Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - vélemények, kritkikák

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Kollégám ajánlására döntöttünk a szálloda mellett. A 3 nap 2 éjszakás all inclusive verziót választottuk hogy ne legyen gondunk semmire. A szálloda kellemes, tiszta, nincs tumultus még teltház idején sem. A személyzet udvarias és mindenben segítőkész volt, minden tőlük telhetőt megtettek hogy jól érezzük magunkat.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Nagyon szeretünk Zalakarosra járni és főként a Belenus Hotelbe. A gyerekek pici koruk óta visszakívánkoznak annyira szeretik ezt a szállodát, ahogy mi is. Mert gyermekbarát, hangulatos, családias.
Üdvözlettel: L.Tímea

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Imadjuk a helyet! Csak a szolgáltatások nagyon drágák! :( Még megyünk ide, de ha így maradnak ezek az árak, akkor sajnos továbbra sem veszünk igénybe egyet sem! :( :( :(

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A konyha pazar,változatos,bőséges. Nagyon praktikus az asztalokra helyezett szobaszám. A wellness részlegen a fűtött padok jó ötlet, csak nagyon meleg, lehetne csak langyos. A zuhanyzóban sajnos előre beállított a víz hőmérséklete, pedig szauna után jól esne a hűtés. A kiúszási lehetőség nagyon klassz! A személyzet nagyon kedves, figyelmes.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
A családommal töltöttünk el 4 éjszakát itt, remek szálloda elfogadható áron. Aki nem All In-el megy az készüljön fel, hogy az italok drágák. Az ételek jó minőségűek, bár lehetne egy kicsit nagyobb választék.Sajnos kimondottan gyermek menü nincs. A wellness részleg kiváló. Közel van a fürdőhöz...

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttünk a szállodában. Szuper hétvége volt, a gyerekek nagyon élvezték és mi, felnőttek is ki tudtunk kapcsolódni. A szoba kellően tágas volt, a személyzet segítőkész és barátságos. Ár-érték arányban is kiváló. Köszönjük az élményt!

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 25.
Négyen barátnők, három napot, két éjszakát töltöttünk a szállodában, a férjeink és a gyerekeink nélkül. Ez volt az első alkalom hosszú-hosszú évek óta, hogy kicsit magunkkal is foglalkozhattunk. Rengeteget pihentünk és nagyon jókat ettünk. A személyzet nagyon kedves volt és mindennel nagyon elégedettek voltunk. Jövőre is tervezünk egy ilyen "csajos" hétvégét.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
A Hotel tiszta és folyamatosan gondozott, karbantartott. A wellness részlegen szinte minden megtalálható, amely a jó közérzethez, kikapcsolódáshoz hozzájárul. A medencék lehetnének egy kicsit nagyobbak, de így is nagyon jól kiszolgálják a vendégek igényeit. A hotel udvara gondozott, a játszóeszközök is nagyon jó állapotuak.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
4 napot töltöttünk a szállodában félpanziós ellátással. Már az érkezéskor nagyon jó benyomást tett ránk a kellemes, családias közeg, amely részben köszönhető a galériás és egylégterű elrendezésnek. A szoba minden igényt kielégitő a saját terasszal és a fürdőtől különálló mellékhelyiséggel. A wellness részleg számunkra elegendő kikapcsolódást nyújtott.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Kedvenc szállodánk! ! ! Minden évben visszamegyünk,ide a két nagy gyerekünk is szívesen velünk jön. Az ételek nagyon finomak,sok különleges ételt ettünk már ott. A wellness részleget imádjuk. Fűtött kinti medencében rosszabb időben is jókat lehet úszni. Trópusi zuhany egy élmény,független,hogy épp a valóságban a vihart nem szeretem :-)Személyzet kedves,szépek a szobák.

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.388 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.935,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.08-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)

ZalakarosX