Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
03.28-04.01.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Kiváló 2022. február 7.gyerekekkel járt itt
Tiszta szoba, kedves személyzet, kiváló ételek.A wellness részleg is kitűnő.Nagyon jó meleg a víz.. Fürdő köntös is van.Bőséges büfé reggeli és vacsora.
Kiváló 2022. február 5.a párjával járt itt
Nagyon jól sikerült a pihenésünk. Minden rendben volt. A személyzet nagyon kedves volt. Az ételek közül is mindenki találhat fogára valót. A wellness részleg is megfelelő nagyon jó hogy van külső termálvizes medence is. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2022. január 31.a párjával járt itt
Már 4. alkalommal voltunk itt pihenni. Csak ajánlani tudom. A személyzet barátságos, az ételek felülmúlták várakozásainkat. A mi személyes kedvencünk a kinti medence ilyenkor télen is. Kényelmes, komfortos szobák. Voltunk már lányaikkal is mikor kisebbek voltak, ők is nagyon élvezték. Biztosan vissza fogunk még menni.
Kiváló 2022. január 29.gyerekekkel járt itt
Harmadik alkalommal töltöttünk nhány napot a szállodában. 15 hónapos kislányunkkal is kiváló választásnak bizonyult. Kisebb, családias hangulatú szálloda, kiváló gasztronómiával és rendkívül kedves, figyelmes személyzettel. A kicsik számára játéksarok is van, amit a kislányunk nagyon szeretett.
Kiváló 2022. január 21.a párjával járt itt
Nagyon csendes, jól megközelíthető barátságos szálloda. A wellness tökéletes, jól felszerelt. A szobák tágasak, kényelmesek. Az egész hotelben tisztaság van. Az ételek finomak. A személyzet barátságos. Évek óta visszatérő vendégek vagyunk. Bárkinek ajánlom kipróbálásra.
Kiváló 2022. január 21.a párjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk már évek óta,bármely korosztálynak szívesen ajánlom.Számunkra megfelelő tisztasaggal,személyzet bartátságos,az ételek nagyon széleskörü és ízlésesek és nagyon finomak.Köszönjük a kényeztetést amit minden alkalommal kapunk.
Kiváló 2022. január 14.a párjával járt itt
Többször, különböző évszakokban jártunk jártunk már a szállodában, soha nem kellett csalódnunk a vendéglátás színvonalában.
Tisztaság, remek wellness, kiváló gasztronómia, profi és barátságos személyzet.
Csak ajánlani tudom.....
Kiváló 2022. január 12.a párjával járt itt
A 2 éjszakás foglalást megtoldottuk még eggyel, mert rendkívül kellemesnek, kényelmesnek, tisztának találtuk, nagyon finom és gazdag konyhai kínálattal kiegészülve. A kis wellness részleg maximális gazdagsággal és felszereltséggel rendelkezik, a meleg szabadtéri medence pedig már külön ajándék volt.
Kiváló 2022. január 10.a párjával járt itt
Nekünk pozitív csalódás volt a szállás és ellátás itt a hotelban. Az ágyra mindig kényesek vagyunk, kényelmes és nagy. Nem értem miért 3 csillagos a szálló, valószínű, hogy a fürdőszoba mérete miatt, pedig az is a célnak tökéletesen megfelel. A kaja kifejezetten jó volt, a kiszolgálás remek, nem fogyott el semmi, mindig időben pótolták a finom falatokat.
Kiváló 2022. január 3.a párjával járt itt
Köszönjük, minden jól volt. Évente többször utazunk férjemmel, de sohase megyünk vissza sehova.
Ijen finom étkezés , vacsora nem igazán volt sehol. Szakács kitűnő munka végzi.
Pincérek , menedzser hölgy, mindenki jó kedvű, szorgalmasak.
Baráti társaságunk mindenkinek ajánlottuk.

KÖSZÖNJÜK.
Belenus Thermalhotel Superior válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük az elismerő szavakat és reméljük, hogy szállodánk estében kivételt tesznek és újra vendégül láthatjuk Önöket.
2022. január 6., Lakatos Lajos, Belenus Thermalhotel Superior
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó