Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - vélemények, kritkikák

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 1.
A hotel wellness részlege tényleg kiváló gombnyomásra indul minden élményelem, kiemelném a trópusi zuhanyt. A szobák tágasak,az ételek nagyon finomak és a személyzet nagyon kézséges.Itt tényleg minden a pihenésről szól.Talán csak egy negatívum van hogy a wellness nem gyerekbarát.Ezt a szállodát gyerek nélkül utazóknak csak ajánlani tudom.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
Nem csalódtunk a szállodában, mindennel meg voltunk elégedve. A szobák tiszták és kényelmesek voltak, az étterem kiváló. A wellness részleget imádtuk. Remek kikapcsolódás volt számunkra az itt eltöltött két nap.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 11.
Érdeklődünk, hogy a távlati tervekben szerepel-e egy lift megépítése, mert így sajnos egy mozgáskorlátozott nem tudja igénybe venni a szolgáltatást.
Máskülönben a szálloda kiválló és eszkluzív.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt, remekül éreztük magunkat! A szálloda nagyon jó helyen van, közel a Zalakaros Fürdőhöz, gyalog is pár perc. Gyönyörű tisztaság mindenhol, nemcsak a szállodán belül, a környezet is szépen rendbe van tartva. Ott jártunkkor telt ház volt- az őszi szünet miatt- mégis, nem volt gond a parkolás, minden gördülékenyen, simán ment, a személyzet nagyon kedves, segítőkész.

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Különösen tetszett a szálloda wellnesszolgáltatása, a víz tisztasága, a fűtött pihenőhelyek. A kiszolgálók figyelmesek, udvariasak voltak,az ételválaszték bőséges.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotelba. A wellness részleg kiváló nagyon tetszett a kültéri medence, nagyon kellemes volt a víz hőfoka. A szobák tágasak tiszták és rendezettek, nagyon jó hogy minden szobához tartozik erkély. Ellátás kiváló választékos és finom viszont az italok ára kicsi drága. Nagyon jó hogy lehet kerékpárt is kölcsönözni reális áron.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Csodálatos hétvégét töltöttünk el párommal a Belenus hotelben Zalakaroson. Külön kiemelnénk a személyzet figyelmességét, segítőkészségét. Nagyon jól éreztük magunkat, másoknak is szívesen ajánljuk!

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
Tisztelt Cím
Hosszú idő után anyukámmal tölthettem 4 csodálatos napot egy szép helyen.
Személyzet kedves vendégszerető. Az ételek választékosak minősége kifogástalan.
A szoba tágas kényelmes tiszta.
A személyzet tényleg a vendégekért van. Ami manapság ritka.
Köszönjük nekik ezt a 4 szupi napot:)

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
Tisztelt Cím! Köszönjük ezt a 4 napot. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves . A szoba nagyon szép, kényelmes és tiszta. Étterem: Reggeli, Ebéd, Vacsi: Nagyon ízletes. Tetszett hogy többféle választék volt, amit nagyon finoman készítettek el. Remélem hogy minél hamarabb visszatudunk menni :):):)
Köszönjük még egyszer ezt a szép 4 napot:)
Baumann Zsuzsanna

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Professzionális kiszolgálás, kiváló konyha, modern, ízléses környezet. A két ott töltött nap alatt sikerült ellazulni, kikapcsolódni, és elfelejteni a dolgos hétköznapokat. Biztos, hogy nem utoljára voltunk itt, és minden ismerősünknek szívből fogjuk ajánlani a Hotel Belenust. Nagyon tetszett a kültéri medence mérete és vízmélysége, legközelebb gyerekekkel is bátran merünk itt szállást foglalni.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.05-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Szent Orbán Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 34.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kreatív gyermek programokkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.410 - 21.456,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.175 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

ZalakarosX