Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus pihenés hétköznapokon (min. 3 éj)
Belenus pihenés hétköznapokon
2025.02.28-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Kiváló 2022. augusztus 8.családjával járt itt
Tökéletesen meg vagyunk elégedve mindennel. Ár - érték arány tökéletes amit kértünk mindent megkaptunk. Kiváló kiszolgálás, nagyon családbarát környezet. Csendes, nyugodt helyen található közel van a strand és a hotel wellness részlege is tökéletes volt számunkra. Mi még fogunk menni többször is.
Kiváló 2022. július 31.a párjával járt itt
Tökéletesen csinálják azt a helyet mindenki érti a dolgát, kifogástalan volt a fürdő,szoba, étel nem találok hibát! Árban verhetetlen! Amint tudunk megyünk vissza! :)
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Egyéb
Kiváló 2022. július 25.gyerekekkel járt itt
Kitűnő szolgáltatás (étel, kiszolgálás, személyzet, wellnes, szállás)! Figyelmes, kedves személyzet! Minden szempontban meg voltunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival. Kényelmes szobák. Udvarias, segítőkész személyzet. Változatos, finom ételek. Csöndes környezet. Színvonalas szálló.
Kiváló 2022. június 29.gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedett vagyok!
Az ételek mennyisége és minősége 1000% ra besorolható! Tiszta, kényelmes szobák ! Fantasztikus kert,medence ,isteni koktélok! Biztosan vissza jövünk!
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Egyéb
Kiváló 2022. június 25.gyerekekkel járt itt
Kellemes hangulatos környezet!
Kedves barátságos , segítőkész,kiszolgálás! Finom változatos ételek! A szálloda és a szobák tiszták!
Biztos,hogy meg visszatérünk!
Külső park része csodás, hangulatos!!!
Vacsoránál felszolgált italok kicsit drágák :(
Kiváló 2022. június 11.a párjával járt itt
Azon kevés hely egyike,ahol még a vendég otthon érezheti magát,
az étkezés,a szoba,a wellness részleg,minden igényt kielégít.
A szálloda minden dolgozója sokat tesz, hogy a vendég jól érezze magát...
És a tapasztalat kb 20 év óta nem változott,30-40 foglalás után sem.
Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani......
Kiváló 2022. május 28.a párjával járt itt
A Hotel nagyon szép környezetben található. Tiszta szobával, wellnessel, gyönyörűen parkosított udvarral, minden igényt kielégítő tteremmel rendelkezik. A hotel munkatársai rendkívüli szakemberek! Bátran ajánlom mindenkinek, aki kellemesen szeretne pihenni!
Kiváló 2022. május 28.a párjával járt itt
Kellemes hangulatos környezet! Kedves barátságos , segítőkész,kiszolgálás! Finom változatos ételek!
A szálloda és a szobák patyolat tiszták! Ritkán látni ilyent! Biztos,hogy meg visszatérünk!
Kiváló 2022. május 28.a párjával járt itt
Már 6x jártunk itt a férjemmel és idén ősszel vissza is fogunk térni. Mindennek maximálisan elégedettek voltunk:nyugalom, tisztaság,wellness kiváló ételek ízletesek,a dolgozók nagyon kedvesek. Külön kiemelném a pincérek jó humorát,kedvességét a vendégekhez való kiváló hozzáállását. Csakis ajánlani tudok a Belenus teálhotelt.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2022. május 22.a párjával járt itt
Amikor keresni kezdtem ,hogy hova menjünk pihenni ,megakadt a szemem a Belenus Thermálhotel ajánlatán. Én nem szeretem a nagy szállodákat,nem szeretem ha egymás lábát tapossuk. Viszont nagyon szeretem azt a családias lékkört ,azt a nyugalmat tisztaságot ami a Belenus hotelt jellemzi . Éppen ezért szeretnénk még visszatérni szeptemberben ha az egészségünk megengedi.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó