Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros
Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Március 15. -től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004. -ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
04.01-06.30.
Orwa Apartman II. Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Kiváló 2016. március 29. járt itt
Rengeteg helyen megfordúltunk már. . . ide is ajánlás után érkeztünk 250 km-ről! ! És határozottan jelenthetem ki: ez egy nagyon jól működő" gépezet"! ! ! És miért? ? ? A vezetőség barátságos,kommunikatív,szerények és emberségesek! ! ! A személyzet ugyszínten! ! Mint egy nagy csalad! ! !
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 5.családjával járt itt
Idén szeptemberben először voltunk a Kilátó Borozóban. Kemencében sült kacsacombot ettünk párolt káposztával, cikkes héjas burgonyával, szuper volt! Finom vacsora volt, csak ajánlani tudom mindenkinek! A felszolgálás is kedves, udvarias! Ide biztos vissza fogok térni!
Kiváló 2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Remek etkek , itokak ,kedves szemelyzet, nem utolso sorban meg a gyerkocokre is gondolnak. Csak ajanlani tudom mindenkinek aki arra jar. Sokszoros visszatero.
Kiváló 2015. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Ha Zalakaroson jár, akkor a Kilátó Borozó egyszerűen kihagyhatatlan. A kemencés ételeknek nincs párja és ennél finomabb rétest még nem ettünk. A felszolgálás és a dolgozók kedvessége példaértékű. Az erdő szélén megbújó csöpp kis étterem hangulata annyira magával ragadó, hogy mi évről-évre mindig visszatérünk. Mindenkinek tényleg csak ajánlani tudjuk!
Kiváló 2015. szeptember 18.a párjával járt itt
Minden magyar vendéglátóhelyen ilyen fogadtatásban,és kiszolgálásban kellene részesülnie a vendégnek! ! kellemes,gyönyörü estében volt részünk. kemencében sütött csülköt,oldalast és tarját ettünk. porhanyós,omlós volt a hus,érezni lehetett az ételeken a faparázs isteni illatát. Külön szeretném dicsérni a köretként adott Bajor pároltkáposztát. Ezt a helyet nem szabad kihagyni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
A kilátó mellett egy fantasztikus helyen található ez az étterem. Csak jókat tudok írni. Gyönyörű hely, kedves, udvarias felszolgálók, nagyon finom ételek,isteni borok. A kemencében sült ételek nálam elérték a csillagos-csillagos ötöst! ! ! Ez a kellemes hangulatú, csodálatos éttermet mindenképpen meglátogatjuk még a családommal. Ajánlom mindenkinek ! :)
Kiváló 2015. május 9.családjával járt itt
Zalakaroson a kilátó mellett gyönyörű környezetben az erdő szélén található étterem, mely szerintem kihagyhatatlan. Családi vállalkozás, és ez pozitívan visszaköszön az ételeken, a kiszolgáláson és a helyszínen. Egyik ajánlatuk: frissen kemencében sütött - sörrel locsolt - csülök, oldalas, tarja, kacsacomb.
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Zalakaros domboldalába található. közvetlen a kilátó lábánál. Tiszta időbe,( Köd, Pára)Csodálatos a kilátás a Balatonra,és a környező dimbes-dombos tájra. A kilátóból leérve,erdei sétát is lehet tenni. Séta után jól esik egy finom vacsora,ami kemencébe sült finomságokat jelent Pl csülök,oldalas,kacsacomb.
Kiváló 2014. június 12.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron jártam ott családommal. A kilátó mellett van közvetlenül. Gyönyörű panoráma,friss levegő, a kerthelyiség nagyon szép parasztház jellegű. Kitünő kemencés ételek, nagyon finom borok. A hangulatot élőzene fokozza. A gyerekekre is sok figyelmet fordítanak játszóház található a kerthelyiségben.
Kilátó Borozó Zalakaros - Külső kép
Átlagos 2018. június 11.a párjával járt itt
Feleségemmel és ismerősünkel érkeztünk a borozoba,hármasban. Alkoholmentes sört üdítőket kértünk,ételt 1 adag kacsacombot,sült oldalas tarjával,valamint 1adag rántott húst. Sajnos a kacsacombot és káposztát hidegen hozták és erősen füstős volt. A sült oldalas és tarja nagy adag csont volt.
Kilátó Borozó válasza
Üdvözlöm!
Teljesen jogos az elégedetlensége. Pincérként én is a placcon dolgoztam csak az alsó részen. Nekem annyit mondott a kolléganő ,hogy kevés volt az oldalas és a tarja adagja és számolhat-e fél áron. Természetesen jóvá hagytam de ilyen esetben tényleg lehetőség lett volna még rakni rá mert a spahelton volt.
2018. november 12., Demény Zsolt, tulajdonos
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosKilátó út 44.
06 93 701010
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
kemencében sült fogások
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Soproni