Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros

2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2023. november 18.gyerekekkel járt itt
Zalakarosra megérkezve, első ebédünk helyszíne lett a Kicsi Rigó, amelyet már előre kinéztem otthonról. A szállásunkat még nem lehetett elfoglalni, ebédidő is lett, meg is éheztünk, így adta magát, hogy mi legyen a program a várakozás idejére: evés. A központi sétányon jobbról a 2. egység a Rigó.
Kicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étel/italKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - EgyébKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Külső képKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - BelsőKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallapKicsi Rigó Étterem & Pizzéria Zalakaros - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 19.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson töltöttünk el egy hétvégét, ezért kerestünk egy helyet, ahol finomat tudunk enni még a szállás elfoglalása előtt. Az ittjartam. hu oldalon kerestünk éttermet és olvastuk, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy hová ülünk be :)
Felkerestük a Kicsi Rigó éttermet és nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2019. január 10.a párjával járt itt
Sajnos csak rövid ideig tartózkodtunk a városban! Egyik este ott vacsoráztunk a párommal! Kellemes meglepetés volt,hogy a pincér fiatalember azonnal ott termett és felajánlotta a segítségét! A felszolgált ételek,kiválóak voltak! Én a kisrigó kedvencét ettem! Mikor megkaptam,azt hittem nem jól látok! Olyan adag volt,hogy azt hittem nem birom megenni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2017. március 17.a párjával járt itt
Az elmúlt héten a párommal Zalakaroson üdültünk. Sétánk után a Kicsi Rigó Étterembe tértünk be ebédelni, ahol rendkívül finom és bőséges ételeket kaptunk. A személyzet profizmusa egy előkelő szállodában is megállná a helyét. Udvariasak, figyelmesek, segítőkészek, barátságosak voltak.
Kiváló 2014. december 9.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak és bőségesek, ár-érték arányuk megfelelő. A felszolgáló kedves volt és figyelmes. Az ételeket nagyon gyorsan megkaptuk.
Kiváló 2014. április 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ebédet ettünk ebben az étteremben, a helyi specialitást is megkóstoltuk a dödöllét. Minden frissen készül és nem drága.Mindenkinek ajánlom.A gyerekeknek is vannak ételajánlatok. Gyorsan megkaptuk az ételt, a pincérek rugalmasak, felkészültek.Népszerű a hely,lehet, hogy várni kell de megéri .
Kiváló 2014. január 17. járt itt
az álla, amikor kihozzák a megrendelt ételt. Én ennyit egyben még nem láttam - főként nem étteremben. Az ámulat hangjait lehet hallani felszolgáláskor. Volt olyan, aki "jónapot" kívánt az ételnek, amikor meglátta. És finom is, nem csak a mennyisége sok. A kiszolgálás nagyon barátságos, érdeklődnek "menet közben is", hogy megfelel-e a minőség.
2015. április 12.a párjával járt itt
A kiszolgálás gyors volt, bár nem egyszerre kaptuk meg párommal rendelésünket...így nem tudtunk együtt kezdeni enni... az étel böséges,az ára is elfogadható,A felszolgáló kedves volt és figyelmes. Egyetlen negatívuma,hogy nem lehet bankkártyával fizetni....azért ez sem utolsó szempont a mai világban
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. október 14.a párjával járt itt
Érdekes hely. Nehéz kategóriába sorolni. Ha megállsz böngészni a sok kirakott táblán szereplő ételválasztékot, rögtön ott terem egy pincér és jó hangulattal invitál betérésre. Rengeteg a menűszerüen kínált ételsor:leves+főétel; főétel+desszert összetételben egyaránt.
2014. június 25.a párjával járt itt
Zalakaros központjában van az étterem, a belső helység kicsi, télen csak pár asztal van, de nyáron a kerthelyiségben érdemes ebédelni. Ugyan egy csomó tábla van, sok-sok krétával írt ajánlattal, nehéz áttekinteni, de a pincérek azonnal hoznak étlapot - külön kell kérni a menü étlapját is - ezek általában kisebb adagok, vagy egy csésze levessel vagy egy kisebb adag desszerttel.