Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
6. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már kétszer is voltunk a szállodában, és bármikor visszamennék. Közeli is van hozzánk, jó helyen. Nagyon tiszta, rendezett szálloda. imádom a wellnes részt. Nem nagy, de pont elég. A szaunák is nagyon jók, sok van belőlük. Imádom a tepidáriumot, kevés helyen láttam ilyen hangulatos megoldást. Ami miatt másodszor is visszatértünk az az ellátás volt.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 3.
Nagyon élveztük a szállodában eltöltött hétvégi napokat: kiváló a wellness részleg, frissítőek a masszázsok, a szombat délutáni yoga óra is remek volt. Ízletes a reggeli, kényelmesek a szobák csodás kilátással a Dunára, valamint szeretném kiemelni, hogy a személyzet segítőkészsége példaértékű. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a csodás visegrádi szállodát.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 31.
A szálloda és környezete már az első látásra nagyon megtetszett. A személyzet -a recepcióstól a takarító személyzetig- mindig nagyon előzékenyek és kedvesek voltak. Ezért rajtuk nem múlott, hogy jól érezzük magunkat. Önfeledten tudtunk volna pihenni, ha egy 6-8 fős női csapat esténként hangosan nem viháncolt volna a második emeleti folyosón.

2012. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztünk magunkat. A három ,,nővér" öreg lányok hallássérültek, a kiszolgálók figyelmesek voltak velünk szemben. Mivel nem jól hallunk, és mindenben kaptunk segítséget, e-mailben, sms-ben kaptunk előzetes információt. Az ételek csodásak voltak, az asztalok szép gusztán volt megterítve. A másik az ablakból szép kilátással és nagyon jókat pihentünk, kártyáztunk.

2012. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 18.
Már többször voltunk a barátnömmel és a kiskutyámmal. Nagyon kellemes Pesthez aránylag közel. távolsági Busszal is elérhető. Igaz a falu az messze van,Sok medence van meleg a vizz nagyon jó a vellnessz részleg ,érdemes mindent kipróbálni. Szálloda nagyon kellemes A személyzet készséges. Az étteremben olyan sokféle finomságvárt nem is tudtunk mindet megkóstolni olyan nagy a választék.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14.
Nagyon jól éreztük magunkat kényelmes,tágas szép szobák modern bútorokkal. Januárban voltunk 5 napot,a kilátás is gyönyörű volt nyáron még szebb lehet. Az egész Hotel gyönyörű a medencék is tágasak a szauna rész is varázslatos. A kiszolgálás is első osztályú,az ételek finoman voltak elkészítve nagy választékkal és bőséges a kínálat. Modern az egész épület.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen fekvő szálloda, wellness szolgáltatása kimagasló. Pároknak és családoknak egyaránt minden igényt kielégítő szolgáltatást nyújt. Személyzete udvarias. Az étteremben felszolgált ételek ízletesek, finomak.
A szobák kényelmesek, szép bútorzattal ellátottak. Mindenkinek ajánlom, aki Visegrád felé szándékozik kirándulni.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
A szálloda elhelyezkedése:gyönyörű helyen van,a kilátás tetszetős a Duna kanyarra és a Fellegvár is jól látható. Az ellátás kifogástalan, minden ízlést kielégít a változatos menüsor. Wellnes részleg szerintem nagyon klassz, főleg a kültéri sodró folyosó tettszett, és az, hogy figyelik a vendég melyik élményelemet használná és azt be is kapcsolják.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Gyönyörű panoráma, könnyű megközelíthetőség, kellemes környezet. A szoba tiszta, jól felszerelt, extra kényelmes ágyakkal van ellátva, a fürdőszoba szintén kifogéstalan. Bőséges, változatos, finoman elkészített ételek. Udvarias személyzet. A wellnes-részleg tiszta, minden igényt kielégítő. Masszázsnál odafigyelnek arra is, ha valaki kismama.

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Csodálatos környezetben, elegáns, tiszta szállás, udvarias személyzettel és gyönyörű panorámával a Dunakanyarra. Az étteremben minden nap és minden étkezésnél bőséges, változatos és ízletesen elkészített ételekből lehet válogatni. A Wellness-részleg is ragyogóan tiszta, mind az úszás, mind a kellemes pihentető fürdőzés és napozás lehetőségével, valamint kellemes szaunával.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2021.06.07-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 29.383,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.417 - 12.517,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.01.03-ig
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2021.06.07-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.089 - 42.962,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.390 - 20.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.538 - 22.508,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.10-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

VisegrádX