Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - vélemények, kritkikák

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 25.
Férjemmel töltöttünk el feledhetetlen 5 csodálatos napot októberben a Belenus hotelben. Nekünk nagyon tetszik a családias hangulat, a kényelmes szoba, a nagyon finom ízletes ételek és nem utolsó sorban a nagyon kedves udvarias személyzet. A wellness részleg minden igényünket kielégít, különösen a szabadtéri medence. Visszamegyünk!

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Évi 1-2 alkalommal pihenünk párommal a zalakarosi Belenus Superior Thermál Hotelben. A tavaszi és őszi pihenéseink alkalmával - mint ha megrendelnénk - csodálatos napsütéses időjárás, nyári hangulat, udvarias személyzet, kiváló szolgáltatások teszik felejthetetlenné ott tartózkodásunk napjait.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Remek kiszolgálás.Nagyon jól felszerelt welnes,benti-kinti meleg vizű medence!
Azt kaptam amire számítottam! Nagyon finom,ízletes ételek,italok.A szobák is hangulatosak.Vissza megyünk! Csak ajánlani tudom!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Hat napot töltöttünk a szállodában, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon kedves és figyelmes volt a személyzet, és ragyogó tisztaság mindenhol. A wellness tele volt élményelemekkel, amiket a vendég indíthat el. Ezt nagyon jó ötletnek tartom. A kinti játszótér is nagyon szuper, még tranbulin is volt, élvezték a gyerekek.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Remek hat napot töltöttünk a Belenus Hotelben. A SPA részleg kiváló, szauna, gőzkabin, infrakabin saját medencével és különböző élményelemekkel, amit mi magunk szabályozhattunk. Nagy gondot fordítottak a víz tisztaságának fenntartására. A személyzet udvarias. Az ételek finomak, változatosak.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodába érkezve az első benyomás nagyon kedvező volt. (és ez csak folytatódott ;) ) Valóban csendes, szép környezetben helyezkedik el az épület. A recepciós úr (ha jól emlékszem a névtáblára: Lajos) kedvesen fogadott minket és egy kis humort is csempészett a részletes tájékoztatásba.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a Barátnőmmel az Önök szállodájában. Az idő nem volt igazán kedvező, de a wellness részleg feledtette ezt velünk. Nagyon praktikusnak találtuk azt a megoldást, hogy a vendégek maguk irányíthatják a különböző élményelemeket. Az épület és környéke csodálatos látványt nyújtott a sok növényzettel.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Teljesen ad-hoc választottuk ezt a szállodát a május 1-i hosszú hétvégére. Egy tanfolyamról érkeztem haza péntek este, aztán arra gondoltam, milyen jó lenne pihenni egy jót wellness környezetben. Persze a szállások ilyenkor már csaknem teltházasak, így a Belenus valamilyen szinten kényszerszülte választás volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk a szállodában, minden tökéletes volt. Az ételek fantasztikusak, a kiszolgálás, tisztaság, a személyzet 5*. Már nem először voltunk, immáron harmadjára voltunk a szállodában és biztos nem utoljára. Eddig is mindig nagyon meg voltunk elégedve mindennel, most is. A szombat esti vacsora pazar volt.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a családommal. Tetszett a trópusi zuhany, a kert, végül is minden remek. Étel nagyon ízletes,finom volt. Barátságos volt a személyzet.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.05-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Szent Orbán Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 34.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kreatív gyermek programokkal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.410 - 21.456,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.175 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

ZalakarosX