Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a wellnes részleg, a külső medencék, de jó lett volna, ha legalább 22 óráig nyitva vannak. Nem tetszett, hogy a szobalányok mindig délután kérdezték meg, hogy kérünk-e takarítást mikor már fent tartózkodtunk, persze akkor már nem kértünk. WC papírt is úgy kértünk.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
Csodalatos a wellness resz, foleg a szauna vilag!! Bar az ott levo barban a szendvicsek mellett jo otlet lenne a virsli a a gyerekeknek es a szuloknek foleg ( sor melle) sokan kerestek. Egyedul a gasztronomia resszel voltunk kevesbe elegedettek. Tobb hasonlo kaliberu szallodanak minosegibb a konyhaja. Koszonjuk. Nagyon jol ereztuk ott magunkat!!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
Kevésbé elégedett:étterem: A és B helyiség között higiénés probléma az ételválasztó pult egyik helyen volt másik helyen nem,kézzel söpörték le le az asztalokat, asztalkendő helyett. A reggelihez képest a vacsora választék szerény volt, főleg az előétel,és vegetáriánus választék igen szerény. A személyzet képzettsége nem egységes. A HACCP alkalmazása hiányos.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
Mindennel elégedettek voltunk. Amit negatívumként említenék az a meleg, pár fokkal alacsonyabb hőmérséklettel kellemesebb.
2012. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
Gyermekünk számára diétás étkezést kértünk (laktóz és lisztérzékenység). A diétás étkezők számára fontos választási szempont a szálloda felkészültsége már a pihenés első pillanatától. Legyen ételválaszték már az első naptól. Ez itt nem volt teljesen így, annak ellenére, hogy majdnem egy hónappal korábban foglaltunk és jeleztük igényünket.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)
Élményszilveszter (min. 3 éj)

VisegrádX