Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel elhelyezkedése nagyon kedvező, könnyen megközelíthető. Nagyon szép helyen fekszik, alkalmas kirándulások kiindulópont-
jára is. A wellnes részlegben mindenki számára megfelelő medence
található, a szaunavilágban sokféle szauna várja a látogatót, bár infrakabin nincs, de pótolja a csodálatos pihenő hely, ahol
még termálvizet is lehet fogyasztani.
Válasz az értékelésre - 2013. május 16.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a véleményét, reméljük a jövőben is hasonló élményeket tudunk az Önök részére szerezni!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy wellness részlegünkön Infraszauna is megtalálható, amely térítésmentesen áll vendégeink rendelkezésére. Sajnáljuk, hogy ez elkerülte a figyelmét, reméljük a következő alkalommal lesz lehetőségük kipróbálni.
Thermal Hotel Visegrád, THV****superior

2012. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Ezt a szállodát mindenkinek csak ajánlani tudom. Én már megfordultam jó néhány szállodában,de eddigi életem során ez volt a leg szuperebb hely. Barátságos segítőkész személyzet,finomabbnál finomabb ételek,gyönyörű tisztaság mindenhol,fakultatív programok kicsiknek és nagyoknak,gyönyörű és igen nagy kínálattal rendelkező wellnesrészleg. . . . . . .

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
3 nap 2 éjszakát töltöttünk ott,nagyon jól éreztük magunkat, ha tehetném vissza mennék, csak jót tudok róla mondani. Szoba tiszta, Wellness részlege remek, személyzet kedves. . Ajánlom minden korosztálynak,senki sem bánja meg ha eltölt pát éjszakát. A panorámája csodálatos, sokat mesélünk róla másoknak is. Környezetünkből már sokan töltöttek pár hétvégét.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Csak az idő volt rövid / 2 2 éj 3 nap/Finomak az ételek, a férjemnek különösen ízlettek a változatosan elkészített halételek. Nagyon szeretünk sétálgatni, első nap mindjárt mentünk a Duna-partra. . . . . Na ez nem sikerült. . . és egész Visegrádon alig találni egy -két szakaszt ahol közvetlen a partról lehetne gyönyörködni a Duna szépségében.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Egy 3 nap 2 éjszaks Wellness hétvégén vettünk részt a feleségemmel. Sok helyen jártunk már, de eddig ez volt a legjobb. A szálloda elhelyezkedése, panorámája kiváló. A szobák kényelmesek, a személyzet figyelmes és udvarias. Az étteremben felszolgált ételek fennségesek.
Mindenkinek jó szívvel ajánljuk.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente párszor sikerül eljutnunk welness szállodába - mivel mindig másik hotelt választunk, így van összehasonlítási alapunk. A szálloda (szakadó hóban érkeztünk) parkolóját folyamatosan takarították, így nem jelentett gondot a parkolás és bepakolás a szobába. A recepción kedvesen fogadtak és navigáltak el a hotelen belül.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos, kikapcsolódásra nagyon ajánlom! Nagyon kellemes és kulturált a környezet, europai szinvonalu kiszolgálásban részesültünk! A személyzet értünk volt a szo szoros értelmében lesték kivánságainkat, de nem tolakodóan,ezért mi más szállodák számára is követni valónak tartjuk a szálloda vezetésének arspoétikáját! Vissza fogunk térni a családommal!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Minden szuper volt, nagyon jó volt az étkeztetés a szállás és a wellness részleg. Rendes tiszta és szép szobák, szép panoráma. Itt töltöttük a 25, házassági évfordulónkat olyan figyelmesek voltak, hogy a vacsoránál pezsgővel köszöntöttek. Máskor is igénybe szeretnénk venni a szállodát ha anyagi helyzetünk megengedi. Mindenkinek ajánlani tudom.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Nagyon szeretem Visegrádot, ezért 2012 augusztusában itt töltöttünk egy hét végét a férjemmel. Kora délután a Várban bóklásztunk, ezután mentünk csak fel a hotelbe. Férjem többféle ételallergiája miatt mindig izgalmas, találunk-e a kínálatban számára ehető fogásokat. Nos, a Thermal Hotel vacsorája és másnapi reggelije kifogástalan volt.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nem először szálltunk meg itten, és általunk mások is igénybe vehették, biztosan állíthatom , hogy remek jó hely mindenki számára. Már több helyen megfordultunk az országban, de ez nagyon megfogott minket. Igazán szép a panorámája , kényelmesek a szobák, de ez általában minden ilyen jellegű szállodának lehet. Ami nekünk nagyon tetszett az,az élményfürdő .

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.803 - 24.615,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.598 - 19.498,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2020.07.18.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 28.528,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

VisegrádX