Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros vélemények

Szörnyű 2017. május 24.a párjával járt itt
Az étterem előtt már megszólítottak és szinte ránk erőltették, hogy hozzájuk üljünk be ebédelni. A párom pontatlanul fejezte ki magát, amire a pincér úgy igazította ki, hogy mindketten kellemetlenül éreztük magunkat.
Kiváló 2019. január 10.a párjával járt itt
Sajnos csak rövid ideig tartózkodtunk a városban! Egyik este ott vacsoráztunk a párommal! Kellemes meglepetés volt,hogy a pincér fiatalember azonnal ott termett és felajánlotta a segítségét! A felszolgált ételek,kiválóak voltak! Én a kisrigó kedvencét ettem! Mikor megkaptam,azt hittem nem jól látok! Olyan adag volt,hogy azt hittem nem birom megenni!
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 275 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5525 feltöltött kép
Átlagos 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Hajdanán sokszor jártunk itt, hát most újra bementünk. Azt hiszem egy kicsit elszaladt velük a ló. Szemtelenek, kapzsik, trehányak lettek. Az ételadagok kisebbek lettek, a minőség gyengébb, a kiszolgálás lassabb lett. A legnagyobb problémát pedig abban látom, hogy az árszinvonal mintha a közvetlenül a szomszédságban található négycsillagos szállodához igazodna.
Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 19.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson töltöttünk el egy hétvégét, ezért kerestünk egy helyet, ahol finomat tudunk enni még a szállás elfoglalása előtt. Az ittjartam. hu oldalon kerestünk éttermet és olvastuk, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy hová ülünk be :)
Felkerestük a Kicsi Rigó éttermet és nagyon elégedettek voltunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2017. március 17.a párjával járt itt
Az elmúlt héten a párommal Zalakaroson üdültünk. Sétánk után a Kicsi Rigó Étterembe tértünk be ebédelni, ahol rendkívül finom és bőséges ételeket kaptunk. A személyzet profizmusa egy előkelő szállodában is megállná a helyét. Udvariasak, figyelmesek, segítőkészek, barátságosak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. október 14.a párjával járt itt
Érdekes hely. Nehéz kategóriába sorolni. Ha megállsz böngészni a sok kirakott táblán szereplő ételválasztékot, rögtön ott terem egy pincér és jó hangulattal invitál betérésre. Rengeteg a menűszerüen kínált ételsor:leves+főétel; főétel+desszert összetételben egyaránt.
Kiváló 2014. január 17. járt itt
az álla, amikor kihozzák a megrendelt ételt. Én ennyit egyben még nem láttam - főként nem étteremben. Az ámulat hangjait lehet hallani felszolgáláskor. Volt olyan, aki "jónapot" kívánt az ételnek, amikor meglátta. És finom is, nem csak a mennyisége sok. A kiszolgálás nagyon barátságos, érdeklődnek "menet közben is", hogy megfelel-e a minőség.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2023. november 18.gyerekekkel járt itt
Zalakarosra megérkezve, első ebédünk helyszíne lett a Kicsi Rigó, amelyet már előre kinéztem otthonról. A szállásunkat még nem lehetett elfoglalni, ebédidő is lett, meg is éheztünk, így adta magát, hogy mi legyen a program a várakozás idejére: evés. A központi sétányon jobbról a 2. egység a Rigó.
Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - EgyébKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - BelsőKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallap
Gyenge 2018. június 23.családjával járt itt
Tavasszal tértünk be a Rigó étterembe. Eredetileg nem ezt terveztük, de az eredeti elgondolás nem jött be, mivel a kiválasztott étterem időközben megszűnt (noha a NET-en még szerepelt). Tehát betértünk, rendeltünk, és óriásit csalódtunk. A leves elég jó volt, de semmi extra. A főétel (csülök Pékné módra) kritikán aluli volt, közelében sem járt az eredetinek.
Gyenge 2017. március 14.a párjával járt itt
A párommal voltunk a napokban Zalakaroson üdülni, érkezés után elmentünk sétálni és betévedtünk ebbe az étterembe. A teraszon foglaltunk helyet. A pincér által ajánlott ételt kértem, de sajnos nagyon melléfogtam, a hús egy kicsit rágósra sikerült, de a köret ,amely rizs volt az péppé főzve, szinte, mint a kása szétmálva.