Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - vélemények, kritkikák

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 9.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat barátainkkal együtt. Remek szálloda, fantasztikusan felszerelt welnes részleggel, külső medencével.
Az étterem, a tisztaság, a személyzet kifogástalan. Még szeretnénk visszatérni ide a nyáron.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Szilveszterezni erkeztunk a Hotelbe, 4 ejszakara. Nagyon szep kellemes ,csaladias kornyezet fogadott, udvarias, figyelmes , mosolygos szemelyzettel. Ez a jo erzesunk csak meg inkabb fokozodott amikor kinyitottuk a szobank ajtajat, ahol egy szep nagymeretu szoba fogadott ulosarok resszel, es loggiaval. Az agy jo nagy, es kenyelmes.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Azért kapta ezt a címet az értékelésem, mert még most is érzem azt a finom illatot, ami a hotelben volt. A hotel családias, elegáns és tiszta. A szobánk nagyon barátságos és otthonos hangulatú volt, medencére néző erkéllyel. Tágas szoba kanapéval, kényelmes ággyal. A recepcióval szemben lévő bár rész hangulatos, nagy tévével. Jól esett étkezések után ott üldögélni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel töltöttünk el itt egy fantasztikus hétvégét karácsony előtt. 3*-os a szálloda, de 4*-os amit nyújt. Kívül, belül hangulatos. A szobák nagyok, erkélyesek, tiszták, modernek. Az éttermi részén számozott asztalok vannak (szobaszám), mindig oda kell ülni. Nagyon igényes minden. Van külön koktélbár is, ahol széles választékban kínálnak különböző alkoholos és alkohol mentes koktélokat.

Gábor1 TOP szállásértékelő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
2016 karácsonyán megleptek gyermekeink egy Gulliveren vásárolt kuponnal. Háromszor próbáltuk igénybe venni, de minden alkalommal azt közölték, hogy a kért időpontra sajnos nincs szabad szobájuk. (Mint kiderült, ez egyszerűen hamis közlés volt. . . ) A recepciós hölgy közlése szerint "kuponos" vendégre csupán néhány szobát használnak.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Pihentető, kellemes napokat töltöttünk a Belenus Hotelben. Kényelmes szobával, finom és bőséges ételkínálattal, nagyon udvarias kiszolgálással jellemezném a Belenus Thermálhotelt. Nagyon jól éreztük magunkat.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 24.
Sokadszorra voltunk itt. Változatlanul békés és gyönyörű a környék, csodás a levegő, meleg színvilágú a hotel. Kényelmes a szoba tágas erkéllyel, emberléptékű a hotel. Szívélyes a vendéglátás, barátságos a személyzet, kiváló a konyha. Az étkezés megszervezése profi. A wellness részleg éppen megfelelő. A szabadtéri medence tájolása telitalálat.

Értékelt: 2017. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat!Tetszett a hotel családiassága, és elrendezése.Szeretnénk
még felkeresni szállodájukat. az étterem és gasztronómiája megkapó volt számunkra.
Wellness részlege és a szállodai szoba is minden igényünket kielégítette.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 17.
Rengeteg helyen jártunk a nagyvilágban és kishazánkban is, tehát bátran mondhatom, hogy van összehasonlítási alapom. Igazán kevés helyen lehet ilyen figyelmességgel, és szíves vendéglátással találkozni. Véleményem szerint az elhelyezés simán 4-csillagosnak és az éttermi vendéglátás első osztályúnak sorolható, remélve a jövőben sem fog romlani / mint azt sajnos sok helyen tapasztaltuk /, szándékunkban áll a késöbbiekben ismét igénybevenni a szolgáltatást.

Értékelt: 2017. november 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos négy napot töltöttünk a szállodában, teljes ellátással. Nagyon kényelmesek a szobák két fő részére. Az étkezéssel, ellátással, választékkal és ízekkel kapcsolatosan csak szuperlatívuszokkal fejezhetjük ki véleményünket. Őszinte szívvel tudom másoknak is ajánlani - pihenés céllal - a szállodát és wellness csomagját.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.05-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Szent Orbán Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 34.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kreatív gyermek programokkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.410 - 21.456,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.175 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

ZalakarosX