Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros bemutatkozása

A családias hangulatú Art hotel mindössze 200 méterre található a zalakarosi zöldövezetben levő Gránit gyógyfürdőtől. A szálloda 46 szobával várja vendégeit művészetközeli megjelenésével. A szállodahall világos, tágas, átriumos, a színek pedig egészen merészek!

Az Art Hotel legnépszerűbb csomagjai

Art Hotel Zalakaros - Wellness a Családnak (1 éjtől)
Wellness a Családnak (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Art Hotel Zalakaros - Tavaszi wellness ajándék ebéddel (min. 2 éj)
Tavaszi wellness ajándék ebéddel
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Art Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
utoljára 2014 őszén voltunk a férjemmel. Azóta tőbb barátunknak is ajánlottuk a szállodát, mert fantasztikus házias a konyhája, a személyzet segítőkész és udvarias. A vellnesz részlege is minden igényünket kielégített, Nekem a dzsakuzi jelentett nagy élményt, mert több helyen jártam már, de ilyen jó még nem volt sehol sem.
Kiváló 2013. október 22.gyerekekkel járt itt
Egy októberi hosszú hétvégét töltöttünk itt a párommal és a 9 éves kisfiammal. Már amikor beléptünk az ajtón egy szép, rendezett , tiszta , kellemes hely érzetét keltette bennünk. A recepción mindig kedves és mosolygós hölgy volt. A szobák tiszták, bútorzat tökéletes. Van WIFI a szobákban.
Kiváló 2013. július 19.egyedül járt itt
Már háromszor jártam itt, de mindig alig várom, hogy visszatérhessek. A szálloda légköre nagyon családias, mindenben a vendég "kegyét" keresik. Az ételek nagyon finomak, változatosak. A reggeli olyan bőséges, hogy estig nyugodtan ki lehet bírni, ennek ellenére délben még egytál étel is volt mindhárom alkalommal, amikor voltam.
Art Hotel Zalakaros - Környék
2013. április 28. járt itt
Szép tiszta és modern a szálloda. A személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek minőségével megvoltunk elégedve. A wellness részleg is tiszta volt a medence hőfoka is megfelelő volt. Ami nagyon tetszett hogy a félpanziós ellátásnál a szálloda egy ebédre vendégül látott minket.
Kiváló 2013. március 10.a párjával járt itt
Nagyon udvarias fogadtatásban volt részünk ! ! A szoba elfoglalása is pozitiv benyomást keltett . A fürdési lehetőség és a szauna használata nagyon jó volt! Itt az úszás lehetőségét hiányoltam . Az étkezés szintén remekelt. A bőséges étel választék , szerintem minden kor osztálynak és nemnek megfelelt .
Kiváló 2013. február 8.gyerekekkel járt itt
Mint nagyszülők két kis unokánkkal töltöttünk 3 éjszakát a Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A hely kényelmes volt, közel volt a szobánk a fürdőhöz, a gyerekek miatt ez nagyon jó volt. Az étterem az ellátás kifogástalan, bőséges volt az étel és a választék. Csend és nyugalom volt az egész épületben talán csak a két kisgyermek boldog hangja hallatszott a fürdőben.
Kiváló 2013. január 20.a párjával járt itt
Első alkalommal foglaltunk wellness szállást. Az elvárásainknak tökéletesen megfelelő kiszolgálásban volt részünk. A recepció,az ebédlő és a takarítói személyzet kedves,udvarias volt. A wellness részleg is kellemes kikapcsolódást és relaxálást nyújtott. Az időjárás is nekünk kedvezett,mert mindent hó borított,így még egy plusz élményben volt részünk. Köszönet az ART Hotel személyzetének! ! !
Kiváló 2024. március 15.a párjával járt itt
Csak dicsérni tudom! Kedves udvarias személyzet, makulátlan tisztaság, kényelmes ágy, csodás ételek, kellemes wellness. Az ár érték arány is nagyon jó. Egy apróság, amin javítanék, jobb lenne a televízió nézhetősége, ha magasabban lenne. Minden szuper volt, nagyon jól éreztük magunkat, remélem még mehetünk majd!
Kiváló 2024. február 26.barátokkal járt itt
Pihenésre, kikapcsolódásra abszolút alkalmas környezet, tökéletes kiszolgálás. A személyzet tagjai mind barátságosak és segítőkészek voltak. Az étkezésnél mindenből volt elég választék, az ételek íze pedig isteni finom volt. Nagyon jó ötletnek tartom, hogy minden szobához tartozik egy asztal, így nincs konfliktus, ki hová üljön. A medence lehetne picit nagyobb, de igazából így is rendben volt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 60 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
2024. január 4.gyerekekkel járt itt
A sok jó értékelés alapján választottuk ezt a szállást. Szuper helyen van, a környékbeli hotelekhez képest vállalható áron. A szoba tágas, az ágy nem annyira kényelmes. Az ebédelés lehetősége furcsán van megoldva, snack étlapról lehet választani (ami jó ötlet lenne), bár a második napon már meg volt szabva hogy 12:30 előtt nem lehet fogyasztani, holott első napon akkor már bőven ebédeltünk.
Art Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád