Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Nagyon szeretem Visegrádot, ezért 2012 augusztusában itt töltöttünk egy hét végét a férjemmel. Kora délután a Várban bóklásztunk, ezután mentünk csak fel a hotelbe. Férjem többféle ételallergiája miatt mindig izgalmas, találunk-e a kínálatban számára ehető fogásokat. Nos, a Thermal Hotel vacsorája és másnapi reggelije kifogástalan volt.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nem először szálltunk meg itten, és általunk mások is igénybe vehették, biztosan állíthatom , hogy remek jó hely mindenki számára. Már több helyen megfordultunk az országban, de ez nagyon megfogott minket. Igazán szép a panorámája , kényelmesek a szobák, de ez általában minden ilyen jellegű szállodának lehet. Ami nekünk nagyon tetszett az,az élményfürdő .
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azért mentünk ebbe a szállodába, mert a szokott szállodánkban nem volt hely, de tökéletesen elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal és a körülményekkel, biztos, hogy még visszamegyünk. A wellness részleg remek,minden élethelyzetnek, korosztálynak megfelelő medencék, a személyzet kedves, mosolygós, a szoba tiszta, kényelmes, a reggeli-vacsora választéka tökéletes.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 23.
A szálloda és a wellness részleg tiszta és kényelmes volt, de sajnos az ottlétünk elsô napján elmaradtak a csoportos foglalkozások. A személyzet kedves volt és figyelmes, a konyha kifogástalan, változatos és színvonalas. A szállodát csak ajánlani tudom.
Értékelt: 2013. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép szálloda, feltűnően kedves személyzet, remek ételek és csodálatos kilátás a szobából a Dunára! Bármikor újra jönnék!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 21.
A wellness részleg nagyszerű , ezt nagyon élveztük. Zavaró , hogy relative hangos a klima a szobában. Meglepő volt, hogy a reggelik választéka gyakorlatilag változatlan volt minden nap. A kenyérpirító használhatatlan.
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a wellnes részleg, a külső medencék, de jó lett volna, ha legalább 22 óráig nyitva vannak. Nem tetszett, hogy a szobalányok mindig délután kérdezték meg, hogy kérünk-e takarítást mikor már fent tartózkodtunk, persze akkor már nem kértünk. WC papírt is úgy kértünk.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
Csodalatos a wellness resz, foleg a szauna vilag!! Bar az ott levo barban a szendvicsek mellett jo otlet lenne a virsli a a gyerekeknek es a szuloknek foleg ( sor melle) sokan kerestek. Egyedul a gasztronomia resszel voltunk kevesbe elegedettek. Tobb hasonlo kaliberu szallodanak minosegibb a konyhaja. Koszonjuk. Nagyon jol ereztuk ott magunkat!!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
Kevésbé elégedett:étterem: A és B helyiség között higiénés probléma az ételválasztó pult egyik helyen volt másik helyen nem,kézzel söpörték le le az asztalokat, asztalkendő helyett. A reggelihez képest a vacsora választék szerény volt, főleg az előétel,és vegetáriánus választék igen szerény. A személyzet képzettsége nem egységes. A HACCP alkalmazása hiányos.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
Mindennel elégedettek voltunk. Amit negatívumként említenék az a meleg, pár fokkal alacsonyabb hőmérséklettel kellemesebb.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 29.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.528 - 12.353,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.792 - 12.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Thermal Hotel Visegrád
1 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

VisegrádX