., Heier Márk , Royal Club Hotel
Kiváló 2021. október 21.gyerekekkel járt itt
40. Szülinapom és a kisfiam 9. Szülinapjára gondoltuk, hogy a Hotelben szeretnénk megünnepelni ezt a csodás napot ami felejthetetlen élményt nyújtott számunkra Mosolygós személyzet, bőséges isteni finom étkezés nagyon aranyos fogadtatás! A wellness részleg felejthetetlen volt minden igényt kielégítő a kisfiam alig tudtuk kiszedni a medencéből!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2020. február 27.barátokkal járt itt
Barátainkkal(rajtunk kívül még két házaspárral) érkeztünk a hotelbe 3 éjszakára. A szobáink (superior szobák) nagyon kényelmesek voltak, de való igaz, a konyhasaroknak így nem sok értelme van. Volt mikro, hűtőszekrény, két lapos főzőlap, vízforraló, de sem edények a két kávéscsészén, két üvegpoháron kívül,sem evőeszközök nem tartoztak a felszereléshez.
Kiváló 2019. március 26.a párjával járt itt
Kellemes kis hotel,nagyon nyugodt helyen. Barátságos,segítőkész személyzet,udvarias kiszolgálás,tiszta környezet. Sokáig nyitva tartó wellness,19 óra után 16 éven felettiek használhatják "csendes wellness"
Finn ,infra szauna gőzkabin és sószoba igazi relaxációs élményt ad. Az étterem hangulatos ,finom ízletesek az ételek,minden igényt kielégít a kínálat.
Kiváló 2019. március 25.barátokkal járt itt
2019. februárjában jártam itt 3 barátnőmmel. Modern, szép és igényesen berendezett, tiszta, tágas hotelszobák vártak minket, kényelmes ágyakkal. Az ételek bőségesek, finomak és sokfélék. Meglepően sok szaunát (infrát és finn-t egyaránt) ill. gőzkabint próbálhattunk ki. Kedves, szolgálatkész személyzet.
Kiváló 2019. január 18.a párjával járt itt
Csodás időben jártunk Visegrádon, május vége. Az időjárás is kegyes volt hozzánk. A szállás remek, kényelmes, tiszta, rendezett környezet. Az ételek változatosak, ízletesek, emellett esténként élő zene tette hangulatosabbá a vacsorát. Az erkély nagy előny, a reggeli kávét nyugodtan lehet elszürcsölni madárcsicsergés kíséretében. Még visszamegyünk!
Kiváló 2018. november 10.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a tágas szoba, valamint az ételek is finomak és bőségesek voltak. A táj lenyűgöző volt, mert mi alföldiek, ehhez a gyönyörű látványhoz nem vagyunk hozzászokva.
Kedves Vendégünk!
Szívből köszönjük dicsérő szavait nálunk töltött kikapcsolódásáról! Legfontosabb szempontunk Vendégeink elégedettsége, így igazán örülünk, hogy mindennel tökéletesen elégedettek voltak! Alig várjuk, hogy ismét szállodánkban köszönthessük!
2018. november 13., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Kiváló 2018. szeptember 1.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen található a szálloda. A személyzet kedves, barátságos. Az ételek választékosak, finomak. Nagyon jól éreztük magunkat a kényelmes szobánkban, a nagy melegben a klíma tökéletes volt. Még biztosan visszatérünk ide! A wellness részleg tiszta volt, bár sokan pihentek az adott időben, mégsem volt tömeg a fürdőkben.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen számunkra nagyon értékes visszajelzését! Külön köszönjük, hogy munkatársainkat is megemlítette és dicsérő szavakkal illette!
Igazán örülünk, hogy itt-tartózkodásuk során sikerült az Önök kikapcsolódásához tökéletes körülményeket biztosítanunk!
2018. szeptember 10., Royal Club Hotel, igazgató
2018. április 27.a párjával járt itt
Régóta készültem már ebbe a szállodába, most 2 éjszakát töltöttem itt, mivel nem volt a főépületben hely, ezért a kisépületben kaptunk helyet. Csend, nyugalom, madárcsicsergés fogadott, öröm volt kiülni a nagy teraszra. A wellness részlegben kissé csalódtam, 1 óra alatt egyszer sem kapcsolt be a pezsgőfürdő, a szauna deszkái már cserére érettek.
Royal Club Hotel Visegrád - VendéglátásRoyal Club Hotel Visegrád - VendéglátásRoyal Club Hotel Visegrád - Vendéglátás
Kedves Vendégünk! !
Köszönjük szépen számunkra nagyon értékes visszajelzését! Örömünkre szolgál, hogy hozzájárulhattunk kikapcsolódásukhoz. A kellemetlenségekért szíves elnézését kérem, az esetleges hibák kijavításáról gondoskodunk.
Szeretettel várjuk vissza és igyekezni fogunk, hogy legközelebb kizárólag pozitív élményekkel gazdagodjanak!
2018. április 30., Royal Club Hotel, igazgató
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 12.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk el jó és rossz élményekkel. Jó volt a szobánk, nagy és kényelmes, de a fürdőszobában a zuhanykabin ajtaja nem volt zárható, a mosdóban hangyák mászkáltak kirojtosodott viseletes fürdőköpenyt kaptam. A kulcsot helyettesítő kártyát rögtön cserélni kellett.
Royal Club Hotel Visegrád - EgyébRoyal Club Hotel Visegrád - EgyébRoyal Club Hotel Visegrád - EgyébRoyal Club Hotel Visegrád - Környék
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük megtisztelő visszajelzését! Javító szándékú észrevételeiről értesítettem az illetékes részlegek vezetőit! Szíves elnézésüket kérjük és mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy legközelebb kizárólag pozitív élményekkel gazdagodjon.
2018. április 16., Royal Club Hotel, igazgató
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád