Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 22.
Az étteremben a hölgyek nagyon kedvesek, de az ültetésnél két alkalommal is nem túl kedvesen küldtek el a férfi felszolgálók a terem távoli sarkába, mondva, hogy csak ott van hely. Ettől kezdve elég sokat kellett a z étellel sétálni, mert a hátsó asztalon nem volt meg a teljes választék. Ezen a részen sem az italok kihozatala, sem az üres edények leszedése nem ment olyan flottul, mint a pl 32-es aztalnál.
2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness rész nagyon szuper( medencék kinnt és bennt, szauna és gőzfürdő, aromakabin), kisgyermekes családoknak szívesen ajánlom. Az ételek is nagyon finomak, változatosak voltak, különös gondot fordítottak a gyerekek étkezésére is. A szálloda főút mellett fekszik, zajos és kevésbé szép a kilátás.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 18.
Gyönyörű, tiszta szálloda, gyermekbarát szolgáltatásokkal. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a wellness részleg osztályon felüli, világszínvolanú! Az étteremben félpanziós ellátást kértünk, az ételek minősége és választéka is nagyon jó volt. Külön elismerést érdemel, hogy az étteremben gondolnak azokra is, akiknek speciálisan kell étkezni- gluténmentes ételek, a cukorbetegeknek diétás étel.
Értékelt: 2013. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kitűnő elhelyezkedésű, könnyen megtalálható, a parkoló kissé szűkös, főleg főszezonban. A szálloda, a szobák tiszták, minden igényt kielégítőek. A személyzet kedves, segítőkész, az éttermi (férfi)pincérek kissé flegmák. Az éttermi választék remek, változatos, a hölgyek nagyon segítőkészek. A fürdőrészleg minden igényt kielégít, tökéletes.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 14.
A külső és a belső fürdő a sok élményelemmel nagyon tetszett. Figyelmes,segítőkész,szorgalmas volt a személyzet. Az igényes,tiszta,légkondis szobában is kellemesen lehetett pihenni. Kipróbáltam az alfa szférát, érdekes ellazulást éreztem. Ami kevésbé tetszett: A vacsorából hiányoltuk a jellegzetes magyar ételeket. No de azért nem maradtunk éhesek.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos három napot töltöttünk Visegrádon, nagyon elégedettek voltunk mindennel. Remek volt a szálloda, csillogó tiszta a wellness, kedves a személyzet, finom az étel. Szinte a tenyerükön hordoztak minket. Egyetlen dolog fokozhatta volna az elégedettségünket, ha az uszodát szálló vendégekként használhattuk volna éjszaka , vagy késő este is, most este nyolckor zár.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
Értékelt: 2013. július 24. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Dunakanyar Magyarország egyik legszebb helye, régóta gondolkozom azon, hogy jó lenne ott megöregedni. Amíg sajnos házat nem tudok venni, addig muszáj vagyok hotelekben megszállni. A Thermal Hotel minden téren kielégített az igényeim, egy rossz szót nem tudok róla írni. A táj ugye adott, a wellness részleg nagyon szépen ki lett építve, mesés az egész hely.

Értékelt: 2013. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tetszett az elegáns, modern szálloda. A szobák tágasak, tiszták, szépek. A Duna felőli oldalon a kilátás lenyűgöző, csak a 11-es út zaja lehet egy kicsit zavaró. A wellness-részleg fantasztikus! Többféle célnak megfelelő medencével: úszás, élmény-elemeket tartalmazó medence, pancsoló, nagyobb gyerekeknek való - játékra alkalmas medence, termálmedence pihenésre-lazításra.
2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a figyelmes fogadtatás, gyerekeknek kinder meglepetés, londiner vitte a bőröndöket stb. Sajnos az időjárás nem volt jó, de ezt kárpótolta a fűrdő este kilencig tartó nyitvatartása, mivel a gyerekeket a medencéből egyenesen az ágyba lehetett dugni. Kényelmes, tágas szobák álltak a rendelkezésünkre,kultúráltak és tiszták voltak.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8.
Maga a hely a környezet, a modernség,átlagosnál sokkal jobb, hasonló helyek amik minden igényt kieléditenek és árba elfogadható. Ismerőseim akik kérdezték milyen volt csak jót hallottak tőlem, mert ez az igazsáIgaz nem hasonlitható össze a Silvániusszal, vagy a Palota szállóval mivel más stilus. Azok is a maga nevébe megállja a helyét.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 35.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 39.728,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.289 - 28.188,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.968 - 17.253,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Hotel Honti
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.11.28.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 27.111,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 23.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 17.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 24.117,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés ajándékkal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.

Szállodák Visegrádon és környékén
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX