Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos, kikapcsolódásra nagyon ajánlom! Nagyon kellemes és kulturált a környezet, europai szinvonalu kiszolgálásban részesültünk! A személyzet értünk volt a szo szoros értelmében lesték kivánságainkat, de nem tolakodóan,ezért mi más szállodák számára is követni valónak tartjuk a szálloda vezetésének arspoétikáját! Vissza fogunk térni a családommal!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Minden szuper volt, nagyon jó volt az étkeztetés a szállás és a wellness részleg. Rendes tiszta és szép szobák, szép panoráma. Itt töltöttük a 25, házassági évfordulónkat olyan figyelmesek voltak, hogy a vacsoránál pezsgővel köszöntöttek. Máskor is igénybe szeretnénk venni a szállodát ha anyagi helyzetünk megengedi. Mindenkinek ajánlani tudom.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Nagyon szeretem Visegrádot, ezért 2012 augusztusában itt töltöttünk egy hét végét a férjemmel. Kora délután a Várban bóklásztunk, ezután mentünk csak fel a hotelbe. Férjem többféle ételallergiája miatt mindig izgalmas, találunk-e a kínálatban számára ehető fogásokat. Nos, a Thermal Hotel vacsorája és másnapi reggelije kifogástalan volt.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nem először szálltunk meg itten, és általunk mások is igénybe vehették, biztosan állíthatom , hogy remek jó hely mindenki számára. Már több helyen megfordultunk az országban, de ez nagyon megfogott minket. Igazán szép a panorámája , kényelmesek a szobák, de ez általában minden ilyen jellegű szállodának lehet. Ami nekünk nagyon tetszett az,az élményfürdő .
2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azért mentünk ebbe a szállodába, mert a szokott szállodánkban nem volt hely, de tökéletesen elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal és a körülményekkel, biztos, hogy még visszamegyünk. A wellness részleg remek,minden élethelyzetnek, korosztálynak megfelelő medencék, a személyzet kedves, mosolygós, a szoba tiszta, kényelmes, a reggeli-vacsora választéka tökéletes.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 23.
A szálloda és a wellness részleg tiszta és kényelmes volt, de sajnos az ottlétünk elsô napján elmaradtak a csoportos foglalkozások. A személyzet kedves volt és figyelmes, a konyha kifogástalan, változatos és színvonalas. A szállodát csak ajánlani tudom.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép szálloda, feltűnően kedves személyzet, remek ételek és csodálatos kilátás a szobából a Dunára! Bármikor újra jönnék!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 21.
A wellness részleg nagyszerű , ezt nagyon élveztük. Zavaró , hogy relative hangos a klima a szobában. Meglepő volt, hogy a reggelik választéka gyakorlatilag változatlan volt minden nap. A kenyérpirító használhatatlan.
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a wellnes részleg, a külső medencék, de jó lett volna, ha legalább 22 óráig nyitva vannak. Nem tetszett, hogy a szobalányok mindig délután kérdezték meg, hogy kérünk-e takarítást mikor már fent tartózkodtunk, persze akkor már nem kértünk. WC papírt is úgy kértünk.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
Csodalatos a wellness resz, foleg a szauna vilag!! Bar az ott levo barban a szendvicsek mellett jo otlet lenne a virsli a a gyerekeknek es a szuloknek foleg ( sor melle) sokan kerestek. Egyedul a gasztronomia resszel voltunk kevesbe elegedettek. Tobb hasonlo kaliberu szallodanak minosegibb a konyhaja. Koszonjuk. Nagyon jol ereztuk ott magunkat!!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.23-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 21.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.30.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
Érvényes: 2020.01.28-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 29.088,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval