Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - vélemények, kritkikák

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a családommal. Tetszett a trópusi zuhany, a kert, végül is minden remek. Étel nagyon ízletes,finom volt. Barátságos volt a személyzet.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 15.
Kétszer is voltunk már családdal és barátokkal egyaránt. Mindig jól éreztük magunkat. Remek a hely, szép a szálloda, tiszta kényelmes szobák, kutya is bevihető, kedves a személyzet, nagyon finomak az ételek. A welnes is nagyon jó, gyerekeknek is. Közel van a fürdőhöz. Amikor orvosi segítségre volt szükségünk, rögtön intézkedtek, nagyon segítőkészek voltak.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Nagyon jól éreztük magunkat. igazi élmény,kikapcsolódás volt ez a hétvége. kipihentük magunkat. . sok helyen voltunk már,de itt Zalakaroson Hotel Belenus volt a legjobb. Szép tisztaság van. gusztusos finom volt az étel,a kiszolgálás kifogástalan. nagyon szép kényelmes tágas szoba. a wellness része nagyon jó. saját irányítással működnek az élményelemek.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Nagyon jól telt az a pár nap, amit a szállodában töltöttem. Az előzékeny, figyelmes kiszolgálás, amivel már a recepción történő bejelentkezés során találkoztam, nagyon pozitív volt. A szobával teljesen elégedett voltam, tágas, szépen berendezett, és az erkélyről gyönyörű kilátás nyílt a környékre. Maga a szálloda igényes, kényelmes.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
- nagyon tetszenek a folyamatos fejlesztések (pl. sminktükör a fürdőszobában, sminkkendő kihelyezése)
- a wellness részleg aránylag kicsi, nincs gyermekpancsoló rész, ezért szerintem inkább felnőtt barát szállássá kellene tenni
- már többször jártunk itt, de biztosan visszatérünk
- ár/érték arányban verhetetlen
- személyzet hihetetlenül udvarias és figyelmes

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Maximálisan mindennel megvoltunk elégedve,de megdöbbenve vettük tudomásul,hogy 70 évesünk létünkre a rokkant gk. parkírozási kártyát nem vették figyelembe. Ha önöknek oly fontos az a pár ezer forint akkor nekünk is. Ma az országban nem tudnak még egy szállodát ahol ezt nem veszik figyelembe. De külömben minden szép és jó volt legföljebb nem a szálloda előtt fogok parkolni.
Válasz az értékelésre - 2017. március 13.
Tisztelt Uram! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és köszönjük, hogy összességében pozitívan értékelték itt tartózkodásukat. A negatívumként említett észrevételére válaszolva közöljük, hogy az Ön által fizetett nem túl magas összegű parkolási díj elsősorban sorompóval zárt, kamerával 24 órán keresztül megfigyelt területen történő biztonságos tárolás díját jelenti, eltérően a közforgalmú parkolókban kialakított egyedileg kijelölt parkolóhelyek biztosításától.
Lakatos Lajos (Belenus Thermalhotel Superior)

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9.
Harmadik alkalommal jártunk a szállodában, ismét nagyon elégedettek voltunk mindennel, szolgáltatásaik folyamatosan fejlődnek, másoknak is jó szívvel fogom ajánlani a szállást, Szombathelyről Szandiék

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
A nagy zalakarosi hotelek mellett megbúvó kellemes,családias hotel.Nyugalom,csend,nagyon kedves kiszolgálás,nagyon finom ételek melett biztosítják a kellemes pihenést és kikapcsolódást.
Nagyon tetszett a wellness részleg,a szoba,és egy fontos dolog,hogy a fürdőszoba és a toilette külön helyiségben van.
Köszönjük!!!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Belenus Termahotel minden igényt kielégítő szolgáltatást nyújt. Első olyan szálloda ahol az élményfürdőt a vendég a vízben irányíthatja gombnyomásra. Nagy mértékben emeli a színvonalat és az is, hogy a belső medencéből a külsőbe közvetlenül kijuthatunk. További pozitívum, hogy a wellness részen az ülő és fekvő pihenőhelyek fűtöttek.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Minden nagyon tetszett, kezdve a fogadtatástól, személyzet hozzáállása, tisztaság. A szolgáltatás első osztályú. Egy észrevétel: a gyerekkel- gyerekekkel érkezők zavarják a pihenést, az értetlen gyerek nem való vízipisztollyal az élménymedencébe!

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.388 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.935,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.08-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)

ZalakarosX